Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

I ja zaglądam do Szariczka. Niedługo wyslę pieniążki za wrzesień i październik.

 

ciocia Ty i tak Szariczkowi pomagasz aż nadto

 

Sharko, i to jest najważniejsze. :)

Te pięc lat z Lilu to pewnie jedyne dobre lata Szarika. Naszego Szarika, skoro nie chce byc inaczej. ;)

A może jeszcze jakiś dobry Dom nas zaskoczy...

 

Zobaczymy czy ten obserwator z ogłoszeń sie ujawni..., chyba że to któraś ciotka zakochana;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Zobaczymy czy ten obserwator z ogłoszeń sie ujawni..., chyba że to któraś ciotka zakochana;)

 

To nie ja, Oleno. chociaż jestem zakochana w Szariku... i w kilku innych psiakach na Dogo... ;)

Nie wiedziałabym nawet, gdzie i jak obserwowac. :D

 

Andegawenko, bardzo mi się podoba ten "Kłapouszek". :)

Link to comment
Share on other sites

.Oleno, ten wątek został założony 08.09.2010 r. To już pięc lat...

 

Może na Szarika też czeka gdzieś jego własny dom na wyłączność.Pamiętasz- jak sama pisałaś wiekowa Olu[attachment=17803:rozbawiony.gif] -jak długo trwał wątek Rudej, zanim wyciągnięta została ze schronu, perypetie z DS-to nasze początki na Dogo- i wreszcie adopcja we Warszawie. Nawiasem mówiąc, nie masz wiadomości o dalszych losach naszej pieszczochy?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

a ja byłam na początku ale było dużo osób i po pewnym czasie poszłam - nie nadążam czytać wpisów jak się akcja szybko dzieje a sama nie mam jak pomóc. Ale pewnego dnia znów odwiedziłam Rudego i zostałam :) Lubię ten wątek- jest fajny psiak, któremu dogo pomogło zmienić okropne warunki życia i to mnie napawa optymizmem w czasach gdy prawie na każdym kroku są bezdomne kociaki i wyrzucone psy, skrzywdzone zwierzęta, a po za tym są bieżące wiadomości o psie, porządne rozliczenie i mili ludzie :) Tyle że ta ciągła walka o finanse...

Link to comment
Share on other sites

Może na Szarika też czeka gdzieś jego własny dom na wyłączność.Pamiętasz- jak sama pisałaś wiekowa Oluattachicon.gifrozbawiony.gif -jak długo trwał wątek Rudej, zanim wyciągnięta została ze schronu, perypetie z DS-to nasze początki na Dogo- i wreszcie adopcja we Warszawie. Nawiasem mówiąc, nie masz wiadomości o dalszych losach naszej pieszczochy?

 

 

Przyszłaś na wątek Ninki chwilę temu a jak go rozruszałaś. Prawie nikt tam nie zglądał a teraz tłum no i przyniosłaś szczęście ...Ninka jedzie do nowego domu :)

 

 

Andegawenko, dziękuję Ci bardzo za dobre słowo. :)

Zdecydowanie wolę kameralne wątki, bo w tłumie się gubię. ;)

A gdybym przynosiła szczęście, to Szarik też by już we własnym Domku siedział...

Ale nadziei nie tracimy. :)

 

 

a ja byłam na początku ale było dużo osób i po pewnym czasie poszłam - nie nadążam czytać wpisów jak się akcja szybko dzieje a sama nie mam jak pomóc. Ale pewnego dnia znów odwiedziłam Rudego i zostałam :) Lubię ten wątek- jest fajny psiak, któremu dogo pomogło zmienić okropne warunki życia i to mnie napawa optymizmem w czasach gdy prawie na każdym kroku są bezdomne kociaki i wyrzucone psy, skrzywdzone zwierzęta, a po za tym są bieżące wiadomości o psie, porządne rozliczenie i mili ludzie :) Tyle że ta ciągła walka o finanse...

 

 

Ja też jestem z Szarikiem od początku :)

I tak jak Wy zaglądam tu, ale rzadko coś piszę ;)

 

Mnie też Szarik kojarzył się przez długi czas z "psem przy wannie" Tragedia.

A teraz jaki śliczny Wiewór Kłapouchy :)

 

 

Trzymam mooooocno kciuki Taki fajny psiak musi w końcu trafić w czyjeś serce

 

Ciotki jak fajnie że jesteście i jak licznie, Szarikowi przynosicie szczęście bo awanturnicy dogomaniaccy tutaj nie dotarli i nie musimy uciekać z wątku;-) hehe

Danusiu niestety z pania Rudej nie mam kontaktu i mam trochę żalu o coś :-( ale zdjecia Rudej widziałam zapasiona i szczęśliwa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...