Jump to content
Dogomania

Galeria słodziaków-boksera Fidela i Kici


Iza i Fidel

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wreszcie udalo mi sie wstawic fotki.Ala Kapslowa,sciagnij je sobie stad,bo na fundacjowa poczte napisalam sie ,chcialam wstawic fotki i wszystko zniknelo.Moze mam jakiegos wirusa?Sama nie wiem.
Otoz Fidel w nowym domu zaaklimatyzowal sie bardzo szybko i dobrze :O Z kotem nie ma zadnych wojen i tego bylam prawie pewna.Myslam,ze bedzie tesknil,moze nie bedzie jadl,ale jest wszystko ok.Pani Wieslawa mowi,ze Fidel codziennie biega po polu z sasiadka,mloda bokserka.Czasem tylko popiskuje i moze wtedy teskni?Moze sobie mnie przypomina...? Ja wyjezdzam 3 stycznia i juz mam spokojna glowe,ze moj piesek ma dobry dom i jest mu dobrze.Byc moze wyjade z corka na stale do Londynu,bo coz nas tu trzyma?W Londynie mam brata,wiec mialybysmy sie gdzie na poczatek zahaczyc.
[COLOR="purple"][I][SIZE="5"]Zycze Wam dobrego Nowego Roku ! Zdrowka,usmiechu,malo psich bid do ratowania i duzo sil i funduszy na ratowanie tych ,ktore tego potrzebuja ![/SIZE][/I][/COLOR]
[COLOR="red"][SIZE="4"][SIZE="5"]Jeszcze raz dziekuje fundacji SOS Bokserom,Ali Kapslowej,Marudzie i innym,ktorzy zaangazowali sie w pomoc w szukaniu domu dla Fidela.[/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Iza koniecznie obroża z adresówką, bardzo się martwię tym ze on tak sobie lata bez niczego :shake::shake::shake:
Ostatnio tyle bokserów się zagubiło :-( lepiej dmuchać na zimne. Pościągam sobie zdjęcia i wstawimy na stronę. Sąsiadka młodej bokserki także Iza, to jej głównie należą się podziękowania ze namówiła panią Wiesię na wejście na stronę SOS Bokserom i bardzo jej dziękujemy. Wspiera tez finansowo naszego Kinia :loveu:
Oby Fidelkowi żyło się tam jak najlepiej!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']juz napisalam do pani Wiesławy o zakupienie adresowki,podalam link na allegro.Obroze Fidel ma calkiem fajna:)[/QUOTE]
Super, jestem spokojniejsza.
Fidelek na zdjęciach wygląda jak model. To naprawdę bardzo piękny faflunek :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...