Jump to content
Dogomania

Staruszka Frotka rozpłynęła się w świetle. Żegnaj maleńka...


Czarodziejka

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Dlaczego musicie odchodzić tak szybko?
Ledwie odnajdziecie przystań, a już wybieracie się w podróż. Tylko, że w tej podroży nie może wam towarzyszyć człowiek. Człowiek zostaje tu i rozpacza, ale tylko ten, który kocha, który jest wrażliwy na psią niedole i cierpienie.
[img]http://images.google.pl/images?q=tbn:vTcDEI4X_F3PTM:http://tn3-1.deviantart.com/300W/fs7.deviantart.com/i/2005/223/f/c/Candle_by_StereoGTX.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

[quote name='Czarodziejka']
Już spieszę z informacją!
Otóż - ja swoją Lulę/łysa na avatarze (ale były też inne psy) [B][U]wyleczyłam.[/U][/B]
Była polrocznym szczeniakiem z jednoczesną: parwowirozą, nosówką i zapaleniem płóc! Na początku wet (jeden, drugi) dawali zastrzyki, tablety, badali, nawet kasy nie chcieli potem brać, bo mówili, że przypadek jest wyjątkowo beznadziejny. Wet chciał mi dać zastrzyk śmierci - jak już znudzi mi się pielęgnowanie roślinki.
Lula miała porażony ośrodkowy układ nerwowy - paraliż całego ciałka, wet wbijał jej w ciało igły, żeby udowodnić, że ona już absolutnie nia ma czucia. Nia mogła niczym ruszać, zaczęłam ją leczyć na własną rękę.
[B][COLOR=blue]Oto metody:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Reiki - uzdrawianie przez dotyk, albo bezdotykowe. Reiki, to energia czystego, białego światła.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Chirurgia fantomowa - pomagały koleżanki i twórczyni metody ze Szczecina - na odległość. Miała kilka takich operacji.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Stosowana była też metoda Silvy[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Piramida - dużo zabiegów Lula miała w piramidzie - tam ją energetyzowałam i robiłam jej reiki.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Mandale zdrowia, które jej malowałam już później, żeby nie było nawrotów.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Leczenie konwencjonalne trwało 3 miesiące - nie można było jej pomóc, miała robione zastrzyki ze strychniny w końskiej dawce i specjalnie przyrządzane przez weta specyfiki.[/COLOR][/B]
Leczenie niekonwencjonalne - też tyle, ale efekt - Lula żyła 5 lat w świetnym zdrowiu,
[B][SIZE=3][COLOR=red]dwa razy się szczeniła z Miśkiem z avatara - psiątka poszły do dobrych ludzi, bo były śliczne i mądre.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=red]Zabiły ją chyba zastrzyki antykoncepcyjne, po których żarła i tyła. Nagle w straszliwych męczarniach odeszła...Do dziś nie wiem, co było przyczyną[/COLOR][/B]...
[/quote]
powracam wspomnieniami do Frotki i czytam od początku-
[B][COLOR=red]powiedz mi jedno Czarodziejko dlaczego rozmnażałaś ją?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Oktawio .............:angryy:
Czytaj uważnie .........
Czarodziejka nie rozmnażała staruszki Frotki ............

To dotyczy innej suczki, która była z Czarodziejką wiele lat i wiele lat wcześniej .......

Froteczko , wciąż Cię pamiętam....
Czasem sobie wyobrażam sobie Was - z Gajką jak sobie razem tam paradujecie na wiecznie zielonych łąkach za Tęczowym Mostem .......:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oktawio..........normalnie brak mi słów.
A dlaczego wcześniej nie zwróciłaś na to uwagi?
Przez te 3 miesiące pobytu u mnie 2 razy się oszczeniła.To swoisty fenomen. Nobel mi się należy.

Tiger,gdzie ty hulasz, nie tam gdzie ja. Jakoś nie klikamy na tych samych wątkach :mad: ;)
Gajki żałuję najbardziej, to była sunia z nadinteligencją :(
Ale Frocia też ma miejsce w naszych sercach. Szkoda, że tak szybko odeszła...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...