Jump to content
Dogomania

5,5 kg najśliczniejszego Dudusia. MA DOM w Toruniu. Dziękujemy gościnna Warszawo!!!


akucha

Recommended Posts

[quote name='ronja']był fajny telefon (z FB - wielkie dzięki Elu:)) - młody pan weterynarz z Torunia. wieczorem wyślę mu więcej zdjęć Dudu[/QUOTE]
Trzymam kciuki!:)Moze wysle tez Ronju Tobie kilka zdjec, ktore mam....O matulu ,zeby sie udalo.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 754
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

zaglądam do Dudu :)
muszę zapoznać się z maluchem przed spotkaniem z jego potencjalnym nowym opiekunem.
Ronja, poproszę jeszcze o Twój nr tel. Mój numer znajdziesz u mnie w sygnaturze.

Jeśli Dudu miałby jechać do Torunia w najbliższym czasie, to akurat my z tych okolic wysyłamy innego malucha do Wawy,
można by połączyć transporty :)

Link to comment
Share on other sites

super, wielkie dzięki:)
mój nr 663214858
pan wie, że Dudu ma duszę powsinogi, ja się strasznie tym martwię, żeby on nie dał dyla, bo on ewidentnie szuka okazji... z poprzedniego domu nawiewał kilka razy.
w domu anioł - do ludzi, psów, kotów. anioł, ale nie da sobie dmuchać w kaszę;)

Link to comment
Share on other sites

Co ja tu czytam! Czyżby?! Dom wydaje się być fajny i u weterynarza :lol:
Ronju, jak twoje wrażenia po rozmowie?

Ronju, czy Duduś potrzebuje czegoś na ewentualny wyjazd, moze coś z "garderoby"?

Tak myślę o tym jego włóczęgostwie... Jaki by dom nie był, to pewnie będzie próbował. Najważniejsze, żeby ludzie mieli tego świadomość, wyobraźnię i nie obrażali się na psa za takie zachowanie, nie myśleli o nim jak o niewdzięczniku. Lęk o Dudusia będzie zawsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']zaglądam do Dudu :)
muszę zapoznać się z maluchem przed spotkaniem z jego potencjalnym nowym opiekunem.
Ronja, poproszę jeszcze o Twój nr tel. Mój numer znajdziesz u mnie w sygnaturze.

Jeśli Dudu miałby jechać do Torunia w najbliższym czasie, to akurat my z tych okolic wysyłamy innego malucha do Wawy,
można by połączyć transporty :)[/QUOTE]
Domek dla malucha od Ilo sprawdzi............Nutusia!!!!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']zaglądam do Dudu :)
muszę zapoznać się z maluchem przed spotkaniem z jego potencjalnym nowym opiekunem.
Ronja, poproszę jeszcze o Twój nr tel. Mój numer znajdziesz u mnie w sygnaturze.

Jeśli Dudu miałby jechać do Torunia w najbliższym czasie, to akurat my z tych okolic wysyłamy innego malucha do Wawy,
można by połączyć transporty :)[/QUOTE]
Ilo bardzo Ci dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

Akucha, Dudu ma wszystko - naprawdę:) dbacie o niego jak o największy skarb:)
pan wydał mi się sympatyczny, pytał mnie o kastrację, generalnie wzbudził moje zaufanie. Jestem po rozmowie z ilon_n i wiem, że wypyta o wszystko

myslę, że tych ludzi z dwoma owczarkami odpuścić. poczekam jeszcze na wizytę tych państwa z Warszawy

Link to comment
Share on other sites

O rany, sypnęło chętnymi jak śniegiem :lol:

Zdechł mi domowy kopmp, nie denerujcie się, jeśli nie zajrzę dzisiaj. Postaram się naprawić i dojechać do rodziców, żeby śledzić watek. Zapowiada się pasjonujacy weekend. Dla was cioteczki pracowity ;)
Ilon_n, gdyby coś, to miałabyś Dudka na oku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Ja też mam wizytę umówioną na niedzielę :)
Muszę przyznać, że mogę przedreptać się spacerkiem, bo to 2 przecznice ode mnie :) tak się fajnie trafiło.[/QUOTE]
Ilo bardzo Ci serdecznie dziekuje i czekamy na wiesci:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...