Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek'][B]M&S[/B] - pięknie! Mówisz o Sparku, tak? A dużo w Twojej rasie jest Interów?

pzdr.[/quote]

Tak o Sparku :loveu:, z polskiej hodowli tylko [B]ON[/B] a intery są 2 (importy, jeden jego tatuś i drugi z Włoch)

A.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Hohoho, pieknie się postaraliście!:multi::lol:

Pzdr.[/quote]

Dziękować, dziękować :lol::lol::lol: kurcze jestem szczęśliwa [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_13.gif[/IMG]

A.

ups, zapomniałam o trzecim interze imporcie z Czech

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Maks i Spark']To ja też się pochwalę, w ubiegłym tygodniu ukończyliśmy Interchampionat :multi:

teraz tylko pisemko do ZG i oczekiwanie :p

A.[/quote]
A ja nie wiedziałem gdzie wam pogratulować....
I znalazłem ;)
Gratulki wielkie !!
I dla innych interów też, oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Mnie udało się skończyć Intera pieskowi, który przyjechał do nas zrobic championat pl i "dzieci" ;-)
Gunner skończył Intera w Warszawie po roku i niecałym tygodniu :)[/quote]

To gratulujemy nowego Championa Polski i Interchampiona :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='simbik']Dziś dostałam informację, że tytuł Interchampiona mojego Tofika mamy już potwierdzony i dyplom już jest w drodze :multi:[/quote]
To jak juz będziesz miała w rękach ten najwazniejszy dokument, to daj znać na DGM, a my będziemy gratulować!!!
Chociaz myślę, że już teraz tez można, prawda?
GRATULACJE!!!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Już gratulujemy :lol:

a kiedy składałaś wniosek?

A.[/QUOTE]

Dziękuję :lol:. Wniosek wysłałam 19 czerwca. Zaryzykowałam i wysłałam maile. Dość szybko dostałam odpowiedź od ZKwP że mój wniosek przekazano FCI, a dziś wyjęłam ze skrzynki kopertę z Belgii :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Dziękuję :lol:. Wniosek wysłałam 19 czerwca. Zaryzykowałam i wysłałam maile. Dość szybko dostałam odpowiedź od ZKwP że mój wniosek przekazano FCI, a dziś wyjęłam ze skrzynki kopertę z Belgii :lol:.[/quote]

To piorunem.....fajnie :p

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Ja wniosek wysylalam w maju , podobno z Warszawy wyszedł w polowie sierpnia :diabloti: wiec jak myślicie kiedy moge się spodziewać potwierdzenia ?
Przyznam ze czekam do ostatniej chwili ze zgłoszeniem psa na wystawę do Poznania łudząc sie ze coś przyjdzie :oops:[/quote]


Stawiam na styczeń....:cool3:

A.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja wysyłałam papiery na interchampionat 2 psów razem w dniu 8.6.2009 , psy mialy ostatnie CACIBY z tej samej wystawy.Kilka dni później zadzwonilam do ZG z pytaniem dy papiery doszły i wszystko jest OK. Dostałam odpowiedź twierdzącą.
Wczoraj dostałam dyplom Intera dla jednego psa, a dla drugiego nie .
Zadzwoniłam dzisiaj do ZG z wyjasnieniem sprawy.
Pani mi odpowiedziala ze papiery jednego psa zostały wysłane do Belgii w dniu 22 lipca a drugiego dopiero 14 wrzesnia , na pytanie moje dlaczego skoro otrzymali je w ZG razem, pani odpowiedziała mi ..... nie wiem
Czy w Zg te panie wogole cos wiedzą , moze czas wymienić personel , oplacany za nase pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']Ja wysyłałam papiery na interchampionat 2 psów razem w dniu 8.6.2009 , psy mialy ostatnie CACIBY z tej samej wystawy.Kilka dni później zadzwonilam do ZG z pytaniem dy papiery doszły i wszystko jest OK. Dostałam odpowiedź twierdzącą.
Wczoraj dostałam dyplom Intera dla jednego psa, a dla drugiego nie .
Zadzwoniłam dzisiaj do ZG z wyjasnieniem sprawy.
Pani mi odpowiedziala ze papiery jednego psa zostały wysłane do Belgii w dniu 22 lipca a drugiego dopiero 14 wrzesnia , na pytanie moje dlaczego skoro otrzymali je w ZG razem, pani odpowiedziała mi ..... nie wiem
Czy w Zg te panie wogole cos wiedzą , moze czas wymienić personel , oplacany za nase pieniądze.[/quote]
Chyba odpowiedź "nie wiem" należy traktowac, jako przyznanie się do bałaganu, jaki tam panuje...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']Ja wysyłałam papiery na interchampionat 2 psów razem w dniu 8.6.2009 , psy mialy ostatnie CACIBY z tej samej wystawy.Kilka dni później zadzwonilam do ZG z pytaniem dy papiery doszły i wszystko jest OK. Dostałam odpowiedź twierdzącą.
Wczoraj dostałam dyplom Intera dla jednego psa, a dla drugiego nie .
Zadzwoniłam dzisiaj do ZG z wyjasnieniem sprawy.
Pani mi odpowiedziala ze papiery jednego psa zostały wysłane do Belgii w dniu 22 lipca a drugiego dopiero 14 wrzesnia , na pytanie moje dlaczego skoro otrzymali je w ZG razem, pani odpowiedziała mi ..... nie wiem
Czy w Zg te panie wogole cos wiedzą , moze czas wymienić personel , oplacany za nase pieniądze.[/quote]


Ja papiery wysłałam w maju , od nich wyszły w sierpniu - ciekawe ile ja poczekam bo w skrzynce na razie tylko echo :mad:

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka skończyła interchampionat :).
Pytam się więc w jej imieniu co musi wysłać do ZG ? Kopię kart ocen czy wystarczy napisać na kartce jakie były wystawy ? Czy to ma być jakiś specjalny formularz ? Czy trzeba czekać aż FCI wyśle potwierdzenia Cacibów czy nie jest to koniecznie. Te potwierdzenia nie zawsze przychodzą i trzeba bardzo długo na nie czekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...