Jump to content
Dogomania

mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!


karusiap

Recommended Posts

no to teraz juz sama nie wiem co mam robic...Agnieszko czemu mialabym z Toba nie rozmawiac? oczywiscie ze bym Ci pomogla i zawsze moglabys na mnie liczyc (a czy chodzi Ci np o pomoc wychowawcza??)...tylko boje sie najbardziej ze po jakims czasie nie wiem z jakich powodow np wlasnie wychowawczych zdecydujesz sie sunie oddac...ale mysle ze bysmy sobie daly rade...Agnieszko a co by sie dzialo z sunia w zimie kiedy bedziecie z mezem w pracy??
ja na razie musze leciec bede ok 17...prosze o wypowiedzi i rady....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 794
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnie rowniez bylo bardzo milo:)
a dla zainteresowanych sprawa wyglada tak, ze Agnieszka chce wziac Sonie na jakby to okreslic "probe",,tzn jesli wszystko byloby ok to oczywiscie chce by Sonia u niej zostala..boi sie jedynie jej ucieczek i zagryzania kur sasiadowi, ktory juz sie nieprzychylnie wyrazil na temat psa....ale jesli nie poradzila by sobie z psinka to umowilysmy sie ze nie odda jej ,nie zostawi tylko stworzy jej dom tymczasowy do znalezienia juz stalego domku...tu gdzie jest i tak mieszka Sonia w budzie wiec mysle ze tesknic nie bedzie a Agnieszka zdaje sobie sprawe ze psina wymaga cierpliwosci i nauki i na pewno podejdzie odpowiedzialnie do sprawy..
co wy na takie rozwiazanie??

Link to comment
Share on other sites

Ja patrzę na ten problem okiem poszukującego psa do adopcji. Dlatego obawy Agnieszki są dla mnie zrozumiałe i moim zdaniem świadczą o odpowiedzialności. Tym tłumaczę brak zdecydowania. Skoro więc możliwa jest taka opcja, jak proponujecie, czyli przyjęcie suni na próbę, to chyba warto zaryzykować?

Link to comment
Share on other sites

ja tez myslę, ze warto spróbowac.
nigdy nie jest od razu łatwo..
czasem trzeba sie nagiąc do pewnych okoliczności i po prostu je zaakceptowac..
suńka jest młoda - mozna ja dac na szkolenie - wszystkiego nauczyć.
jak to sie mówi - skomplikowane sytuacje rozwiazują sie same.
moze to lepiej jak ma sie obiekcje na początku - wtedy podchodzi sie z dystansem do pewnych spraw.
euforia nie zawsze jest dobrym doradcą..
a i tak w koncu nie ma na razie innego wyjścia:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']no to ciesze sie, ze sie ze mna zgadzacie..jestesmi umowione na sobote...trzymajcie kciuki!!:multi:[/quote]


Karusia dzisiaj jade do sklepu, powiedz jakie rzeczy sa najpotrzebniejsze? smycz,obroza, jakas sucha karma na poczatek i co jeszcze ? takiego wiesz na pierwszy strzał:-? ?

Link to comment
Share on other sites

hmmm....juz myslimy...no na pewno jakas miseczke ale to mozna znalesc w domu..kocyk czy jakies poslanko...moze jakies kosteczki czy cos zeby ja zwabic do autka...no i mysle nad taka jakas dluga smycza czy linewka my mamy taka 10 metrowa ....jak cos wymysle to bede pisac...:)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich,przepraszam ze ostatnio sie nie odzywam ale jestem na etapie szukania tematu pracy! Widze ze wystąpiły pewne małe problemy ale mysle ze nie bedzie tak zle, tez uwazam ze aga powinna sprobowac i wziasc sunie, i uwierz cie mi ja z fila maialam tez problemu, jak zostawala sama na poczatku sikala w domu a do tego troche niszczyla, podrapala i podryzla drzwi i sciane!!!! chociaz nie zostawal na dlugo na 1 godz na poczatek, ale wiedzialm ze musze to przerobic bo jak ja pojde do szkoly na 4 albo 5godz to musi zostawac sama i byc grzeczna... i udalo sie, ale naprawde nie bylo latwo, poczatki sa zawsze trudne wiec Agnieszko gdybys miala xchwile zwatpienia i zlamania ( ja w pewnej chwili tez mialam kryzys i to taki calkiem spory) napiszesz do mnie a ja tez postaram ci sie pomoc!!! A jesli chodzi o Sonie to ja uwazam ze najlepiej wziasc ja w weekend zeby przez te 2 dni mogla bez przerwy z wami byc i sie do was powoli przyzwyczajac a do tego zeby poznala tez swoje nowe miejsce, zeby drzwi byly caly czas otwarte i kiedy chce zeby sobie wchodzila i wychodzila, mnie poradzila tak Patrycja, i to byl dobry pomysl. A co do pracy to jesdnak uwazam ze przez min. pierwszy tydzien Sonia powinna byc na dworze ( bo zamknieta w mieszkaniu, do czego nie jest pzryzwyczajona to chyba oszaleje) a do tego powinna byc przywiazana na jakiejs dlugiej linie zeby mogla sobie chodzic ale w razie czego nie uciekla bo dla niej to tez bedzie szok, jak nagle zmnieni sie mniejsce, ludzie a pozniej zostanie nagle calkiem sama na pare godz. Mysle ze na pierwsze dni to najlepszy pomysl szeczgolnie ze jeszcze narazie jest cieplo a z czasem jak sie przyzwyczaji do domu to tam na was bedzie czekac...a tak poza tym to zobaczysz jaka bedziesz z niej zadowolona, ja Filke ubostwiam, jest przekochana, chociaz tak jak mowie byly wzloty i upadki, wita sie przez 5 min, jak wracam ze szkoly to ma zawsze mojego buta ( ktorego sama sobie bierze z szafki) pod glowka zeby jej smutno nie bylo!! zobaczysz bedzie super!!!! troche sie rozpisalam ale dawno mnie nie bylo!!w razie czego ja tez chcetnie sluze pomoca!!
p.s. aha to ogloszenie o ktorym nie dawno bylo mowa ma maly blad poniewaz to sa zdjecia Fili a nie Soni, jesli (odpukać) to ogloszenie bylo by jeszcze potrzebne to zgloscie sie do mnie ja zaraz po tym jak wzielam File zrobilam tez takie zeby rozwieszac u siebie, moge komus przeslac..
pozdr

Link to comment
Share on other sites

No ales sie rozpisala kobieto!
Wiem wiem ze pocztaki sa trudne,ale mam nadzieje ze jak Sonia nie bedzie uciekala to wszystko bedzie super.
Karusia bylam wczoraj w sklepie wydalam tyle ze ho ho , ale mamy juz 2 miski obroze smycz i takie cos co mozna tam wlozyc papierek z adresikiem Sonii jakby sie zgubila, nie wiem tylko jak to sie nazywa (czekam na pochwały :lol: ) no i jeszcze takie karmy i kosci .no to tyle. Mam tylko jedna malutka prośbe mozemy pojechac po Sonie w niedziele po poludniu please please, bo mam odgorny nakaz jechac na groby za miasto! i nie wiem kiedy wroce a nie chce przebierac nogami przy rodzicach bo sie wnerwią. A poza tym to dzisiaj bedziemy budowac dla Sonii domek! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko po pierwsze BRAWO:) super ze juz po zakupach...a jeszcze bardziej super, ze chcesz jechac w niedziele bo mnie tez bardziej pasuje niz w sobote:)a rodzicom poza tym nie ma co sie narazac...wiec spokojnie sobie poradzimy a niedziele Sonia spedzi juz z Wami,ale sie ciesze...
Powodzenia w budowaniu,daj znac co i jak...
Karolinaa strasznie sie ciesze, ze z Filka wszytsko ok..takich siostrzyczek jak ona i Sonia nie da sie nie kochac..aha jak zlapiesz wene to powiedz w jaki sposob bo tez szukam tematu do pracy:)

Link to comment
Share on other sites

:multi: No to super ze tez bardziej Ci pasuje w niedziele, bo nie chcialam Ci robic przykrosci, a tak to nie mam wyrzutów sumienia. Ja i tak do Ciebie w niedziele zadzwonie i sie konkretnie umowimy co i jak.Ogladalam nawet prognoze na niedziele, cholender mowia ze lać bedzie i zimno ma byc ale jakos sobie poradzimy. A wczoraj budowalismy dla Sonii domek, normalnie jak sie moj maz za to zabral to wybudowal jej prawdziwa bbbuuuuuuuuuuuuddddeeeeeeeee, a nie tam jakas budke. Ogromna, ocieplona steropianem wyscielana kolderkami no i w ogole full wypas. :diabloti: Takze Sonik teraz to sie w niej zapoci! No to tyle chyba z nowosci. Takze czekaj na telefon!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']no to super ciesze sie ze prace sie udaly:)ok bede czekac na telefon tylko proponuje w miare wczesnie (oczywiscie nie o swicie:)) zeby pobyla z Wami troszke czasu w niedziele...[/quote]


No mysle ze raczej to bedzie po obiedzie. Ale spoko mam wolne w poniedzialek! Damy rade. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

HUUURRRA!!!!!Ale fajnie ze juz jest w nowym domku, ciesze sie strasznie!! fIla tez sie cieszy bardzo!! :) Napiszcie cos wiecej bo jestem bardzo ciekawa, napiszcie co jej biednej jest, na co jest chora?? i ogolnie jak to wygladalo czy sie cieszyla czy raczej byla przestraszona!!! napiszcie bo umieram z ciekawosci!!! Agnieszko jak tylko bedziesz miala chwile daj znac!! Pozdr i trzymam mocno kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...