Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

Sandra pakuję kundle do walizki i jadę do Ciebie. Bozzz jak tu wstrętnie u nas i poczytałam, ze ma być sroga zima.

 

Widziałam, że Wilcza się zaciesza jak zwykle...

 

U nas powódź była... Popadało trochę i wielkie rwace potoki się przetaczały przez wyspę do wody. Chodniki pozamieniały się w rwące rzeki. A popadało tylko troszkę... Jakby tutaj była taka mokra jesien jak w Polsce to by normalnie się potopili chyba. Popadało trochę i armagedon. W piatek szkoły na całym archipelagu były zamknięte. Masakra...

Link to comment
Share on other sites

No nieźle biora pod uwagę, ze zasadniczo jakoś straszliwiwe jak na warunki do których jestem przyzwyczajona nie padało... Może ze dwa razy po 20 minut tak fest popadało a tak się troszke posaczyło... no nie było to nic co by zrobiło na mnie wrażenie jakieś typu "o jeżu jak straszliwie leje" Trzy dni takie troszkę deszczowe byłyale nie lało cały czas... i porobiła się masakra. Jedyne wrażenie jakie to na mnie zrobiło to własnie ogrom tych... następstw po takim lekkim deszczyku :P

Link to comment
Share on other sites

na tydzień wypożyczyłybyście boksera, te dopiero są szalone. Wczoraj miałam właśnie gorszy dzień, poszłam na wiejski cmentarz łąkami, więc zabrałam Shadowa. Do bramy podjechało znajome mi starsze małżeństwo, Shadow oszołom oczywiście szarpnął, by polizać faceta. Jego intencję zostały mylnie zinterpretowane, facet aż za serce się złapał z przerażenia. Z jednej strony denerwuje mnie ludzka głupota, że boksery są brane za psy agresywne (to już mój drugi bokser na tej wsi- Kana nigdy nikogo nie ugryzła), z drugiej strony i chyba nawet bardziej byłam wkurzona na tego oszołoma Shadowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...