Jump to content
Dogomania

Albert - olbrzym o gołębim sercu. Przeżył piekło. Za TM Zegnaj olbrzymie


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

Też uważam że adopcja starszego zwierzaka ma bardzo wile ( a nawet same) plusy/Sma wzięłam ze schronu 8 letniego kocura i jestem bardzo ztego zadowola,,A ostatnio adoptowałam 4-letnią Kicie, której też groził powrót do schronu.Wszystkie maluszki są przsłodkie, ale kto ma czas wychowywać i zajmować się takim maluchem?? A starsze osoby to już w ogóle..Trzymam mocno kciuki za Albercika, żeby znalazł najlepszy domeczek pod słońcem..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludzie chyba nie do końca zawsze wiedzą czym jest szczenie albo zapominają.. chca malutkiego psiaczka, który będzie nauczony czystości, nie będzie gryzł i mało szczekał a do tego ma być spokojny i mało wymagający a to się z tak młodym zwierzakiem niestety nie da.. on ma swoje potrzeby i ogrom energii. A taki Albert jak wiadomo juz połowę dnia przesypia Tola ma większy temperament ale ze spaniem bardzo podobnie :) Grzeczne, spokojne, miłe tylko brać chodzić na spacery i kochać

Link to comment
Share on other sites

Albert odkąd przestał regularnie pływać ma problemy z chorą łapką. Na spacerach co raz bardziej kuleje.
Albertowi bardzo pomogła by bieżnia wodna, dzięki której Albercik wzmocnił by mięśnie i byłoby mu dużo łatwiej chodzić.
Niestety przeszkodą są jak zwykle pieniądze. Jeden zabieg kosztuje 50 zł, potrzebne jest min 10 zabiegów.
Albert prosi o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

co tu dużo mówić.. zaczyna sie najgorszy okres- mokro, zimno.. problem a chorą łapą zaczyna być coraz bardziej widoczny. Bardziej kuleje, szybko się męczy i znowu cały zapluty i zapieniony wraca ze spaceru. Latem duzo pływał i dzieki temu podciągnął się kondycyjnie.. nabrał mięśni- przestał włuczyć tylne łapy i zaczął chodzić jak należy (jak wygladał przybywając do schroniska wiadomo.. był tak chudy i słaby, że ledwo chodził).. nieszczęsna przednia łapa też coraz mniej mu przeszkadzała i napewno ból był mniejszy.. teraz niestety wracamy do punktu wyjścia.. widać znowu, że cieżko mu chodzić, utyka co raz bardziej, przerwy na odpoczynek zaczynają znów zajmować więcej czasu niż spacerowanie.Ania wyszukała doskonałe miejsce z super sprzętem i sukcesami w rehabilitacji zwierząt niedaleko miasta. Im więcej pieniążków zbierzemy tym zabiegów będzie więcej i z lepszymi (bardziej efektywnymi) bajerami :) zbliżają się świeta a dla tego Wielkiego Humbaka wizyta w 'psiej pływalni' to chyba największa niespodzianka. Liczy się każdy grosik, każda symboliczna złotówka a radość Alberta z prezentu i powrotu do zdrowia będzie przeogromna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yokosky']co tu dużo mówić.. zaczyna sie najgorszy okres- mokro, zimno.. problem a chorą łapą zaczyna być coraz bardziej widoczny. Bardziej kuleje, szybko się męczy i znowu cały zapluty i zapieniony wraca ze spaceru. Latem duzo pływał i dzieki temu podciągnął się kondycyjnie.. nabrał mięśni- przestał włuczyć tylne łapy i zaczął chodzić jak należy (jak wygladał przybywając do schroniska wiadomo.. był tak chudy i słaby, że ledwo chodził).. nieszczęsna przednia łapa też coraz mniej mu przeszkadzała i napewno ból był mniejszy.. teraz niestety wracamy do punktu wyjścia.. widać znowu, że cieżko mu chodzić, utyka co raz bardziej, przerwy na odpoczynek zaczynają znów zajmować więcej czasu niż spacerowanie.Ania wyszukała doskonałe miejsce z super sprzętem i sukcesami w rehabilitacji zwierząt niedaleko miasta. Im więcej pieniążków zbierzemy tym zabiegów będzie więcej i z lepszymi (bardziej efektywnymi) bajerami :) zbliżają się świeta a dla tego Wielkiego Humbaka wizyta w 'psiej pływalni' to chyba największa niespodzianka. Liczy się każdy grosik, każda symboliczna złotówka a radość Alberta z prezentu i powrotu do zdrowia będzie przeogromna.[/QUOTE]

Gdzie należy wpłacać pieniążki? Buziaki dla Alberta i Toli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOHANNALIND']Gdzie należy wpłacać pieniążki? Buziaki dla Alberta i Toli :)[/QUOTE]

[FONT=Verdana][SIZE=2]Dziękujemy w imieniu Alberta. Z wpłatą pieniążków wstrzymaj się do momentu aż uda nam się uzbierać jeszcze trochę pieniędzy, choć na połowę rehabilitacji. Wolałabym nie trzymać pieniędzy na swoim koncie jak uzbieramy większa kwotę od razu zapłacimy lecznicy za całą rehabilitację[/SIZE].[/FONT]

Ode mnie Albercik masz 20 zł

Link to comment
Share on other sites

ja dziękuję w imieniu własnym Tobie Johannalind.. Jagoda1 za allegro.. Anetce za walkę z bazarkiem.. Ani za wszystko :) (kolejność przypadkowa)
Nie mogę już się doczekać efektów rehabilitacji i szczęścia na tym wielkim ryju jak zobaczy wodę.. niahniahniah będzie zabawa :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]zapraszam na bazarek Albercikowy:):):):)pomóżmy mu stanąć prężnie na wszystkich czterech łapkach:)[/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196873-Ciuszki-norweskie-przyprawy-i-inne-różności-na-chorą-łapke-Alberta.3.12-g.20?p=15785567#post15785567"][SIZE=4]http://www.dogomania.pl/threads/196873-Ciuszki-norweskie-przyprawy-i-inne-różności-na-chorą-łapke-Alberta.3.12-g.20?p=15785567#post15785567[/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yokosky']wolałabym jednak nie mieć kontaktu z tymi pieniążkami.. myślałam, że może można skorzystać z konta 'Zwierzyńcowego' czy schroniska?[/QUOTE]

wtedy nie bardzo będziesz mieć dostęp do konta i niekoniecznie dowiesz się, ile wpłat faktycznie było...z tego, co się orientuję większość osób w podobnych przypadkach podaje swoje konto i z tego się rozlicza...

a tak z innej beczki- nie chcecie przypadkiem jakiś fantów na bazarek? Mam płaszcz- raz założony, jest na mnie za duży oraz sukienkę na wesele/sylwestra- raz w niej byłam i już jest za duża, no i sporo biżuterii, która leży sobie i nic się z nią nie dzieje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yokosky']wolałabym jednak nie mieć kontaktu z tymi pieniążkami.. myślałam, że może można skorzystać z konta 'Zwierzyńcowego' czy schroniska?[/QUOTE]

Podaję nr konta, prosze napisać "na rehabilitację Alberta"


[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Arial]ZWIERZYNIEC ŚW. FRANCISZKA, [/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=3]Stowarzyszenie w Olsztynie[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=3]BANK PKO SA Oddział w Olsztynie, [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=3]nr konta [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=3]76 1240 5598 1111 0010 3338 5393[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...