Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='zadziorny'][B] Borsaf[/B], bój się boga :crazyeye:. Nie wolno wkładać ręki szczeniakowi tak głęboko w gardło :shake:. Jeszcze się bidula udusi :mad: :diabloti:[/quote]
Mało, że się udusi! Palec wyszedł jej tyłem głowy :crazyeye: , [B]Borsaf[/B], potforze! :evil_lol:
[quote name='zachraniarka'] Potem było przedszkole, ale tylko 3 szczeniory dotarły. (...) Za to byłam dumna dzisiaj z naszego Szagastego- został prymusem i dziś dawałam go za wzór dobrgo przedszkolaka rozmawiając z panią, która przyszła po raz pierwszy. Oczywiśnie [B]Anisha[/B] pewnie będzie miała swoją własną, sceptyczną wersję- ale i tak nie zmieni faktu, że Shaggy super się dziś bawił piłeczkami w obecności innych psów, a na przywołania wracał pędem :loveu:[/quote]
Fakt, bawił się ładnie. Fakt, wracał też ładnie.I fakt, były oprócz niego tylko dwa pieski (chyba pierwszy raz) więc do tytułu prymusa wielkiej konkurencji nie było! :evil_lol:
Zwłaszcza, że jak przyszło do sławetnego przywołania to był na placu sam z Ludwiniem (a ten wpatrzony w [B]Zach [/B]całym sobą i gówniarza - delikatnie mówiąc - ignorował :lol: ) więc wracał do mnie i do kiełbasy całkiem zgrabnie! :p
Ale ogólnie wydaje mi się, że faktycznie malutkie kroczki do przodu robimy... :multi:
[quote name='Ali26762'][B]borsaf[/B], śliczny feniur :loveu: :loveu: :loveu: Niech się Dżaga zdrowo chowa, niech będzie radością i dumą Wiktorka :)[/quote]
Popieram [B]Ali[/B] w każdym słowie! :loveu:
[quote name='niedzwiedzica']

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2508/hesinacrciauu1.jpg[/IMG]

A juz za3 dni pzryjedzie do nas kolejny dzieciak :multi: równie słodki i grzeczny, jak dzis z uciechą czytałam :loveu:[/quote]
[B]Niedzwiedzico[/B], czy Szagowa siostra jest naprawdę taka ruda? Bo mój sierściuch daleki jest od takiego nasycenia, nawet jeśli to głównie kwestia oświetlenia.
I cieszę się, że przyjedzie do Ciebie jakiś grzeczny dzieciak Hesi, bo zaraz po nim przyjedziemy MY. :evil_lol: :grins: [COLOR=silver]([SIZE=1]wiem, zrozumiałam[/SIZE])[/COLOR]
[quote name='Ali26762']Mam nadzieję, że przeżyję... :roll:
Ale futro ma to do siebie, że odrasta :evil_lol: [/quote]
Nic się nie bój, wszystko biorę na siebie!
(czyli niedzwiedzica::eek2: , a ja::scared: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='niedzwiedzica']ALI - ?????? czyzby ktos cie oskalpował ???[/quote]
Mnie? Nieeeeee, to Shaggy jest z leksza łysawy...
[quote name='Anisha']Nic się nie bój, wszystko biorę na siebie!
(czyli niedzwiedzica::eek2: , a ja::scared: )[/quote]
Dzięki Ci, dobra kobieto (wiesz, pociąg powrotny mam dopiero o 18:36...)

Link to comment
Share on other sites

Witam!! ja tylko na chwilkę dopijam kawkę i do roboty coby mogła z lekkim sercem wziąć potem dwa dni urlopiku:razz:
[B]borsaf[/B]- niech się sunieczka zdrowo i dobrze chowa --Wiktor musi być szczęsliwy:loveu: mam nadzięje że Wiktor samodzielnie będzie nam zdawał relacje o szczeniaku.:lol:
Odezwę się do Ciebie wieczorkiem napiszę a lepiej może na GG...
[B]niedzwiedzica[/B] - ale piękna ta Twoja wnuczka:loveu: :loveu: - mam nadzieję że uda jej się załapać na Poznań - no przepiękne stworzenie - Teriera szafowego to ona raczej nie przypomina:loveu:
[B]Anisha[/B] - do sukcesu najlepiej małymi kroczkami dążyć:lol: i proszę wiecej o Szagusiu złych rzeczy nie opowiadać bo czytam że to mądre dziecko:loveu:
[B]Jura[/B]- namówiliście Minio???:razz:
[B]Flaire[/B] - będziesz miała dla mnie nożyk w Poznaniu czy raczej nie..?

Link to comment
Share on other sites

Ina - juz jestem wk.., od rana mój telefon wybiera numer do związku. Prawie cały czas jest wolne-i nikt nie odbiera-sa jednak momenty,że jest zajęte-czyli KTOŚ tam jest i dzwoni...Mi az tak nie zalezy na tej wystawie , w końcu to sczenior,ale od kilku tygodni dłubię przy niej i powoli nie wiem, po co :angryy:

Anisha-maluda ma piekny, rudy kolor i czarmy czapraczek z białymi włosami, rozsianymi po nim. Zdjęcie na pewno pzrekłamuje, bo jest kiepskiej jakości,ale ogólnie jestem z jej koloru i gatunku włosa zadowolona :p

Dziewczyny, niestraszcie mnie tym Shaggim, bo trudno mi wyobraźić sobie,ćoście przy nim popsuły :diabloti: To naprawdę nie takie proste, uszkodzić psu fryzurę trwale ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']sa jednak momenty,że jest zajęte-czyli KTOŚ tam jest i dzwoni...[/quote]niedzwiedzica, jeśli Ty i ktoś inny próbujecie się dodzwonić w tym samym momencie, to jedno z Was usłyszy sygnał zajęty, pomimo że telefonu nikt nie odebrał... (nie wiem, czy to jasno wytłumaczyłam...)

[quote name='niedzwiedzica']Mi az tak nie zalezy na tej wystawie , w końcu to sczenior,ale od kilku tygodni dłubię przy niej i powoli nie wiem, po co :angryy:[/quote]Eee tam - dłub, będzie piękna! Oczywiście mocno trzymam kciuki, żeby się okazało, że jest zgłoszona, ale trymowanie nigdy nie idzie na marne - jak zresztą widać na Twoich zdjęciach! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Flaire-wiem,że tam siedzą ludzie i czasami odbieraja ,czasami nie.... w ogóle z przecieków wynika, ze lekki bajzel organizacyjny panuje :mad: duzo ludzi jeszcze nie popłaciło za wystawę i oby nie powtórzyła sie sytuacja spzred bodaj 2 lat, gdy okienek do płacenia było za mało, kłębił sie tłum zdesperowanych właścicieli, którzy zastanawiali się, czy w ogóle na ring zdążą. bo bez zapłacenia nie ma oceny a godzina rozpoczęcia sędziowania coraz bliżej,a kolejka długaśna ...

Trymowania nigdy za wiele, to fakt..i Cave ma szansę być solidnie wytrymowanym ,NIEwystawianym psem :evil_lol::evil_lol: ale cieszę się,że zaczyna jej fajny włos rosnąć, bo jeszcze 3 tygodnie temu pzryszła do mnie w pieknym , czarno-rudym....podszerstku :diabloti:Rdzeniowego wcale nie było widać :angryy:a rwana była systematycznie,więc zaczynałam się zastanawiac, co z nia nie tak..
i nagle wczoraj pokazała się w pięknym,. błyszczącycm włosie :multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']w ogóle z przecieków wynika, ze lekki bajzel organizacyjny panuje :mad: [/quote]niedzwiedzica, właściwie jedyne, co mnie w tym zdaniu dziwi to słowo "lekki" ;-)

Nie rozumiem z tym niezapłaceniem - przecież było jasno powiedziane, do kiedy ma być zapłacone... :roll: Wystarczyło się tego trzymać i jest git.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie erdelowcy!
Poranek ciepły choć bez sloneczka i mokro.

Przyszło mi na myśl,że napiszę o Poznańskim dworcu. Niedawno byłam pociągiem w Poznaniu i specjalnie szukałam wskazówki na Dworzec Zachodni....takiej w tunelach nie znalazłam!
Dlatego pisze wskazówkę dla Tycg, co moze pierwszy raz na wystawe jadą:
wysiadając na róznych peronach, zejśc do tunelu i kierowac sie na PERON 6, to stąd sa schody w górę do wyjścia naprzeciw Targów najbliższego.
Oczywiście z Głównego też iglicę widać ale trzeba przemaszerowac wiele dalej.

Link to comment
Share on other sites

Flaire- ten 'lekki bajzel" to był eufemizm :evil_lol::evil_lol:(kolejne trudne słowo;)). poza tym, co to za ptak, co własne gniazdo kala ;)
przytznam,że też nie rozumiem ludzi, którzy płaca na wystawie, bo tracą pieniądze, czas i nerwy :cool3: ale jest ich wielu, stąd póżniej kolejki do kasy.
BTW nas też taka kolejka czeka, bo Cavisia jest w katalogu :multi:dodzwoniłam się do związku i pani z nagana w głosie spytała, czemu dopiero dzis dzwonię , skoro oni potwierdzenia 17.1o.06 wysyłali :crazyeye: , no, czemu , to sama nie wiem :eviltong:,ale sucz jest zgłoszona i teraz zacznę się denerwowac , ale inaczej :diabloti:
Czeka nas teraz wędrówka do kasy,żeby udowodnić,że dawno temu zostało za wystawę zapłacone :-(

Link to comment
Share on other sites

niedzwiedzica, Ty przynajmniej na wystawę miałabyś blisko... A ja kiedyś z Misią w ciemno do Budapesztu w takiej sytuacji jechałam! :roll: Ale się opłaciło, bo przywieźliśmy CACIBa (i niewątpliwie piękny opis, który - mam nadzieję - kiedyś mi Ibolya przetłumaczy! ;-) ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']Flaier-a co z tym znalezionym airedalem ? Pisałaś wczoraj,że chyba jego właściciel się znalazł ?[/quote]
Nie, no tego to nie pisałam... Pisałam tylko, żeby trzymać kciuki, bo może dzisiaj się czegoś dowiem... Więc teraz trzymajcie mocno przez następne 30 minut!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']Kilka fotek, póki zaba jest łaskawa.

Szczęśliwy właściciel Dżagi

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/6186/rdzaga0111rsdz7.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
[B]borsaf[/B] --skądś znam to rozanielenie wypisane na twarzy:evil_lol: ; dużo dobrego dla tej pary małolatów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica'](...)
BTW nas też taka kolejka czeka, bo Cavisia jest w katalogu :multi:dodzwoniłam się do związku i pani z nagana w głosie spytała, czemu dopiero dzis dzwonię , skoro oni potwierdzenia 17.1o.06 wysyłali :crazyeye: , no, czemu , to sama nie wiem :eviltong:,ale sucz jest zgłoszona i teraz zacznę się denerwowac , ale inaczej :diabloti:
Czeka nas teraz wędrówka do kasy,żeby udowodnić,że dawno temu zostało za wystawę zapłacone :-([/quote]

[B]Niedźwiedzica [/B]- przy organizacji wystaw często jest taki bałagan "finansowy" gdy wystawcy płacą przelewem elektonicznym ze swojego konta. Oddziały ZK nie są w stanie na bieżąco księgować takich wpłat i sprawdzać kto zalega - a co dopiero mówić o światówce :shake:;). Ja miałam przypadek na jednej z wystaw, gdzie prawie po miesiącu od daty przelewu nie była widoczna moja wpłata w ZK :shake:. (Wpłata była dokonanna prawidłowo). W dniu wystawy musiałam stać w kolejce jak wąż boa (w tzw. sekretariacie) i udawadniać jednej pani przez 10 minut, że [B]to[/B] (czyli wydruk z konta Inteligo) jest dowodem wpłaty za wystawę :mad::mad::mad:.
[COLOR=Gray][SIZE=1]Dziekuję Ci za odpowiedź, zastanawiam się czy rzeczywiście warto zmieniać.[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Właściciel znaleziony!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: Dzięki za kciuki!!![/quote]

:happy1: [COLOR=Red][B]SUPER[/B][/COLOR]:cool2::jumpie: :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::laugh2_2:.
Tylko jak to się stało,że się pogubili i że musieli się szukać?:hmmmm:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']
Co do jazdy to fakt ......ja zasiądę za sterami maszyny..:cool3:...bo mam wiecej punktów od [B]zadziornego :eviltong: :cool3: :diabloti: ;)[/B][/quote]
Właśnie :roll:. To Ty jesteś lepszym kierowcą niż ja :multi:. Cholerka, ja nadal mam 0 pkt :shake: :cool1: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Właściciel znaleziony!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: Dzięki za kciuki!!![/quote]
Więc było tak... (bo pewnie niektórzy są ciekawi! ;-) )

Na podstawie kształtu psa i stanu sierści stwierdziłam, że pies był ewidentnie trymowany (ostatnio jakieś 3-4 miesiące temu) i to przez kogoś, kto się zna. W Warszawie takich osób zbyt wiele nie ma, więc zdecydowałam, że dzisiaj podzwonię po psich salonach i popytam, czy ktoś nie ma klienta w Piasecznie. Ale nie wytrzymałam (byłam taka pewna, że to wprawna ręka tego psa wytrymowała!) i jeszcze wczoraj wieczorem zadzwoniłam do Pani Świętoń na komórkę. No i ona mi powiedziała, że w Piasecznie ma trzech klientów, a po krótkiej rozmowie ustaliłyśmy, że to może być jeden konkretny z tych trzech. Tylko że namiary na jego właścicieli Pani Świętoń miała w pracy, dlatego to musiało poczekać do dzisiaj. A dzisiaj do nich zadzwoniła i okazało się, że rzeczywiście ich pies zaginął w sobotę!

Wszyscy - Pani Świętoń, mój weterynarz i ja - bardzośmy się ucieszyli (Pani Świętoń zna i trymuje tego psa od szczeniaka i bardzo go lubi), ale na pewno nie tak bardzo, jak jego właściciele!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Tylko jak to się stało,że się pogubili i że musieli się szukać?:hmmmm:.[/quote]Tego póki co nie wiem - on mieszka w domku i chyba ktoś bramę otworzył - tak myślimy. Jak się dowiem dokładniej, to napiszę.

W każdym razie morał jest taki, że warto trymować psy u dobrych fryzjerów!!! :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']No,żabie poprawil sie nastrój i pozwoliła mi wkleić zdjecie Hesinego dziecięcia w wieku 7 miesięcy, czyli w pełnym rozkwicie okresu "terriera szafowego ":evil_lol::evil_lol:

[IMG]http://img300.imageshack.us/img300/9134/hesinacrciaiiivt9.jpg[/IMG]
[/quote]
Jak możesz tak o niej mówić :shake: :mad:. Przecież sliczna z niej dziewczynka :loveu: :multi: i na pewno świetnie się zaprezentuje w Poznaniu :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...