Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='PANGEA']Basiu ja napisalam normalnie CACIB, nikt na mnie za to nie nakrzyczal ale faktycznie ja juz mialam wtedy potwierdzone, ze ten res zostal nam zaliczony jako CACIB ;)[/quote]

Jak zamienić res na CACIB ? Bezpośrednio po wystawie gdzie się za interem otrzymało res mam napisać maila do oddziału który organizował wystawę i oni mają 'coś' z tym zrobić ? I potem mi przyhodzi takie normalne potwierdzenie jak za caciba ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']nie, nic nie piszesz

oddział organizujacy wystawe nic do tego nie ma, a FCI samo do tego dochodzi i przysyla Ci do domu karteczke CACIB[/quote]
Właśnie kolega dostał wiadomość niedawno, że brak jednego CACIBA (a miał 3 CACIBy i 1 res.) I napisał do oddziału gdzie dostał res zapytanie, czy to się liczy? Odpisali, że tak i że tym się zajmą. Więc już ama nie wiem, chciałabym w przyszłości uniknąć takich błędów i oszczędzić sobie dodatkowego czekania.

Link to comment
Share on other sites

ja dostalam kiedys res`a po interze i nic nie robilam i po ok 3-4 miesiacach dostalam do domu cacib i w sumie tylko tego jednego caciba mi FCI potwierdziło, pozostalych mi juz nie potwierdzali a dyplom intera wisi już ponad rok :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ja dostalam kiedys res`a po interze i nic nie robilam i po ok 3-4 miesiacach dostalam do domu cacib i w sumie tylko tego jednego caciba mi FCI potwierdziło, pozostalych mi juz nie potwierdzali a dyplom intera wisi już ponad rok :evil_lol:[/quote]
Czyli u Was było bezproblemowo - a on miał właśnie sytuacje gdzie napisano mu że bakuje jednego CACIBa i musiał "zamieniać" , nie wiem właśnie ocb... najlepiej to w ogóle tylko CACIBami robić ale to graniczy z cudem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja, kiedy wypisywałam wszystkie przyznane nam Res. CACIBy (na mocy CACIBa), wypisywałam także który pies na danej wystawie zdobył CACIBa. Nigdy nie było z tym najmniejszego problemu.

Problem natomiast miałam z jednym CACIBem, ponieważ twierdzili, że karta oceny jest jakoś źle, czy nieczytelnie wypisana, w związku z tym tego akurat CACIBa nie mogą mi zaliczyć. Mimo tego po dłuższym czasie przysłana została do mnie kartka z potwierdzeniem CACIBa. Widocznie wyjaśnili sprawę.


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Jestem w trakcie oczekiwania na dyplom a chce zglosić psa na wystawe w warszawie - jak myślicie moge zaplacic jak za intera ? juz do nich pisalam z zapytaniem ale nie doastałam odpowiedzi . Oczywiscie dyplom okazałabym zaraz jakby przyszedł .[/quote]
Podejrzewam, że taki wariant nie przejdzie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Podejrzewam, że taki wariant nie przejdzie...

Pzdr.[/quote]

Niestety mi też się tak wydaje...
Jest to związane z często bardzo długim czasem oczekiwania na dyplom. Sama na jeden dyplom Interchampiona czekałam tylko dwa miesiące a na kolejny dyplom Int. ponad cztery. Wszelkie rekordy chyba pobiła moja koleżanka która na dyplom Int. czekała 1,5 roku!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...