Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Wiesz chodziło mi o to, że Szariczek jest juz stary a że tyle lat siedzi u Lilutosi to pewnie on ten hotel traktuje jak dom. Kaska na razie jest, ale z deklaracjami przez te 5 (6?) lat bywało różnie, raz były, raz połowy nie było, teraz jakos ciułamy. 

Rozumiem, nawet gdyby teraz trafił się super dom, to decyzja nie będzie łatwa. Dobrze, że Szarik jest zabezpieczony, ale wiadomo, to jest coś o czym trzeba ciągle myśleć i nie jest łatwo. Sama też coś o tym wiem, Frodo wprawdzie 'dopiero' rok siedzi w hoteliku ale zabierając go nawet nie liczyłam na deklaracje, więc próbuję zbierać pieniądze na bazarkach, choć saldo wciąż na minusie :( i jak pomyślę, że też może nie znaleźć domu przez kolejne lata to trochę jest mi z tym ciężko, ale cieszę się, że jest już bezpieczny, to jest najważniejsze, tak jak zresztą w przypadku Szarika. 

Link to comment
Share on other sites

Xibalbo, Szarik to staruszek, a Frodo to młody pies i na pewno znajdzie swoje szczęście... :)

Podczytuję po cichu historię Frodusia i trzymam kciuki za Dom dla niego.

Chłopak ma chyba jednak pecha, bo jest naprawdę super psiakiem. Na szczęście zły los potrafi się odwrócic ku dobremu..

A trafiłam na wątek w momencie powrotu z tej nieszczęsnej adopcji... Straszny to był moment. :(

Masz rację. Najważniejsze, że Frodo jest bezpieczny.

 

Szariczku, przepraszam. ;)

Zresztą... nawet pewnie nie zauważyłeś, że my tu nie o Tobie, Staruszku...  Śpij, śpij...

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, trochę zrobiłam OT choć w sumie wciąż o psiakach piszemy. Więc podzielę się jeszcze moją opinią, że Szariczek to starszy psiak ale i zrównoważony bardziej, o Frodo nie do końca wiem jaki jest, i to jest problem, wiadomo, że potrafi wyraźnie pokazać jak mu się coś nie podoba.... ale racja młody jest, może chociaż to jest jakieś pocieszenie....Szarikowi życzę duuuuużo zdrowia. Miał chłopak szczęście w tym swoim ciężkim życiu, że trafił na anioła. Pozdrowienia!

Link to comment
Share on other sites

Olena...ale u Ciebie dużo TEGO Szarika. Normalnie zamykam oczy i czerwone rogi widze, otwieram i to samo ...

Ktoś go zdradza?? ;) ;) :) hmm hmm ;)

Bo minę ma nieszczególną ;)


Pożartowalim a teraz:

zdrowych , spokojnych, radosnych pełnych miłosci psio-ludzkiej Swiąt Wam życzę.

Oby te 321641318941 odsłonieć Szarikowego ogłoszenia przełozyło sie na parę telefonów. A tajemniczy obserwator nabrał odwagi i .......


Mizianka dla Szarika :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...