Jump to content
Dogomania

Mały Głód propaguje oddawanie do schronisk.Ja bojkotuję...


Betbet

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madcat1981']Hehehe wyguglowałam słowo "niechybnie", bo nie byłam pewna, czy coś takiego jest w języku polskim... ale jest;) No i wątek przy okazji podrzucony;)[/QUOTE]

według gugla różne rzeczy istnieją, np. przed chwila wyguglałam "pożadny" - 300.000 wyników :p


bezdomna matka na opuszczonych działkach - jak mozna ignorowac takie coś?? a na wątku w podpisie wiater hula...

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo jestem w temacie, bo nawet fejsbuka nie mam. Ale z tego co czytam, to mam wrażenie, że trochę przesadzacie. Nie wiem, kto bierze na poważnie to, co pisze Mały Głód... Poza tym można to interpretować na różne sposoby.

A jak chcecie bojkotować, to polecam muller mix :) Tam jest szcęśliwa mleczna krówka w reklamie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']NIe chodzi o to kto bierze na poważnie... chodzi o świadomość... ech...[/QUOTE]

Jak mozna nie pojmowac o co chodzi. Takie reklamy KODUJA w świadomości społeczeństwa (nie w naszych głowach,bo my znamy problem schronisk),że pupila,coś co było miłe,ale stało się kłopotliwe,oddaje sie do schroniska.

Kto nie pojmuje niech sie przejdzie do schronu i zobaczy,czym ono jest.

Do tego ta smycz,dajaca skojarzenie z psem.Cos co się prowadza na smyczy,ląduje potem w klatce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Jak mozna nie pojmowac o co chodzi. Takie reklamy KODUJA w świadomości społeczeństwa (nie w naszych głowach,bo my znamy problem schronisk),że pupila,coś co było miłe,ale stało się kłopotliwe,oddaje sie do schroniska.
[/QUOTE]

Zgadzam się zupełnie.
Schronisko i smycz to nie jest atrybut walki z komarami...
I z dobrym żartem jakoś mało się kojarzy.

Link to comment
Share on other sites

Mam małą prośbę, jak ktoś ma, podajcie bezpośredni link do "pejsbugowego" ;) małego głoda. Wlazłam tam wczoraj, ale się zakopałam w jakeijś galerii zdjęć i nie znalazłam niczego o komarach więc nie za bardzo miałam gdzie "wyrazić opinię";) Może to było jakieś zaćmienie umysłu, ale nie znalazłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

to nie jest jakiś dzieciak..to jest oficjalne konto Danio... robia tam konkursy, ba...jeden kiedyś wygrałam. Rozsyłają gadżety reklamowe. Twoim zdaniem robi to dzieciak??????????? Dzieciak rozsyła gadżety reklamowe, maskotki Małego Głoda itp? Dżizas...

Link to comment
Share on other sites

Czy wy na prawdę uważacie, że TAKIE COŚ, jest w stanie zmienić myślenie ludzi na temat schronisk (w którąkolwiek stronę) ? No błagam... Jak na razie tylko Wy robicie z tego jakąś niesamowitą propagandę dorabiając do głupiego żartu (mało śmieszny, bo mało, ale żart) niepotrzebną ideologię.

Nie rozumiem o jakiej świadomości mowa. Czy uważacie, że ludzie nie są świadomi istnienia i stanu schronisk? Czy o co chodzi? Może uważacie, że jak ktoś był przeciwny oddawaniu psa do schronu, to właśnie uświadomił sobie, że jest OK? Nie za bardzo bierzecie do siebie zdanie Małego Głoda?

Link to comment
Share on other sites

engelina...nie będziemy tłumaczyć po raz setny. Ale oczywiście, że uważam, iż ludzie NIE SĄ świadomi stanu schronisk, bo wypierają tę wiedzę bądź zwyczajnie się nie interesują. Wiesz co najczesciej slysze, gdy pytam o schroniska?

"Nie pójdę, bo ja bym się popłakała".
To jest wyparcie... nie była, nie widziała, nie myśli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...