Jump to content
Dogomania

mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!


karusiap

Recommended Posts

kurcze te psinki naprawde sa przekochane...gdybym sma nie miala w mieszkaniu w bloku 2 psow ,2 kotow + zolwik i krolik:) to sama bym je najchetniej wziela...ehh ale ja bym wszystkie biedactwa wziela...ludzie jesli ktos ma warunki i serducho wezcie psinki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 794
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Therion dziekuje bardzo..wiecie co zastanawiam sie juz co robic gdzie szukac im domu...moi rodzice mowia ze tamci panstwo na pewno nie zatrzymaja pieskow ( a miala jakas nadzieje) a ja boje sie ze te psinki sie przyzwyczaja,,,na pewno juz zdazyly w jakims stopniu...nie wiem tez ile jeszcze beda mogly tam mieszkac a obawiam sie ze niedlugo..

Link to comment
Share on other sites

W ostatecznosci jest hotel dla psów, tylko doba kosztuje 15 zł, moze jak dostaliby karme to jeszcze potrzymaja. w końcu to oni doprowadzili do tej sytuacji, napisz do AgaG, moze ona miałaby jakies kontakty,zeby znalezc im domy.Porozmawiaj z nimi ,zeby na przyszłosc takich "jaj" nie robili,w końcu to czujace zywe stworzenia.Jesli ich nie stac na sterylke matki to moga złozyc w Tozie na Florianskiej podanie o bezpłatny zabieg-tylko trzeba chciec ruszyc tyłek, a nie szantazowac schroniskiem innych, co od karmy jak pisałem w przyszłym tyg.postaram sie to załatwic, dam Ci znac na priv.

Link to comment
Share on other sites

ok dziekuje bardzo.ja szczerze licze ze sie ktos znajdzie dzwonia ludzie w sumie ale chyba licza na rasowce..:/ a z ta sterylizacja to jak sie nie rusza to chyba sama to zrobie bo juz nie wiem...mysle ze jak dostana karme to sie zgodza.zmusze ich jakos:) a moze ktos sie znajdzie do przyszlego tygodnia i nie bede musiala Cie klopotac bo dzwonila dzis dziewczyna ze nawet dwa by wziela ale wyslalam fotki i cisza...mam nadzieje ze naradza sie z rodzina...

Link to comment
Share on other sites

czemu to zwiarzeta sa od nas uzaleznione skoro ludzie sa tacy beznadziejni??? wszedzie pisze ze bokserki nie sa rasowe ale czy przez to sa mniej kochane?? bo jak ktos sie dowiaduje to jakos czesto mu odchodzi potrzeba posiadania "przyjaciela",,,ale to nawet lepiej ze psinki nie trafia do takich ludzi....ale zeby wogole gdzies trafily...

Link to comment
Share on other sites

jest bardzo cięzko o domy....na razie nie mam nic... Jak się uda, to może je do Wyborczej damy na poniedziałek. Postaram się. szkoda ich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...