Jump to content
Dogomania

URODZIŁAM SIĘ BEZ OCZU- wyrok śmierci dla matki i córki....


Dorothy

Recommended Posts

Witam.
Ja tylko wklejam link do aukcji przeze mnie wystawionej..
[url]http://allegro.pl/podkladka-pod-siodlo-za-zycie-zrebaka-i1209104326.html[/url]
jak możecie to porozsyłajcie gdzie się da. Na razie tylko tyle mogę zrobić.
Dorotko, w niedzielę na Twoich zawodach będziemy sprzedawać próbki na rzecz klaczki i córeczki.. tylko potrzebujemy materiałów ;)
Ale właśnie coś kombinuje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atrisko']Śliczna Siwa.... i maleństwo śliczne....w jedności nas siła...musi nam się udać...[/QUOTE]

Musi się udać! Jeszcze pamiętam akcję wykupywania przez 'dogo' 2 krówek - mamy i córki - i się udało:) Tutaj też się uda, ludzie chętniej pomagają koniom niż krowom, a i tak był sukces:)

Link to comment
Share on other sites

czy ktos juz tu robi bazarek dla konikow?
dostalam odzew na moja rozeslana prosbe o pomoc. Znajoma moich znajomych zaoferowala 2 recznie malowane jaski z podobiznami pubili osob, ktore wygraja licytacje :-) Sama bym nikomu szans nie dala w licytowaniu ale jestem splukana, az do czasu znalezienia innej lub dodatkowej pracy. Komu przekazac maila z oferta i przykladowymi zdjeciami poduszeczek?
Zapewniam, ze podusie sliczne beda sie prezentowaly na lozeczku obok lezacego orginalu ;-)

Link to comment
Share on other sites

ja paczki nie wysle, moge tylko wyslac emaila z propozycja i zdjeciami przykladowymi poduszeczek juz wczesniej wykonanych aby umiescic je na bazarku. Zwyciezcy licytacji dostana emaila i pod niego przesla zdjecia swoich pupili oraz adres na jaki ma byc wyslana wykonana podusia, a pieniazki za nia wczesniej zasila kase kobylek :-) Moze tak byc?

Link to comment
Share on other sites

Magenko1, paczuszka poszla dzisiaj wieczorem dopiero:-( ze mna tak zawsze, ale za to fanty ladne :-).
Dorothy, mam juz zabukowany pobyt w Wisle, tym razem nie zaznasz spokoju, juz nie odpuszcze i do piersi mej starczej Cie przytule:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hahahaha starczej, bo zdechne ze smiechu, widzialam piers twa na zdjeciach i ochoczo dam sie przytulac :diabloti:

dziewczyny KOCHAM WAS!!!!!!!!! :calus:
za to co robicie kocham Was!!

jestescie wspaniale!!!!!!!!!!
niezastapione, kochane, jedyne, wrazliwe i przedsiebiorcze.
Jak Wam wyrazic jeszcze wdziecznosc??
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']hahahaha starczej, bo zdechne ze smiechu, widzialam piers twa na zdjeciach i ochoczo dam sie przytulac :diabloti:

dziewczyny KOCHAM WAS!!!!!!!!! :calus:
za to co robicie kocham Was!!

jestescie wspaniale!!!!!!!!!!
niezastapione, kochane, jedyne, wrazliwe i przedsiebiorcze.
Jak Wam wyrazic jeszcze wdziecznosc??
:loveu:[/QUOTE]

...wystarczy że JESTEŚ!!!

Link to comment
Share on other sites

A Dorotka jest niedobra i zapomniała dodać, że w niedziele są u niej zawody, na których odbędzie się loteria z nagrodami ;)
Cały dochód za losy zostanie przekazany na wykup tych koników.

hihihi..

Dorotko.. ogłaszaj się, bo potem nikt nie przyjdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

no nie wiem czy tu kogos zawody obchodza, ale faktycznie tak bedzie, I zawody w mojej stajni caly dochod z imprezy jesli jakikolwiek wystapi :diabloti: zostanie przekazany na konie i psy z fundacj wiec zapraszam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Dorothy, czy jesteście bezpieczni, z tego co podają w telewizji okolice Bielska - Białej są zagrożone ponownie :( Ztego co wiem w Czechowicach już jest niewesoło a i u nas lokalnie zaczyna to wyglądać groźnie. . . Cholerny deszcz niech przestanie już padać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artanis']A Dorotka jest niedobra i zapomniała dodać, że w niedziele są u niej zawody, na których odbędzie się loteria z nagrodami ;)
Cały dochód za losy zostanie przekazany na wykup tych koników.

hihihi..

Dorotko.. ogłaszaj się, bo potem nikt nie przyjdzie ;)[/QUOTE]


A ja się pochwalę, że będę na tych zawodach :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...