Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

[quote name='emilia2280']183,39 zl przypadlo Basikowi po podziale majátku po Sonii vel Kostce, która szczésliwie mieszka juz w swoim domu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221368-Sonia-(Kostka)-wyciągnięta-ze-schroniska-w-Pawlowie-ma-wspanialy-dom-z-ogrodem!!/page4"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221368-Sonia-(Kostka)-wyciągnięta-ze-schroniska-w-Pawlowie-ma-wspanialy-dom-z-ogrodem!!/page4[/URL]

Jako ze pieniádze te sá na koncie fundacyjnym, mozemy je przekazac tylko w postaci przelewu na nieprywatne konto, czyli np. kupujác karmé lub inne srodki przez inernet czy placác rachunek u weta - w kazdym przypadku nalezy wystawic fakturé przelewowá na Fundacjé Kastor (nie placic samemu) oraz powiadomic nas o tym, zeby po przyjsciu faktury szybko já zidentyfikowac oraz oplacic przelwem z naszego konta.[/QUOTE]

Najpierw zapytałam Emi o zgodę, upewniając się, czy to by się tak dało więc teraz oficjalnie tu... :-)

Może zamiast uskuteczniać to, co Emi opisała zostałaby zakupiona karma royala na serce?
Przypomnę...

To tak karma:

[URL]http://allegro.pl/royal-canin-cardiac-14kg-i2371346669.html[/URL]

Ona kosztuje 245zł. Fundacja Kastor ofiarowuje Bingusiowi 183,39zł. Różnicę 61.61zł, z pieniążków Bingo, wpłacilibyśmy na konto fundacji z tytułem wpłaty takim, jakiego życzyłaby sobie Emi, a fundacja kupiłaby karmę z dostawą do Sylwii.

Co Wy na to?
Jest okazja zaopatrzyć Bingo na długo w ucelowaną karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='willma']wizyta kontrolna kosztowała 18zł :([/QUOTE]

Willmo wstaw, bardzo proszę, jak będziesz miała, potwierdzenie tego wydatku.

Jacku, przelej proszę pieniążki za tę wizytę Sylwii. Z chwilą, gdy to zrobisz naniosę ten wydatek na rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']

Jacku, przelej proszę pieniążki za tę wizytę Sylwii. Z chwilą, gdy to zrobisz naniosę ten wydatek na rozliczenie.[/QUOTE]
Przelew wykonałem.
Sylwio bardzo proszę o potwierdzenie odbioru.

Jeśli chodzi o karmę ,jestem za.

EDIT: Emilio buziaki od Bingusia :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry moi Kochani!!Wpłata od Jacka doszła 18zł bardzo Dziękuję!karteczkę z zapisem 18zł za badanie kontrolne zaraz wkleimy plus dodamy karteczkę z odrobaczania,które było wczoraj.Bisio czuje się w miarę dobrze,najgorsze są poranki troszkę pochodzi, zmęczy się i znów idzie do łóżeczka!ciociu Majciu obchód ranny Bisia to podstawa..biedula musi przepatrzeć czy wszystko leży na swoim miejscu po nocy!Karmę zjada z chęcią!Pozdrawiamy cieplutko wszystkich Wielki Buziol od Bisiolka i ciotki.

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś znikam z netu, pojawię się pewno dopiero w nd. wieczorem lub pn. rano.
A wtedy naniosę sobie wszelkie wklejki wydatków na wątki bazarkowe jak i podciągnę samo rozliczenie.

Zapytam dla pewności raz wtóry co robimy w kwestii karmy i oferty Emilki. Jacek się już wypowiedział. Ktoś jeszcze zechce?

Buziaki Bingusiu. Nie daj się czasowi i choróbskom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FiDiaAg']Też jestem za przyjęciem zaproponowanego przez Izę rozwiązania w sprawie karmy dla Bingo. (...)[/QUOTE]
Dziękuję i wobec protestu, którego nie widzimy zaczynamy działać. Zaraz napiszę do Emilki.

[quote name='Jadun']Izunia w rozliczeniu jest błąd.
419,5 - 18 nie chce wyjść 411,5.
To jest kreatywna księgowość, tak zwane cudowne rozmnożenie :)
(...)[/QUOTE]
Dzięki za wyhaczenie byka. Już skorygowany.

[quote name='Magdalena']poleciało 100zł dla Bingusia ze skarpety kudłaczy[/QUOTE]
Dziękujemy serdecznie. :-)

[quote name='sylwiaso'](...) karteczkę z zapisem 18zł za badanie kontrolne zaraz wkleimy plus dodamy karteczkę z odrobaczania,które było wczoraj. (...)[/QUOTE]
Sylwio, czekamy na potwierdzenie wklejkowe tych wydatków.

Jacku, moja prośba jest natomiast taka:
18zł za wizytę już poleciało. Sylwia wstawi ten kwitek.

Teraz do oddania będzie jeszcze x zł za odrobaczenie (i wstawka kwitka potwierdzającego). Może połącz to odrobaczenie z płatnością za kolejny miesiąc, tyle razy płaciliśmy po... to raz możemy przed.
Jak Sylwia poda kwotę odrobaczenia dodałbyś ją do 270zł, wpłacił łączną kwotę, a w tytule wpłaty napisałbyś:
[I]odrobaczenie + [FONT=Georgia][SIZE=2]hotelikowanie Bingo (18.06.2011 - 18.07.2012)[/SIZE][/FONT][/I]

Tym samym, z chwilą, gdy podesłałabyś mi takiego pdfa wydatkowego miałabym uratowaną skórę z rozliczeniem bazarków.
Czy tak może być?

Edit:
Napisałam do Emilki w sprawie karmy. :-)

Edited by majqa
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale nie wiem na jak długo nie będę miał dostępu do komputera.Będę korzystał z dostępu telefonicznego z pewnymi utrudnieniami.Izunia na PW ma szczegóły.
Proszę o wyrozumiałość.
Postaram się i zrobię co w mojej mocy by być na bieżąco w sprawach rozliczeniowych.

Edited by Jadun
Link to comment
Share on other sites

[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT] [FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black]Deklaracje:

[/COLOR][COLOR=black]stała:[/COLOR][COLOR=black]
50zł - Jadun od sierpień 2011 (zapłacone: 08.2011, 09.2011, 10.2011, 11.2011, 12.2011, 01.2012, 02.2012, 03.2012, 04.2012, 05.2012)[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black]20zł - Annaa4 od luty 2012[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black] (zapłacone: 02.2012, 03.2012, 04.2012, 05.2012, 06.2012)[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black]50zł - FiDiaAg od maja 2012[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black] (zapłacone: 05.2012, 06.2012)[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][B]
[FONT=Arial]Istnieją więc już cztery nawiasy – [/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue]niebieski[/COLOR][/FONT][FONT=Arial], [/FONT][FONT=Arial][COLOR=purple]fioletowy[/COLOR][/FONT][FONT=Arial], [/FONT][FONT=Arial][COLOR=darkorange]pomarańczowy[/COLOR][/FONT][FONT=Arial], [COLOR=#a9a9a9]szary[/COLOR] informujące, że:[/FONT][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]

[B][COLOR=red]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[B][COLOR=blue](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760 oraz 2478!!![/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=purple][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3230!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3755!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#a9a9a9][FONT=Georgia][SIZE=2][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 4210!!![/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2].................................................. .................................................. .......................
[/SIZE][/FONT][SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 147zł[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B] - stan na dzień 21.05.2012[/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=georgia]+ [COLOR=red][COLOR=black]50zł - FiDiaAg[/COLOR][/COLOR] - de[/FONT][/SIZE]klaracja czerwcowa - stan na dzień 25.05.2012
.................................................. .............................................
[SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 197zł[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B] - stan na dzień 25.05.2012[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2] + 202.50zł - z bazarku majqa zakończonego dnia 24.05.2012 [/SIZE][/FONT]- stan na dzień 29.05.2012
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black]+ 20zł - Annaa4[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=2][FONT=georgia]- de[/FONT][/SIZE]klaracja czerwcowa - stan na dzień 30.05.2012
.................................................. .................................................. ......................
[SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 419,50zł[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B] - stan na dzień 30.05.2012[/B][/SIZE][/FONT]
- 18zł - wizyta kontrolna z dnia 30.05.2012 [FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 30.05.2012[/SIZE][/FONT]
...............................................................................
[SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 401,50zł[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B] - stan na dzień 01.06.2012
[/B]+ 100zł od Magdalena (Skarpeta Kudłaczy) - [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] stan na dzień 04.06.2012[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][B] ........................................................................................................
[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 501,50zł[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B] - stan na dzień 04.06.2012
[/B][/SIZE][/FONT]- 14zł - odrobaczenie Bingo [FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 04.o6.2012
...............................................................................................[/SIZE][/FONT]
[B][SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red]+ 487,50zł[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][FONT=Georgia][SIZE=2][B][B][SIZE=2] [/SIZE][/B]- stan na dzień 04.06.2012[/B][/SIZE][/FONT]
- 270zł - hotelikowanie (18.06.2012 - 18.07.2012) [FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 05.o6.2012[/SIZE][/FONT]
.......................................................................................................
[SIZE=5][FONT=Georgia][COLOR=red]+ 217,50zł[/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B] - stan na dzień 05.06.2012[/B][/SIZE][/FONT]


[FONT=Georgia][SIZE=2] [FONT=Arial][B]Dotychczasowe wydatki:[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[COLOR=purple][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3230!!![/B][/COLOR][B] [COLOR=purple]- stan na dzień 4.12.2011[/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3755!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=purple] [COLOR=darkorange]- stan na dzień 2.03.2012[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT][COLOR=#a9a9a9][FONT=Georgia][SIZE=2][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 4210!!!- stan na dzień 21.05.2012[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
- 18zł - wizyta kontrolna z dnia 30.05.2012 [FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 30.05.2012[/SIZE][/FONT]
- 14zł - odrobaczenie Bingo [FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 04.o6.2012
[/SIZE][/FONT]- 270zł - hotelikowanie (18.06.2012 - 18.07.2012)


[FONT=Georgia][SIZE=2][B]Inne info:[/B]
[COLOR=purple][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3230!!![/B][/COLOR] [B] [COLOR=purple]- stan na dzień 4.12.2011[/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3755!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=purple] [COLOR=darkorange]- stan na dzień 2.03.2012[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/INDENT]
[/INDENT]
[/INDENT]
[/INDENT]
[/INDENT]
[/INDENT]
[/INDENT]
[/INDENT]

Edited by majqa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena']Majguś, albo ja źle widzę (co jest możliwe, bo późno już i ślepia nie te) albo w rozliczeniu jest dwa razy policzona wpłata od kudłaczy[/QUOTE]
Zerknij proszę w post 4270. Widzisz go OK czy jeszcze nie?

Link to comment
Share on other sites

Uff... :-) Gorąco dziękuję Magdaleno za zwrócenie mi uwagi. :-)

Zamotanie wyprostowane.

Żeby nie zdarzyło mi się kolejne, a oby nie... to co piszę piszę dalej bardziej dla mnie samej i uporządkowania tego, na co czekam.
A zatem...
Wydatki ostatnie naniosłam już na rozliczenie ale...
Za wizytę 18zł Sylwia ma przelane pieniążki. Winna mieć jeszcze przelane 14zł za odrobaczenie. Smsem poprosiłam Jacka, by przelał łącznie 284zł (kolejne hotelikowanie - 18.06-18.07.2012 i to odrobaczenie, a wtedy do wydatków dopiszę hotelikowanie - 270zł).
Kolejno czekam na potwierdzenie przez Jacka przelania 284zł dla Sylwii, potwierdzenie wpływu z bazarków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...