Jump to content
Dogomania

Denis, Maja i Wera - moje skarby


black sheep

Recommended Posts

Najważeniejszą witaminą, jaką dostaje, to Wasze uczucie, dlatego taki żywotny :) ale poza tym oczywiście, że odpowiednio żywiony i zadbany pies mimo wieku ma całkiem sporo sił. Mój Zahirek taki dziaduś, a jednak na spacer prawie biegnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ah, na zdjęciu nie widać jak człapie powoli, nogi go bolą, kładzie się... 1,5 km szliśmy ponad godzinę... Czasu się nie oszuka, Denisek już jest 10 lat u mnie.
Czasem robi takie miny i ciągle leży, że wygląda na 15 lat, a czasem ma super dni, że serce rośnie.
Futerko miał przycinane latem, trochę tego rudego się pozbyliśmy, bo normalnie rudzielec ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy pięknie za komplementy, ah żeby tak cofnąć choć troszkę czas ;) A tu wszystko się starzeje, świnka niestety umarła :( Majka też już w wieku średnio-starszym, nie mówiąc o mnie ;) Hehe :)
Aha, no i moja kotka... najstarsza wiekiem przecież!

To może jeszcze trochę fotek, teraz łatwiej się dodaje, a co!

Moja kochana świneczka, bardzo za nią tęsknie... :(
DSC_0060.thumb.JPG.e46029188929118472f28DSC_0429.JPG
 

Nie dajcie się zwieść tym cudnym oczom!

DSC_0609.JPGDSC_1036.JPG

Bo Majkę trzeba mieć zawsze na oku!

DSC_0390.JPG

Kochamy spać!

DSC_0354.JPG

Ale nie można tak całkiem spać, trzeba też wszystko słyszeć ;)

DSC_0982.JPG

Tu już moja seniorka, Kinga :)

DSC_0875.JPG

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, black sheep napisał:

Ah, na zdjęciu nie widać jak człapie powoli, nogi go bolą, kładzie się... 1,5 km szliśmy ponad godzinę... Czasu się nie oszuka, Denisek już jest 10 lat u mnie.
Czasem robi takie miny i ciągle leży, że wygląda na 15 lat, a czasem ma super dni, że serce rośnie.
Futerko miał przycinane latem, trochę tego rudego się pozbyliśmy, bo normalnie rudzielec ;)

Mój Zahir też człapie coraz wolniej, zwłaszcza po schodach. a futro mu rudzieje zwłaszcza latem, ale nie ma tak gęstego jak Denisek. Jedno się przez te 10 lat w ogóle nie zmienia: jego namolność gdy chodzi o pieszczoty. :) choć jeszcze i coś drugiego: apetyt. Denisek też niczego sobie byczek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
36 minut temu, black sheep napisał:

Jutro specjalny dzień, 10 lat razem z moim ukochanym, miłością życia!!!! Jedynym mężczyzną, z którym jestem tak długo :D

pamiętam tę chwilę jak dziś. :) Pewnie tort masz już naszykowany dla przystojnego Towarzysza Życia - Denisa:)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie... tak szybko przeleciało, że prawie nie zauważyłam, że jest już czerwiec! :( Ale jutro na pewno coś specjalnego będzie dla Deniska, mojego kochanego, rany jak ja szaleję za nim, ciągle mu mówię, że kocham na zabój ;) Wspaniałe 10 lat, jeju chciałoby się, żeby kolejne 10 było ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
13 godzin temu, black sheep napisał:

Denisek ostatnio ma siły jak młody pies! Zaskoczył mnie, gdy powiedział, że chciałby iść nad rzekę popływać! Jeszcze miesiąc temu bym nie dawała w to wiary, a tu Denisek sam doszedł i pływał, aż się go doprosić nie mogłam, żeby już do domu iść! :) :) :)

DSC_0043.JPG

DSC_0046.JPG

 

 

DSC_0049_1.jpg

Bardzo się cieszę, że on w takiej cudownej formie....Denisek ale Ty miałaś szczęście !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...