Jump to content
Dogomania

5,5 kg najśliczniejszego Dudusia. MA DOM w Toruniu. Dziękujemy gościnna Warszawo!!!


akucha

Recommended Posts

Jestem na wątku i...zaraz szlak mnie jasny trafi !
Jak można spuścić psa po tak krótkim czasie ?
Sądziłaś ,że on się pilnować będzie ledwo co Was znając ?
I jeszcze go obwiniasz...nie no ,przecież to tylko i wyłącznie Wasza wina.
Wiesz co , ja miałam zapalenie płuc + 38 stopni gorączki i poleciałam łapać bezdomnego psa ,bo był zapewniony mu DT i jak widzisz żyje , mam się dobrze.
Podaje 2 przykład.
Mojej znajomej zaginął kot podczas jej pobytu w szpitalu (ciężko chora na kręgosłup ,prawie nie chodzi) , wiedziała ,że dużo ludzi jej pomaga szuka go ,a ona mimo to uciekła ze szpitala szukać kota !! I to jest miłość ! Mimo to ,że miała go też bardzo krótki czas od adopcji.
I jaTwoim miejscu wyleciałabym nawet pół naga ,żeby gonić psa ,a na dodatek swojego !
Ronja , baaardzo dobrze ,że jesteś i działasz ! Wielkie dzięki Ci za to !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 754
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pod koniec grudnia zeszłego roku z kliniki w Bobrowcu uciekł pies. Ponieważ osoby, które tego psa klinice umieściły, nie zamierzały odmrażać sobie tyłków na mrozie (a przypomnę, że ta zima była wyjatkowo śnieżna i zimna, w okolicach kliniki zaspy sięgały pasa) szukali go ludzie z dogo. Godzinami latali PO WSI ZA PSEM, którego nigdy nawet na oczy nie widzieli... Ba, jedna z szukających go osób któregoś dnia pomagała nam, chociaż miała gorączkę, ledwo widziała na oczy i właściwie nie powinna wychodzić z domu.

Malagosiar, naprawdę nie masz sobie nic do zarzucenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Oby jeszcze raz go zobaczyl, [B]ronja[/B] i jej Maz to bardzo odpowiedzialne osoby...[/QUOTE]

zwłaszcza ze kreca sie na spacerach z psami po lesie
wiec nawet jakby Fuks był przeganiany przez ludzi (a ludzie są rózni) to jest szansa, że wypatrza go w jakims pobliskim lesie

niezmiennie trzymam kciuki za Skrzacika Fuksa

Magłosia prosze daj znac czy jest jakikolwiek odzew z ogłoszeń?
czy umieściłas jeszcze gdzieś ogłoszenie o zaginięciu Skrzata?

Link to comment
Share on other sites

Bartek dziś się rozglądał podczas spacerów z psami, niestety nie ma Fuksa. Nasi sąsiedzi też go nie widzieli. Przejechalaliśmy dziś tylko Leśną od Mariewa do Wiktorowa, bo mój mąz jak na złość ma wysoką gorączkę. Ogłoszeń też niewiele rozwiesiłam, tylko przy Leśnej, bo póżno wróciłam z pracy. Dałam tylko psom obiad i zrobiło się ciemno (a u nas latarni niet).
Jutro dowieszę resztę ogłoszeń i popytam miejscowych pijaczków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']Bartek dziś się rozglądał podczas spacerów z psami, niestety nie ma Fuksa. Nasi sąsiedzi też go nie widzieli. Przejechalaliśmy dziś tylko Leśną od Mariewa do Wiktorowa, bo mój mąz jak na złość ma wysoką gorączkę. Ogłoszeń też niewiele rozwiesiłam, tylko przy Leśnej, bo póżno wróciłam z pracy. Dałam tylko psom obiad i zrobiło się ciemno (a u nas latarni niet).
Jutro dowieszę resztę ogłoszeń i popytam miejscowych pijaczków.[/QUOTE]
Ronja :loveu:
Świetnie ,że Ty i Twój mąż jesteście na miejscu :)

Link to comment
Share on other sites

A może on cały czas jest w pobliżu domu malgosi?
Malgosia wystaw mu posłanko, albo jakąś swoją rzecz, gdzie jest Twój zapach,
może dziecka ubranko. Może coś do jedzenia przy furtce.
Zobaczysz rano czy będzie jedzenie, czy ubranie będzie poruszone.
Misza w domu była kilka dni i zginęła, kilkanaście dni krążyła po centrum w-wy, w pobliżu osiedla.
Aż została złapana. Dzięki psu z domu tymczasowego zresztą:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']Bartek dziś się rozglądał podczas spacerów z psami, niestety nie ma Fuksa. Nasi sąsiedzi też go nie widzieli. Przejechalaliśmy dziś tylko Leśną od Mariewa do Wiktorowa, bo mój mąz jak na złość ma wysoką gorączkę. Ogłoszeń też niewiele rozwiesiłam, tylko przy Leśnej, bo póżno wróciłam z pracy. Dałam tylko psom obiad i zrobiło się ciemno (a u nas latarni niet).
Jutro dowieszę resztę ogłoszeń i popytam miejscowych pijaczków.[/QUOTE]
[B]ronja[/B] bardzo, bardzo dziekujemy!!!!!!!!!!!
Czekamy na wiesci od Pani Malgosi?????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malagosiar']Fuks jest już w domu. Zadzwoniła do mnie Pani u której przebywał cały ten czas. Znalazła go niedaleko naszego domu.[/QUOTE]

zadziałały rozwieszone ogłoszenia?


super wiadomość Gosia :)

będą jakies nowe zdjęcia znajdy?
jak jego rana i blizna?

prosze kupcie mu obrożę na stałe i adresówkę

Link to comment
Share on other sites

Fuks wcale nie ucieszył się z powrotu do domu. Jest w ostrej "fazie ucieczkowej". Trzęskawka, drapanie w drzwi, skomlenie, brak apetytu, ogólna zawiecha. Musi być gdzieś w okolicy suczka z cieczką. Oczywiście cały czas próbuje zwiać.
Ustaliłyśmy z Małgosiar, że zostanie jak najszybciej wykastrowany.

Ellig, Ronja - dziekuję Wam za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']jasne, w każdej chwili mogę pomóc. mogę też polecić naszego weta w Babicach - mają ogromne doświadczenie i serce. ludzie z odległego Leszna do nich jeżdzą. odradzam Małgosi wetów z Zaborowa, który jest zaraz obok.[/QUOTE]
Dziekuje [B]ronja[/B]:)
Teraz czekamy na kontakt od Pani Malgosi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']jasne, w każdej chwili mogę pomóc. mogę też polecić naszego weta w Babicach - mają ogromne doświadczenie i serce. ludzie z odległego Leszna do nich jeżdzą. odradzam Małgosi wetów z Zaborowa, który jest zaraz obok.[/QUOTE]

Ronja jaki koszt w Babicach i która to lecznica?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malagosiar']Ronja jaki koszt w Babicach i która to lecznica?[/QUOTE]
Lecznica "Pod Centaurem"
[B]Kontakt[/B]

Stare Babice, ul. Ożarowska 9, tel. [URL="callto:227229079"]22 7229079[/URL]
(jadąc od nas, skręca się w prawo tuż za tabliczką Babice Nowe)


my mamy zniżki - placimy 120zl za kastrację
normalna cena to pewnie około 150zł - zalezy też od wielkości psa i ilości znieczulenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...