Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

[quote name='majqa']Uff... to wyjaśnione z fotką.

Skorygowałam opis. Z dziećmi to ostrożnie, akurat takie jak Twoje Sylwuś OK (jest Ci kogo zazdrościć to tak nawiasem mówiąc :loveu:), one chcą i wiedzą jak podejść do psiaka, uczysz je tego, masz nieustające oko na nie. Takie dzieciaczki wchodzą w grę. Żywych tornad, którym wszystko wolno, dla których Bingo byłby pierwszym psem i atrakcją (=zabawką) w jednym nie biorę w ogóle pod uwagę.[B]Tak masz rację dzieci,które nie są przyzwyczajone do psiaków mogą zrobić krzywdę!!a dzieci są czasami nieobliczalne!tak to lepiej taki opis zostawić!Dziękuję Majciu,moje dzieci Kochają wszystkie psiaki ijestem z tego dumna!Przypominasz sobie fotkę z Niunią jak w dołku na placu zabaw się ściskały,albo fotka z Zorankiem w uścisku to wszystko mam w sercu i w albumie!![/B]:iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Sylwio, fotki z Niunią, Zorankiem były absolutnych hitem dla mnie i wciąż są, a jeszcze innym hitem było to, co sama oglądałam na żywo, widok Twoich dzieci i psiaków w spokojnej, rozumnej idylli - nieocenione. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Sylwio, fotki z Niunią, Zorankiem były absolutnych hitem dla mnie i wciąż są, a jeszcze innym hitem było to, co sama oglądałam na żywo, widok Twoich dzieci i psiaków w spokojnej, rozumnej idylli - nieocenione. :-)[B]Majciu,jeszcze i filmik był z Zorankiem i z ciotkąs-wariatką!!......jak to szybko minęło........!! [/B]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [INDENT] [FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black]Deklaracje:

[/COLOR][COLOR=black]stała:[/COLOR][COLOR=black]
50zł - Jadun od sierpień 2011 (zapłacone: 08.2011, 09.2011, 10.2011, 11.2011, 12.2011, 01.2012, 02.2012, 03.2012, 04.2012)[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black]20zł - Annaa4 od luty 2012[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black] (zapłacone: 02.2012, 03.2012, 04.2012, 05.2012)[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black]50zł - FiDiaAg od maja 2012[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=black] (zapłacone: 05.2012)[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][B]
[FONT=Arial]Istnieją więc już trzy nawiasy – [/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue]niebieski[/COLOR][/FONT][FONT=Arial], [/FONT][FONT=Arial][COLOR=purple]fioletowy[/COLOR][/FONT][FONT=Arial], [/FONT][FONT=Arial][COLOR=darkorange]pomarańczowy[/COLOR][/FONT][FONT=Arial] informujące, że:[/FONT][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]

[B][COLOR=red]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[B][COLOR=blue](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760 oraz 2478!!![/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=purple][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3230!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3755!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2].................................................. .................................................. .......................
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=red][B]+ 301zł [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B]- stan na dzień 02.03.2012[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
- 25zł - odrobaczenie - stan na dzień 02.03.2012
+ 60zł - od leni356 [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 02.03.2012
+ 50zł [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- od Jadun [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 02.03.2012
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2]- 240zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - rozliczenie hotelikowania [B](18.02.2011 - 18.03.2012)[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B]- stan na dzień 02.03.2012[/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2] [B].................................................. ....................[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B].................................................. ..................[/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=red][B]+ 146zł [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B]- stan na dzień 02.03.2012[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- 73zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - obróżka kiltix [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT]
[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- 78zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - karsivan [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
+ 100zł - od Skarpety Kudłaczy [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B]
+ [/B]150zł - Jadun (deklaracja stała i sprzedaż Jego własnych fantów na allegro) [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 21.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][B] .................................................. ..................................
[/B][/SIZE][/FONT][SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 245zł [/B][/COLOR][B]- stan na dzień 21.03.2012[/B][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]+ 20zł [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- od Annaa4 [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 01.04.2012[/SIZE][/FONT]
.................................................. ................................................
[SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 265zł [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B]- stan na dzień 01.04.2012[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]+ 20ozł [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- od FiDiaAg [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 13.04.2012[/SIZE][/FONT]
55zł - od Coronaaj - [FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 13.04.2012
.................................................. ..................................
[/SIZE][/FONT][SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 520zł [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B]- stan na dzień 13.04.2012[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2]- 240zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - rozliczenie hotelikowania [B](18.03.2011 - 18.04.2012)[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B]- stan na dzień 18.04.2012[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2]- 78zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - karsivan - info z dnia 18.04.2012[/SIZE][/FONT]
.................................................. .................................................. .............................
[SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 202zł[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B] - stan na dzień 18.04.2012[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2]+ 50zł [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- od Jadun [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 26.04.2012[/SIZE][/FONT]
- 18zł - wizyta kontrolna [FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 26.04.2012[/SIZE][/FONT]
.................................................. ..............
[SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 234zł[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B] - stan na dzień 26.04.2012[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black]20zł - od Annaa4 [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 30.04.2012[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black]50zł - od FiDiaAg [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 30.04.2012[/SIZE][/FONT]
.................................................. ...........................
[SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 304zł [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B]- stan na dzień 30.04.2012
[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2]- 37zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - prilenal - info z dnia 08.05.2012[/SIZE][/FONT]
.............................................................................
[SIZE=5][FONT=Georgia][COLOR=red][B]+ 267zł[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][B] - stan na dzień 08.05.2012[/B][/SIZE][/FONT]


[FONT=Georgia][SIZE=2]
[FONT=Arial][B]Dotychczasowe wydatki:[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[COLOR=purple][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3230!!![/B][/COLOR][B] [COLOR=purple]- stan na dzień 4.12.2011[/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3755!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=purple] [COLOR=darkorange]- stan na dzień 2.03.2012[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Georgia]- 25zł - odrobaczenie - stan na dzień 02.03.2012[/FONT]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2]- 240zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - rozliczenie hotelikowania (18.02.2011 - 18.03.2012) [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
- 73zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - obróżka kiltix [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
- 78zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - karsivan [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Georgia]- stan na dzień 13.03.2012[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- 158zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - wizyta Bingo - info z dnia 16.04.2012 - opłacone przez majqa[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2]- 240zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - rozliczenie hotelikowania (18.03.2011 - 18.04.2012) [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 18.04.2012[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2]- 78zł[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2] - karsivan - info z dnia 18.04.2012
[/SIZE][/FONT]- 18zł - wizyta kontrolna [FONT=Georgia][SIZE=2]- stan na dzień 26.04.2012
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][B]Inne info:[/B]
[COLOR=purple][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3230!!![/B][/COLOR] [B] [COLOR=purple]- stan na dzień 4.12.2011[/COLOR][/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=darkorange][B](...) – nawias - ---------//------------------------ - w poście 3755!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][B][COLOR=purple] [COLOR=darkorange]- stan na dzień 2.03.2012[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/INDENT]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Smakuje mu średnio ta karma!!A może by tak zmienić?![/QUOTE]

Ładnych parę dni minęło od jej zakupu.
Hm... Swego czasu, na inne niż serduszko okoliczności kupowałam Hillsa i nie wiem czemu ale jakoś psy w nim nie gustowały. Wielkich manewrów już tu nie mamy. Może więc zaryzykować z tym royalem, o którym wcześniej wspominałam? Tu minus jest tylko taki, że, o ile dobrze zauważyłam, jest on w opakowaniach skrajnych albo 2kg (cena po skurczybyku - wyjściowa plus wysyłka; nigdzie nie trafiłam, by 2kg łapało się na darmową wysyłkę) albo 14kg.
Jeśli więc już... to powinniśmy raczej zaryzykować z dużym opakowaniem.
Co sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=century gothic][COLOR=#008000][B][SIZE=3]Zapraszam na bazarek i mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe:smile::
[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]34 torebki, torebusie, torebeczki i 2 plecaczki z super motywem;-):
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#00ff00][SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226365-Torebkowe-szaleństwo-na-psa-Konika-36-torebek-do-20-maja-g-20/page5"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...aja-g-20/page5[/COLOR][/URL] [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#00ff00]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Majciu ja się zdaję na Ciebie!!14kg spory worek a jak to cenowo wygląda?[/QUOTE]

Około 249zł, a tu 2zł mniej, czyli 247zł:

[url]http://allegro.pl/royal-canin-cardiac-14kg-educ-i2323518709.html[/url]

Jak się wrzuci w net nazwę: Royal Canin Cardiac to net w sklepach, na allegro, wyrzucą dwie wielkości tej karmy, czyli 2kg i 14kg (może miałam pecha i na inną wielkość nie trafiłam).
I teraz... pisałam o cenie po skurczybyku w odniesieniu do 2kg są na poziomie 65zł - 75zł plus wysyłka, a nie trafiłam wysyłki listem tylko od razu wychodzi z tego paczka i tu znów rozpiętość cenowa, dwucyfrowa za wysyłkę.
Reasumując drobiazg 2kg (bo co to są 2kg? To jest za przeproszeniem nic.) wychodzi na poziomie 80-90zł.
Jeśli tyle mielibyśmy wydać za 2kg to lepiej wydać drugie tyle z małym hakiem mieć 14kg i spokojną głowę na długi czas.
[h=1][/h]

Link to comment
Share on other sites

Sylwia, a może dałoby radę załatwić najpierw próbki u naszej Pani Wet.? Chodzi mi o bezpłatne, takie małe, dla spróbowania. Ostatnio też w lecznicy kupowałam RC w opakowaniu 2kg i koszt był właśnie taki - 77zł, mało się opłaca...

edit. a na stronioe RC jako polecane lecznice wet. w Łowiczu wyskakują na Krakowskiej (509 720 774) i na Chełmońskiego (46 837 35 24; 601-94-20-50) - może warto i tam zapytać o próbki.

Edited by mamanabank
Link to comment
Share on other sites

Pomysł z próbkami jest bardzo dobry, oby tylko takie próbki miały te lecznice.

Edit:
Sylwio, ja to 37zł zdjęłam już z rozliczenia a jednocześnie wysłałam do Jacka smsa z prośbą o przelanie Ci tej kwoty.

Edited by majqa
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie Bingusia i jego sympatyków :smile:.

Chciałabym dla Staruszka przekazać z poza bazarkowej sprzedaży swoich ciasteczek 80zł i 20zł ode mnie, razem 100zł ;).Bardzo proszę o przesłanie nr.konta do wpłaty.
Binguś nie choruj! Zdrówka Ci życzę!:smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...