Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to ja dołączam do zadowolonych. :multi: 8 grudnia wysłałam wniosek do ZG, potwierdzenie mailem dostałam 2 dni później, dowiedziałam się, że do Belgii wniosek poszedł w Sylwestra, a dzisiaj po powrocie ze spaceru zastałam awizo zaadresowane na mnie i na hodowczynię (współwłaścicielkę) Wermuta z zaznaczeniem "inna przesyłka duża", więc to nie może być nic innego, tylko tuba z dyplomem. :evil_lol: Co ciekawe, zawiadomienia o przyznaniu tytułu nie dostałam, pewnie nasza kochana poczta doręczy za czas jakiś. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I mój grzywek KARAT Pastoral dołącza do interów. Dziś w Katowicach otrzymał ostati CACIB.
Czy jest jakiś specjalny druczek do wysłania do ZG? Czy tylko w meilu wypisuje się wystawy gdzie wnioski były otrzymane? Co jeszcze trzeba podać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']I mój grzywek KARAT Pastoral dołącza do interów. Dziś w Katowicach otrzymał ostati CACIB.
Czy jest jakiś specjalny druczek do wysłania do ZG? Czy tylko w meilu wypisuje się wystawy gdzie wnioski były otrzymane? Co jeszcze trzeba podać?[/QUOTE]
Bardzo proszę Aniu,na samym dole.
[URL="http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=cna"]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=cha[/URL]

coś nie tak:-( zrób tak: kliknij na podany powyżej link jak się otworzy to kliknij na INFORMATOR jak się otworzy to kliknij na CHAMPIONATY i na samym dole masz druk do pobrania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']I mój grzywek KARAT Pastoral dołącza do interów. Dziś w Katowicach otrzymał ostati CACIB.
Czy jest jakiś specjalny druczek do wysłania do ZG? Czy tylko w meilu wypisuje się wystawy gdzie wnioski były otrzymane? Co jeszcze trzeba podać?[/QUOTE]
J.G juz Ci wszystko napisał. To teraz tylko czekac, przytupywac i... nastrajać się optymistycznie:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Gratulacje dla nowych interów!!!!
Może ktoś był w takiej sytuacji i potrafiłby odpowiedzieć. Otóż 25-26 kwietnia 2009 moja beardedka rozpoczęła intera 2 Cacibami (po drodze dostała jeszcze 6),
i dzisiaj w Opolu dostała Caciba ( a mamy 24 kwiecień) Czy zaliczyliby go do ukończenia interchampionatu , jeśli brakuje 1 dnia do roku odstępu?
(równie dobrze , mogły by sie wystawiać jutro beardedy, i wtedy byłby rok odstępu) Czy to jest właśnie ten pech i walczyć trzeba dalej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOLY']Gratulacje dla nowych interów!!!!
Może ktoś był w takiej sytuacji i potrafiłby odpowiedzieć. Otóż 25-26 kwietnia 2009 moja beardedka rozpoczęła intera 2 Cacibami (po drodze dostała jeszcze 6),
i dzisiaj w Opolu dostała Caciba ( a mamy 24 kwiecień) Czy zaliczyliby go do ukończenia interchampionatu , jeśli brakuje 1 dnia do roku odstępu?
(równie dobrze , mogły by sie wystawiać jutro beardedy, i wtedy byłby rok odstępu) Czy to jest właśnie ten pech i walczyć trzeba dalej?[/QUOTE]Hm, w niektórych krajach, np. w Austrii, jeżeli zaczynasz i konczysz ichniejszy Championat na wystawie w tym samym mieście (tak, jak w tym przypadku Opole - Opole), to zaliczają. Ale czy to działa równiez w przypadku Intera...?
Może warto napisać do FCI lub chociażby do ZG...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

W regulaminie Interchampionatu jest wyraźnie powiedziane, że musi być 1 rok i 1 dzień odstępu. Gdyby było powiedziane "rok", to można mieć wątpliwości, przy takim określeniu, wątpliwości być nie może, a u Ciebie brakuje 2 dni. Więc suka musi jeszcze zdobyć 1 CACIB, najwcześniej 26 kwietnia. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, będzie miała wpisany o 1 CACIB więcej na dyplomie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']W regulaminie Interchampionatu jest wyraźnie powiedziane, że musi być 1 rok i 1 dzień odstępu. Gdyby było powiedziane "rok", to można mieć wątpliwości, przy takim określeniu, wątpliwości być nie może, a u Ciebie brakuje 2 dni. Więc suka musi jeszcze zdobyć 1 CACIB, najwcześniej 26 kwietnia. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, będzie miała wpisany o 1 CACIB więcej na dyplomie. :)[/QUOTE]
Dziękuję ślicznie za odpowiedzi.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja się w końcu zmobilizowałam i wypełniłam ten formularz /mija miesiąc od ostatniego caciba/ tylko co trzeba wpisać w takich rubrykach:

[FONT=Calibri][B]Studbook .........[/B] i następnie [FONT=Calibri][B]Registration Number..........[/B] czy to powinno być [B]PKR[/B] i w następnej nr [B]IX-444444. [/B][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...