Jump to content
Dogomania

Pomóżcie Orlence!!!!


Agula35

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tula która jest w szpitalu przekazała mi, że była chętna Pani adoptować albo Hopkę albo Orlenkę. Hopka ma już domek. Zadzwońcie do niej komórka 607 806 665, ona ma 2 pieski, chciała wysterylizowaną suczkę mieszka w katowicach. Pani ma też maila : [email][email protected][/email] . Gdzie jest Orlenka?

Link to comment
Share on other sites

cytat z [url=http://www.allegro.pl/item110002476_orlenka_najsmutniejsza_psina_jaka_znalem_.html]aukcji[/url] z linka z pierwszgo postu:
[I][SIZE=3][COLOR=#1616ff][B][SIZE=4]Jeśli chciabyś zaopiekować się Orlenką - skontaktuj się ze sprzedającym przez e-mail lub 0774569469 / 691585094[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

na szczęście wszystko jest ok!! :sweetCyb: Orlenka jest już w nowym dobrym domku :p przygarnęła ją pani z dziećmi. Mąż pracuje za granicą i rzadko bywa w domu, więc jego kilkudniowe przyjazdy Orlenka prawdopodobnie będzie spędzała u pani Aliny. Zadomowiła się bardzo szybko. Już po tygodniu zaczęła szczekać, a jak była u Pani Aliny to dużo czasu zajęło jej, żeby się odezwała. Uwielbia dzieci i ich towarzystwo bardzo jej odpowiada :-) narazie wiem tyle, jak będę miała jakieś wieści to będę przekazywała. Przepraszam, że teraz to tak długo trwało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']Mąż pracuje za granicą i rzadko bywa w domu, więc jego kilkudniowe przyjazdy Orlenka prawdopodobnie będzie spędzała u pani Aliny. [/quote]

Strasznie fajnie, że się udało ;-)

Tylko zdziwił mnie ten fragment powyżej... Pan się na psa nie zgodził? A co, jeżeli zdecyduje wrócić do domu na stałe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza35']Strasznie fajnie, że się udało ;-)

Tylko zdziwił mnie ten fragment powyżej... Pan się na psa nie zgodził? A co, jeżeli zdecyduje wrócić do domu na stałe?[/quote]

Tak to jest dobre pytanie. Po tym co przeszła :shake: jest jeszcze jakieś "ale". Czy to napewno taki idealny domek dla tego Szkraba?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMI']Tak to jest dobre pytanie. Po tym co przeszła :shake: jest jeszcze jakieś "ale". Czy to napewno taki idealny domek dla tego Szkraba?[/quote]

No własnie, nie chciałam psuć tej radości, ale nie podoba mi się idea emigracji psa na przyjazd pana domu. Zwłaszcza psa, który tyle przeszedł. Czy fakt adopcji psa jest przed tym panem ukrywany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jutka']Z tym Panem to chyba chodzi o to, że Orlenka bardzo się boi mężczyzn. Tak pamiętam z jej okropnej historii. No ale z czasem chyba musi się z nim jakoś oswoić?[/quote]

Oby chodziło tylko o ten jej strach (swoją drogą w 200% zrozumiały :-( ) a nie o coś innego ... :roll: . Ta psinka zasługuje na najlepszy dom na świecie - ile ta biedna mordka przeszła :placz: - więc teraz tylko tulić i całować

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...