Jump to content
Dogomania

2,5kg maleństwo w typie chihuahua ZNALAZŁA SIĘ mała LUSIEŃKA!!! Ma dom


bullterrierka

Recommended Posts

[quote name='Andzike']No to Was rozczaruję, bo widziałam się dziś z M., Lusieńką i resztą stada i Madallena nadal chce oddać Luskę ;) ale tylko do idealnego domu, a taki się jeszcze po nią nie zgłosił...[/QUOTE]

Szukaj tatka latka.Zbyt wyśrubowne wymagania.Jeszcze to miasto stołeczne....ale, a nóż, widelec....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przepraszam, przegladalam watek i widzialam, ze dziewczyna z radomia ma sunie z padaczka, ale teraz juz nie moge znalezc jej nicka; do e-s nie mozna pisac pw, a chcialabym sie dowiedziec jak diagnozuje sie padaczke; renata z domu tymianka ma w hotelu sunie z podejrzeniem padaczki, ale nie wiadomo dokladnie co to jest; czy to polega glownie na obserwacji czy tez sa jakies inne sposoby?

Link to comment
Share on other sites

miala jakis jeden atak, ale nie wiadomo jak to wygladalo, podobno sie krztusila czy cos w tym rodzaju i renata podejrzewa, ze to mogl byc atak astmy;
bylam z nia na spacerku, jest taka kochana, przytulasna, mikroskopijna...
aniu z poznania czy ona ma jakis watek na dogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']To bardzo bym Cię prosiła, Madallenę rzadko widzę na dogo. A chcę Luśce zrobić fajny sweterek.[/QUOTE]

Madallena ma bana do czerwca 2011 r. Dzwoniłam, pozałatwia co ma pozałatwiać, pomierzy chomika i mi da znak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']To bardzo bym Cię prosiła, Madallenę rzadko widzę na dogo. A chcę Luśce zrobić fajny sweterek.[/QUOTE]

Madalleny wcale nie ma na dogo bo ma bana.
Pewnie tęskni dziewczyna ;)

A Luśka jest cudna. Dom się znajdzie. Jeśli dla mojej dzikuski się znalazł i to porządny, to dla chomika tez, prędzej czy później, się objawi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']Madalleny wcale nie ma na dogo bo ma bana.
Pewnie tęskni dziewczyna ;)

A Luśka jest cudna. Dom się znajdzie. Jeśli dla mojej dzikuski się znalazł i to porządny, to dla chomika tez, prędzej czy później, się objawi :)[/QUOTE]

na pewno tęskni ;) dogo wciąga ;)
za co ona tego bana dostała? pamietam ją choćby z wątku Księżniczki Sissi i grzeczna była ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...