Jump to content
Dogomania

Denis, Maja i Wera - moje skarby


black sheep

Recommended Posts

przynies mu rożne i sprawdź czym się interesuje...sa np. takie sztuczne buty do gryzienia z czegoś, co psy lubią (mozna je zjesć) itd....

Link to comment
Share on other sites

Black sheep domek śliczny, ty śliczna ale ręka twoja to widać że biedna i jaaaakaś wyciągnięta:evil_lol: Z kamerami koniecznie musi cię po wakacjach odwiedzić p.Magda Hejda i nakręcić tą historię....cały Kraków niech się dowie jaka z ciebie kochana dziewczyna.

Link to comment
Share on other sites

Z tym butami do "memłania" i innymi "wynalazkami" z tego czegoś (są też takie niby-kości z tego "czegoś") trzeba uważać. Pies nie może zostać z tym bez nadzoru - były przypadki zadławienia boksera "tym czymś" ( dlatego ja radziłabym kupic w sklepie zoologicznym noralnego , wielkiego ,wędzonego gnata - tylko jest problem, ze Denis może go "pilnować" :mad: i nie pozwolic sie nikomu zblizyć :cool3: ).

Link to comment
Share on other sites

Matko jedyna, mam nadzieje ze Denis sie nie zje z tych nerwów! Ale czym on sie tak denerwuje??? Gnata to ja mu juz dałam, ale takiego prawdziwego. Smiesznie było, bo chciał go pogrysc, ale nie umial. On chyba nigdy nie jedł kosci... Wykrecał głowe i sie przewracał:) Kupie mu jakiegos bucika, i bede pilnowoc, a moze cos gumowego? Czy to raczej dla szczeniaków?
Dzis nie bedzie opowiesci, bo bylam na egzaminie i mnie strasznie glowa boli, zawsze tak mam po przejazdzce w zapoconym i zasmierdzialym busie. Teraz wrocilam i od razu patrze co mi cioteczki milego napisały:) Jak zwylke same mile rzeczy i czlowiek ma ochote z psem znowu na spacerek isc. Ale Denis lezy, bo sie nameczyl straszna pracą, jego świętym obowiazkiem szczekaniem i gonieniem wzdłuż ogrodzenia za autami.
Aha, jeszcze mam pytanko. Bo Denis czesto dlugo szczeka w nocy. Tak od 21 do 24, jak zostaje sam na noc. Nie wiem, czy go od tego gardlo nie boli. Mi to tez przeszkadza, bo sie denerwuje, czemu on tak szczeka, czy cos sie mu nie stalo. A w dzien tylko na auta.
Co do programu to jak sie rodzinka dowie juz widze co sie bedzie dzialo:);)

Link to comment
Share on other sites

Denis w raju, tylko ze znowu zaczyna wariować:( Dzisiaj znowu gryzł sie w tą łape. Szlak by to! Ale dałam mu tabletke i poszedł spac. A wiecie jak go podeszłam? Otóz rozpuscilam w cieplej wodzie i dolałam mleka. Oczywiscie napił sie łyk, i zaczol trzepac główką, i psikać (wyczuł tabletke). Zrezygnowana, przelałam mu do miski z której zwykle je, że może mu sie zachce. Chyba musiał być głodny (bo przed kolacją) że zachwile wypił, hihi:) Teraz wrocilismy z krótkiego spacerku, bo Denis był ziewający, wiec poszedł spac. Za chwile pewno sie obudzi i bedzie dawał koncert szczekania...:(

Link to comment
Share on other sites

Nie przejmuj sie tak mocno tym szczekaniem. On broni swojego terytorium. Miałam kilka lat temu psa, którego zabrałam z cmentarza. Zamieszkał tam po śmierci swojego Pana. Przyszedł z konduktem pogrzebowym i tam został. Jaka to była szczekucha :-o Normalny w dzień pies, wieczorem zamieniał się w stróża. Szczekał na najmniejszy szmer, odgłos. Taki był i już - pilnował domu i nas, tak mu się oczywiście wydawało :cool3: Na spacerach, gdy kogoś dojrzał też szczekał, ale gdy ktoś się zbliżył stawał się przyjacielski i łagodny. One chyba myślą, ze w ten sposób nas chronią - "Uwaga, tu pilnuję ja" :lol:

Link to comment
Share on other sites

O to pocieszające, ale ja jako mamusia, strasznie sie martwie. A jak nie szczeka to tez sie martwie czemu nie szczeka. Jestem przewrazliwiona mamuska:mad: Ale jak on caly czas szczeka w nocy, a w dzien biega, to kiedy spi:)
Akucha, smutna historia z tym pieskiem:( Słyszałam nie raz podobne:-(

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, śmieję się i śmieję. Ty się martwisz o Denisa, że nie śpi, a kiedy Ty śpisz :evil_lol: W nocy pilnujesz go i wszystko słyszysz, w dzień się nim zajmujesz... To kiedy???

Historia opisana przeze mnie smutna, ale piesek był wesoły i miał dobre zycie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Akucha, nie wiem, ja spie np. w zapoconym busie do krakowa, albo w kosciele;p hihi
Ale wiesz, jak to jest z Denisiem! Nic nie wiadomo. Ciagle mam wizje, ze odgryzl sobie ta noge, wykrwawil sie na smierc, a tu jedzie p. Magda H. z programem, krecic Denisa w raju... Teraz musicie mnie leczyc, a nie Denisia, bo całkiem zwariowałam!!!

Link to comment
Share on other sites

bardzo fajne jest takie wariactwo...oby więcej takich wariatów na tym nie najlepszym ze światów...:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Denis dzis narozrabiał...
Poszłam z nim do kiosku, a mama w tym czasie poszła do domu, tak na chwilke. Nie mineło 10 min, jak Denisek zrobił wielką kupe na samym środku. A tu ludzie idą po gazety! Smrodek był olbrzymi... Zakryłam to szybko jakąś starą gazetą, ale i tak wystawło, bo było tego dużo... Ludzie szybko kupowali i uciekali. Zadzwoniłam czym prędzej do mamy, żeby prędko wracała z wiadrem i szmatą. Dlaczego on całą drogę zwlekał, a potem zrobił to w kiosku?:mad: Świntuch! I jeszcze nic sobie z tego nie robił!
Mój brat jest zly na to szczekanie... pewnie sąsiedzi też.
PS. Brawo Bosadzki i reszta! Trzymaliśmy za was kciuki z Denisem:multi:

Link to comment
Share on other sites

:shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: Nieźle narozrabiał, ma chłopak gest i wie, gdzie go pokazać!!! Może mu się w tym kiosku nie podobało :evil_lol: najważniejsze, że mama sie nie gniewa. Ale macie przygody!!! No teraz, to wszyscy wiedzą, ze masz nowego psa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mama nie umie sie gniewac na Denisia:) Jest je tylko przykro, bo nigdy do niej nie przychodzi jak go wola, (i nie chce dac lapy;p ) A tak na serio, to on jest jeszcze strasznie bojący... Lekki ruch i on uszka na dół, caly sie kladzie albo ucieka z podkulonym ogonkiem. Mam nadzieje ze mu to minie... Ups, zasiedzialam sie, a Denis czeka na specerek! I nauka czeka!:(

Link to comment
Share on other sites

A czy sasiadów macie fajnych? bo niektórzy dranie jak psy okoliczne szczekają to próbują je otruć i np. coś podrzucają do ogrodu, czy do boksu nawet... Ojej ...

Link to comment
Share on other sites

Aga sasiadow mamy super, jak rodzina, jedna pani, wdowa mimo mlodego wieku, bardzo porzadna i pracowita, z 2 dzieci, i pan Kaziu na przeciwko, nasza złota raczka, we wszystkim pomoże. Ogólnie wszyscy mają do nas szacunek bo tata jest lesniczym i kims waznym w gminie;P Wszystkim Denis sie podoba, pytają o niego, mówią że śliczny. Pan Kaziu ma swojego psa juz starego, wczoraj romawiałam z jego tatą, starszy pan mówi, że ich pies, ma juz 15 lat i strasznie cierpi, bo choruje, ledwo bida żyje. Widziałam go, bo Denis chciał się zapoznać, biedak, ledwo na nogach się trzyma, coś jak Romek od nas ze schronu:( Mówią, że trzeba bedzie go uspic, bo strasznie cierpi;(
Ja diablica, juz mysle jak im wcisnąć nowego psiura... Ale moze nie teraz, puki tamten żyje...

Link to comment
Share on other sites

nie ale tak w ogóle rto się rozgladaj pilnie wśród fajnych fajnych ludzi... szukam domu Mamonowi. mam do niego słabość. jeszcze watku nie ma, bo musze po kolei...ale to spory pies i całkiem młody.

Link to comment
Share on other sites

Spory pies, hym... to wprost do pana Kazia. Tylko jak spory, bo oni maja juz bude, i wybieg. Maja tez syna, w wieku, ok 13 lat i starsza córke 20, ale mieszka w krakowie. Wiec zeby nie byl agresywny, bo u nich cesto bawia sie dzieci. Ale to moze dopiero za miesiac. Zreszta tez nic pewnego...

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, jak już zostaniecie z Denisem gwiazdami telewizyjnymi, to po psy ze schroniska ustawiać się będą do Ciebie kolejki :evil_lol: tego Tobie i psom oczywiście życzę :lol:
Co tam dziś Denisso wymyslił? Może trochę narozrabiał... lubię te jego historyjki, bardzo!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...