Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

[quote name='kora78']czyli dzis w nocy jada z Adamem, ktory jedzie do Sylwii po Bilbo, ktorego z kolei wiezie do ds?
To macie transport za free, bo trase Adama oplaca pan z ds Bilbo :)
2 pieczenie na jednym ogniu[/QUOTE]


jako że Pan jest niedogomaniacki to nie chce by płacił za ta podróż.
Dlatego odliczam część i w jedną stronę pokrywam do łowicza ja ;)

Link to comment
Share on other sites

Psiaki przemilaste. udłaty jako pasażer i towarzysz podróży bezbłędny. Jamnior zaś preferowal wyglądanie przez kazde okno na tyle auta.
Oba jak napisała juz majqa nie zareagowały w ogóle na pogróżki szceniaczka.
Kudłaty jest w opłakanym stanie, nie ma nawet gdzie go pogłasać, wszędzie dredy. Zastanawiam się czy nie warto zmienić mu imię na Bob Marley ;)
Jamniorek ma zaś już wystrzepinoe struny głosowe, bo jak zaczął zagadywać z tyłu to starsznie ochrypnięty był biedaczysko. Juz jest mniej ufny od Boba.
Ogólnie psiaki slodkie i kochane ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']czyli dzis w nocy jada z Adamem, ktory jedzie do Sylwii po Bilbo, ktorego z kolei wiezie do ds?
To macie transport za free, bo trase Adama oplaca pan z ds Bilbo :)
2 pieczenie na jednym ogniu[/QUOTE]

No to swietnie...udalo sie...co to za Bilbo moze jest watek na Dogo? Jak jest to dajcie link...dzieki. Czyli dzis w nocy u Sylwii?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Psiaczki cudowne, jak się cieszę że się udało. :) Dzięki Adaś za miłą wizytę i wszystkim dzięki za wszystko.[/QUOTE]

to ja dziękuję za miłe towarzystwo, za łapanie piesów i przetrzymanie w foteliku.
Napisz czy mi czy były jakieś koszty związane z hotelowaniem przez ten czas psiaków bo zapomniałem sie zapytać.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Adama, mam nadzieję, że odpłatność za dzisiejszą nockę w Łodzi się nie zmieni. Zostawiłam Adamowi 30zł za pobyt łódzki. Jest to mój wkład w oba psy więc ta kwota nie wymaga żadnego rozliczenia.

Podnoszę prośbę Leni. [CENTER][B][SIZE=3]Kto pomoże i użyczy swojego konta do wpłat na kudłaczka?[/SIZE][/B]

:modla::modla::modla:
[/CENTER]
Wiem, co pisałam wcześniej odnośnie propozycji rozliczeń cząstkowych z Sylwią i to się nie zmienia ale można też zrobić tak. Wspomniana wcześniej wpłata 80zł niech pójdzie już do Sylwii natomiast reszta pieniążków niech będzie wpłacana na jedno konto do kolejnych rozliczeń z Sylwią. Co będzie naddatkiem, kiedy psiak wyruszy do Elinki, zostanie przekazane Elince.

Link to comment
Share on other sites

[B]Sumując:[/B]
Hotelik w radosmku zapłacony 30pln przez Luci
Hotelik łódź 30pln Mjaqa
Transport do łowicza i kilka km odbicie do radomska (całośc około 50pln) pokryłem ja

Czy sa jeszcze jakies koszty które nie zostały uregulowane?

oczywiście jeszcze należą się podzienkowania dla dziewczyn od szczeniaczka dziczka ;)
Bo przy okazji ich transportu udało się tak szybko chłopaków do łodzi przetransportować po tak niskich kosztach

Link to comment
Share on other sites

Bingo już u fryzjera, to niesamowicie kochany i łagodny psiaczek. w dodatku piękny. Jak to możliwe, że tak długo się błąkał??? Moim zdaniem on znajdzie dom w 5 minut. Nie dość, że piękny to jeszcze ma cudowny przytulaśny charakter. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, nie zaczepia. Z moim urwipołciem jechali razem samochodem i nic, żadnych spięć. Dzieci i inne boże stworzenia z całą pewnością też zaakceptuje. Ma taką minę, gdy patrzy w oczy: "Tylko mnie kochaj..."

Gdy przyjechałam do Sylwii siedział sobie w budzie, ale bez trudności udało się nam go wyprowadzić i założyć smycz, na której równiez bez problemu poszedł i wsiadł do samochodu.

Iksik już nie siedział w budzie tylko z zainteresowaniem przyglądał się wszystkiemu co się dzieje i przyjaźnie machał ogonkiem.

Link to comment
Share on other sites

Sylwio i Mamonabank, dziękuję z całego serca. :loveu:

Nie mam wątpliwości, że Bingo znajdzie dom w 5min. ale ze spokojem poczekam na drugie 5 ;), byle mieć pewność na tysiąc procent, że to dobry i odpowiedzialny dom.
Drugiej katastrofy adopcyjnej nie zniosę. Za dużo już ten futrzaczek wycierpiał, by miał spaś z deszczu pod...

Super, że ucieszymy oko zdjęciami. :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...