Jump to content
Dogomania

Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!


efra

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='mondralala']Nalegam, by podano mi (na moją skrzynkę na dogomanii) adresu tego właściciela od siedmiu boleści, od razu zgłaszam interwencję.[/QUOTE]

oczywiście,że tak...trzeba chłopa opisywać do gazet...zgłaszać na policje i do innych instytucji...nawet jak nie dostanie zakazu posiadania zwierząt to może chociaż sam się puknie w głowę i nie będzie przyprowadzał nowych psiaków...dla swojego świętego spokoju.... trzeba go ponękać tak jak on nęka zwierzęta... ja niestety mieszkam daleko.... ale mogę np ..... co by tu??? mogę mu pogróżkowe anonimy wysyłać:) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Było by super gdyby się udało. Z tego co wiem dziewczyny dzwoniły i prosiły o interwencje dla Murzynki ale nikt nie chciał przyjechać :([/QUOTE]

Bo może nie trafiły do właściwej osoby.
Wysłałam tydzień temu link wątku i opis sytuacji do centralnej siedziby TOZ w Warszawie. Nie wiedziałam jeszcze wtedy o drugim, małym piesku Otrzymałam odpowiedź i wskazanie konkretnego inspektora, który miałby się tym zająć. Ale potrzeba tu pośpiechu, można jeszcze cos zrobić dla maluszka. Działajmy! Niech on nie czeka też pół roku na postępy w jego sprawie. Mały i na łańcuchu, bez wystarczjącego schronienia, bez szczepień, opieki medycznej i... Na pewno coś przeoczyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Przebrnęłam przez cały wątek i poprawiłam deklaracje. Mam nadzieje, ze już wszystko uzupełniłam, katar i załzawione oczy tego mi nie ułatwiły :([/QUOTE]
Dziękujemy edek :Rose:

Zdrówka..

Mnie dla odmiany w gardle drapie straszliwie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas'][url]http://www.dogomania.pl/threads/205714-Dla-czaruj%C4%85cej-czarnej-Murzynki-%29-do-30.04.2011-do-22-00?p=16662821#post16662821[/url]
zapraszam na bazarek dla naszej bidulki...[/QUOTE]
Dziękujemy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mondralala']Bo może nie trafiły do właściwej osoby.
Wysłałam tydzień temu link wątku i opis sytuacji do centralnej siedziby TOZ w Warszawie. Nie wiedziałam jeszcze wtedy o drugim, małym piesku Otrzymałam odpowiedź i wskazanie konkretnego inspektora, który miałby się tym zająć. Ale potrzeba tu pośpiechu, można jeszcze cos zrobić dla maluszka. Działajmy! Niech on nie czeka też pół roku na postępy w jego sprawie. Mały i na łańcuchu, bez wystarczjącego schronienia, bez szczepień, opieki medycznej i... Na pewno coś przeoczyłam.[/QUOTE]
To będzie interwencja???

Link to comment
Share on other sites

Interwencja nie może być "gdzieś w kosmosie" a adres suki i psiaka pozostaje tajemnicą.
Ale jest szansa na interwencję krakowskiego oddziału TOZ. Podano mi nazwisko konkretnego inspektora, do którego mam się zwrócić. Czemu nie spróbować? Tylko namiary potrzebne, bo nikt nie będzie krążył po całym małopolskim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']Murzynka już w hoteliku.Nie obyło się bez małych dewagacji....:))[/QUOTE]
Ale super :multi::multi::multi:

Proszę napiszcie później o całej akcji zabierania Murzynki, i jak już na miejscu w hoteliku:)
a co dalej z tym małym Psiakiem?

Link to comment
Share on other sites

Właściciel zachowywał się nieładnie.I łatwo nie było...Koniecznie trzeba sprawdzać tego malutkiego psa.Murzyncia miała i ma anginę...Dziewczyny po drodze zaglądnęły do weterynarza. Drogę zniosła dzielnie, kładła Efrze pyszczek na kolanie, ma śliczne ząbki, prawdopodobnie ok. 3 lata.Przekochana sunia!

Link to comment
Share on other sites

Ufff!udało się ,ale nie było łatwo.Pierwsze słowa jego to "szczeniaki maja tu natychmiast tu wrócić!"to ja ,gdzie zaświadczenie o szczep. p. wściekliżnie, że za brak tego to kara do 1000zł i że dzwonie po policje, a on mówi zeby dzwonic i wyjść z jego podworka.doszło do tego ze okazało się ,ze nie ma właściciela suni,wiec mówie,ze skoro nie ma właściciela to jest bezdomna to ja zabieramy, a była tam cała familia bo robili jakies remonty domu.Nagle z tego tłumu wyłonił sie jakiś mężczyzna i mówi żeby sobie zabrać tego psa z budą , bo tu niema kto o niego dbać . no to zabraliśmy ja do auta i w droge!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

W drodze przypomnieliśmy sobie ,że trzeba sunie zaszczepic,wet zmierzyl temp.i wyszło 39,5 i angina, więc dostała zastrzyk i tabletki.Irma bo takie dostała imie jest bardzo zastraszona ,lubi głaskanie , ale nagłe ruch ręka powodują,że sie cofa, ogon ciągle podkulony, ale szybko się uczy, pierwszy raz bała się wsiasć do auta a pozniej robiła to na komende HOP.strasznie kochana psina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...