Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='Flaire']Gosia, jak będziesz na światówce, to się przekonasz, że nie wszystkie... :roll: Póki co, Minio, nikit1 i aga_o mogą potwierdzić...[/quote]

[B]Flaire[/B] Twoja Lotka mogłaby elektrownie wspomagać ,tyle w sobie ma energii.
:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='Anisha'][B]Flaire[/B], Ty chyba nie masz zaufania do ludzi... :cool3: Ja zakładam, że ktoś chce znalezionemu psu [B]pomóc[/B], a nie [B]zaszkodzić[/B]! :roll:[/quote]Ja miałam bardzo dużo zaufania do ludzi jak tu przyjechałam 5 lat temu. Ale od tego czasu nasłuchałam się tyle historii - z wiarygodnych źródeł - że masz rację, już nie ufam, że ktoś mojego psa nie ukradnie. Poza tym, gdy spotykam obcych na ulicy, to niemal w 50% przypadków to, co ich najbardziej interesuje odnośnie moich psów, to ile taki pies kosztuje. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minio']W życiu nie spodziewałam się ,że pies może aż tak głośno chrapać.....:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/quote]Lotka też chrapie - ma to od szczeniaka! :-o Jest moim pierwszym chrapiącym serdelkiem. Inne spały spokojnie - no chyba że im się coś śniło! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Straznie fajnie, że serdelek wraca do domku!:lol:

[quote name='Flaire'] trudno się aż tak dziwić, że chłopak ma szczęscie, bo jest naprawdę fajny - wszyscy go chwalą za super charakter [/quote]

[quote name='Flaire']W każdym razie morał jest taki, że warto trymować psy u dobrych fryzjerów!!! :roflt:[/quote]

Wniosek : Fredźka nie może sie zgubić :evil_lol:

[quote name='Gosia_i_Luka']
Mimo wszystko, Flaire, bardzo się cieszę, że erdelek znalazł właściciela.:multi: Szkoda tylko, że to znalazca musiał wyciskać siódme poty, aby tegoż właściciela odnaleźć, a nie na odwrót. :roll: [/quote]
Gosiu, nie wiemy, co robił właściciel, aby psa odleźć. Może kiedyś do nas trafi i opowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']A czip ma tylko jedną przewagę nad identyfikatorem - nie jest łatwy do usunięcia, co w przypadku np. kradzieży psów rasowych jest istotne.

I tu się zgadzamy - moje psy tak właśnie mają.[/QUOTE]

A u mnie Huguś ma tylko czipę i w sumie jestem zadowolona, choć zostałam zmuszona niejako do wszczepienia jej. Za to Ludwiś nie ma nic i znów nie spieszy mi się do tej czipy (wszystko po tym jak usłyszałam, jak znajomemu psu się tak przemieściła, że wlazła w staw i uszkodziła kolano..). No ale z drugiej strony jakoś trudno mi sobie wyobrazić sytuację, w której zgubiłabym Ludwika, bym musiała się bardzo, bardzo postarać hi hi

[quote name='Gosia_i_Luka']Faktycznie wygląda już jak dorosły pies, erdelki strasznie szybko poważnieją... to nie retrievery, które w tym wieku wyglądają jeszcze jak kluski-szczeniury. ;)[/QUOTE]

Tiaaa.. ile razy to słyszę- o jaki piękny szczeniak! No no no ale on duży wyrośnie- ile on teraz ma? - 9 lat.. No niemożliwe, a takie ma grube łapki :evil_lol:

[quote name='Gosia_i_Luka']Flaire ;) o wygląd mi chodziło. Bo poważnie zachowujący się terrier to wg mnie nie terrier, nawet w wieku 13 lat. :cool3:[/QUOTE]

Wychodzi na to że pan Poważny, znany również jako pan Powściągliwy terierem nie jest :diabloti:

[quote name='Flaire']Ja miałam bardzo dużo zaufania do ludzi jak tu przyjechałam 5 lat temu. Ale od tego czasu nasłuchałam się tyle historii - z wiarygodnych źródeł - że masz rację, już nie ufam, że ktoś mojego psa nie ukradnie. Poza tym, gdy spotykam obcych na ulicy, to niemal w 50% przypadków to, co ich najbardziej interesuje odnośnie moich psów, to ile taki pies kosztuje. :roll:[/QUOTE]

Ja niestety mam podobnie, też się bardzo boję, że ktoś ukradnie mi psy i z czasem boję się coraz bardziej. Kiedyś bez problemu zostawiałam Hugusia przed sklepem, a teraz jak nawet mi się przydarzy to sprawdzam co trzy sekundy i mam niezłego stresa. Podobnie boję się zostawiać psy w samochodzie..

A z zostawianiem w samochodzie mam fajną historię. Kiedyś tak właśnie zostawiłam Hugusia w samochodzie kolegi przed hotelem w Sopocie. Poszliśmy wtedy porobić jakieś ustalenia przed zawodami. Ja miałam strasznego nerwa, że Hugo został na tym parkingu i męczyłam by jak najszybciej wrócić do auta. I po pół godzinie wychodzimy z hotelu- patrzymy, a przed drzwiami wejściowymi leży znudzony Huguś.. Nie wiem jakim sposobem otworzył sobie od wewnątrz samochód, wyszedł sobie, chyba tropem doszedł do wejścia do hotelu i tam spokojnie na mnie zaczekał. Istny Houdini :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue]Oczywiście, że przetłumaczy, bardzo chętnie, jak tylko go nareszcie na oczy ujrzy :evil_lol: :cool3: :-o [/COLOR]


[COLOR=blue][B]niedzwiedzica[/B] opisy Tequili też przetłumaczę z przyjemnością :multi: [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]w ogóle, przywoźcie, co kto ma do tłumaczenia :czytaj: , czasu, mam nadzieję, wystarczy na wszystko, i na zapoznawanie się :knajpa: (już się cieszę, że tylu Dogomaniaków nowych poznam :cunao: :sweetCyb: ) i na rozrywki dogomaniackie :drink1: :bigcool: i na inne sprawy tyż :evil_lol: :cool2: [/COLOR][/quote]

Ibolya mówisz w języku narodu od gulaszu:crazyeye: Jestem naprawdę pod wrażeniem, bo to nie jest chyba łatwy język...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Lotka też chrapie - ma to od szczeniaka! :-o Jest moim pierwszym chrapiącym serdelkiem. Inne spały spokojnie - no chyba że im się coś śniło! :evil_lol:[/quote]
Ale aż tak ?

Na światowce prawie 21 000 psów. Będzie co oglądać .:lol:

Idę skubać KOrę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'] gdy spotykam obcych na ulicy, to niemal w 50% przypadków to, co ich najbardziej interesuje odnośnie moich psów, to ile taki pies kosztuje. :roll:[/quote]
Bo to ogólnie taka polska cecha, paskudna zresztą, to fakt. Większość naszych rodaków najchętniej widziałaby metki z cenami na wszystkim co jest w posiadaniu innych - od domu i samochodu począwszy, przez meble, sprzęt RTV, AGD i każdy inny, a na zwierzętach domowych skończywszy. Ja sama zresztą chyba pasuję do standardu, bo nie dalej jak wczoraj rozmawiając z moim mechanikiem o jego hodowlanych gołębiach też pytałam ile takie "wystawowe" ptaki kosztują... i nie pytałam wcale dlatego, że planuję mu je skubnąć :evil_lol: - po prostu byłam ciekawa... :oops: Taka klasyczna Polka jestem chyba. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minio']Biorę się , nawet z gorączką :mad: Tylko jak uzyskać taką drugą połówką doopki :crazyeye:[/quote]

Minio ta gorączka to dlatego, ze nie zostałaś z nami do końca i nie zjadałas pysznego ciasta (Misia może potwierdzic jak było pyszne :p ) i nie wypiłaś kolejnej ciepłej herbatki.
Ja zostałam i czuje się "jak młody Bóg" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']OOo, to z chęcią zobaczę szczeniurowatego szczeniaka erdelka. :cool3: A ma ciamajdowate ruchy i nieskoordynowane łapy? :loveu:[/quote]
Na maksa! W słowach Pani Chwalibóg, która zdecydowała w Sopocie, że Lotka jest zbyt szczenięca na klasę szczeniąt - "jeszcze pląsa!" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minio']
Na światowce prawie 21 000 psów. Będzie co oglądać .:lol: [/quote]
Jedziesz. Fajnie

[quote name='Minio'] Idę skubać KOrę.[/quote]
Powodzenia.

[B]Zach[/B], nie iwedziąłm, że chipy moga byc niebezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Gosia, jak będziesz na światówce, to się przekonasz, że nie wszystkie... :roll: Póki co, Minio, nikit1 i aga_o mogą potwierdzić...[/quote]

Potwierdzam - nie wszystkie :lol:
a swoją drogą to Ciekawe kiedy a właściwie czy Lotka spoważnieje :evil_lol:
z drugiej strony Flaire - musi być jakaś przeciwwaga dla Misi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Anisha - i ile kosztują?? :cool3::evil_lol:[/quote]
200 PLN taki trochę bardziej rasowy niż zwykłe (te są po 50), a te najlepsze okazy, które mieszkają tylko w mieszkaniach w specjalnie dla nich wyszykowanych pokojach "chodzą" po 600 - 700 PLN.

A co, [B]Gosiu[/B], chcesz kupić czy sprzedać? :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minio']Ale aż tak ? [/quote]Wiesz, nie wiem, co to znaczy "aż tak", ale jak 8-tygodniowy szczyl chrapie tak, że słychać go w sąsiednim pokoju - to robi wrażenie! :lol:

[quote name='Minio']Na światowce prawie 21 000 psów. Będzie co oglądać .:lol: [/quote]Czyli JEDZIESZ? :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minio']Czy Wasze psy mają problem ze snem?
MOja Vanilka wydaje dźwięki przez sen tak głośno , że budzi połowę domu :crazyeye:
Dziś w nocy postawiła mnie i córke na równe nogi swoim stękaniem i sapaniem.
W życiu nie spodziewałam się ,że pies może aż tak głośno chrapać.....:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
A przecież z psami żyję od dzieciństwa[/quote]

Minio,
To może inaczej - to nie ona ma problem ze snem tylko Wy :lol:
A ona po prostu przezywa wrazenia dnia poprzedniego.
Czasem jak Borys zacznie w nocy "vaderować" - czyli wydawać dźwięki zbliżone do lorda Vadera z Gwiezdnych Wojen, budzę sie i zastanawiam czy jakiś obcy facet po domu grasuje... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']200 PLN taki trochę bardziej rasowy niż zwykłe (te są po 50), a te najlepsze okazy, które mieszkają tylko w mieszkaniach w specjalnie dla nich wyszykowanych pokojach "chodzą" po 600 - 700 PLN.

A co, [B]Gosiu[/B], chcesz kupić czy sprzedać? :evil_lol: :lol:[/quote]
Ulala, jako prawdziwy Polak napiszę - dobry interes takie gołębie. :evil_lol: Tylko z lekka śmierdzący. :p

Ja mam na zbyciu jedną gołębiczkę hodowlaną - piękny, 5 kilowy okaz - śnieżnobiała (nooo dobra, z kurzowym przesianiem :evil_lol:), nieskalana, inteligentna - reaguje na imię! :cool3: Pocztowa - pięknie wraca. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura'][B]Zach[/B], nie iwedziąłm, że chipy moga byc niebezpieczne.[/quote]Jura, ŻYCIE jest niebezpieczne! ;-) ALe to nie znaczy, że lepiej z niego zrezygnować!

Moje psy mają czipy wszczepione między łopatki, co jest co prawda wbrew zaleceniom polskim (a może unijnym), ale jest to podobno miejsce, z którego czipowi trudniej się jest przemieścić.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...