Jump to content
Dogomania

URODZIŁAM SIĘ BEZ OCZU- wyrok śmierci dla matki i córki....


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja tak spytam po za tematem.Weszłam przeglądnąć stronę fundacji Terraspei. Napotkały mnie miłe słowa na stronie głównej, aż tu nagle czytam: "Cztero- i pięciolatki mają naturalną skłonność do nieustannego zachwytu wszystkim! Były szczęśliwe, uśmiechnięte, głaskały konie, bawiły się w ogrodzie, [U]jadły kiełbaski z ogniska[/U], zwiedzały stajnię, biegały, biegały, biegały..."
Fundacja wykupująca zwierzęta od rzezi robi takie rzeczy,no chyba ,że tylko konie i psy są warte życia. :-o :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gadułka']A ja tak spytam po za tematem.Weszłam przeglądnąć stronę fundacji Terraspei. Napotkały mnie miłe słowa na stronie głównej, aż tu nagle czytam: "Cztero- i pięciolatki mają naturalną skłonność do nieustannego zachwytu wszystkim! Były szczęśliwe, uśmiechnięte, głaskały konie, bawiły się w ogrodzie, [U]jadły kiełbaski z ogniska[/U], zwiedzały stajnię, biegały, biegały, biegały..."
Fundacja wykupująca zwierzęta od rzezi robi takie rzeczy,no chyba ,że tylko konie i psy są warte życia. :-o :([/QUOTE]
....taaa bo kielbaski dla niektorych rosna na drzewie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gadułka']A ja tak spytam po za tematem.Weszłam przeglądnąć stronę fundacji Terraspei. Napotkały mnie miłe słowa na stronie głównej, aż tu nagle czytam: "Cztero- i pięciolatki mają naturalną skłonność do nieustannego zachwytu wszystkim! Były szczęśliwe, uśmiechnięte, głaskały konie, bawiły się w ogrodzie, [U]jadły kiełbaski z ogniska[/U], zwiedzały stajnię, biegały, biegały, biegały..."
Fundacja wykupująca zwierzęta od rzezi robi takie rzeczy,no chyba ,że tylko konie i psy są warte życia. :-o :([/QUOTE]

Bez pyskówek proszę - nie o tym ten wątek! Skupmy się na bohaterkach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gadułka']A ja tak spytam po za tematem.Weszłam przeglądnąć stronę fundacji Terraspei. Napotkały mnie miłe słowa na stronie głównej, aż tu nagle czytam: "Cztero- i pięciolatki mają naturalną skłonność do nieustannego zachwytu wszystkim! Były szczęśliwe, uśmiechnięte, głaskały konie, bawiły się w ogrodzie, [U]jadły kiełbaski z ogniska[/U], zwiedzały stajnię, biegały, biegały, biegały..."
Fundacja wykupująca zwierzęta od rzezi robi takie rzeczy,no chyba ,że tylko konie i psy są warte życia. :-o :([/QUOTE]

Ale jedzenie mięsa nie jest problemem. Tylko wołające o pomstę do nieba warunki przewozu zwierząt, ich uboju. Nie bądźmy dziećmi. Skupmy się na pomocy dla tych koni.

Niestety ludzie są tak skonstruowani. I nie mówię, że to pochwalam. Ale za "wstydem'' przyznaje, że moje dziecko też je mięso.
Przepraszam za offa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buster']Bez pyskówek proszę - nie o tym ten wątek! Skupmy się na bohaterkach![/QUOTE]
Spytałam grzecznie bo mnie to zdziwiło,jeśli w jakiś sposób źle to zabrzmiało to przepraszam. Mimo to, teraz sprawą nr 1 jest uratowanie tych klaczy...

Link to comment
Share on other sites

Dorota, wysłałam maila do osób, które brały udział w allegro Kasztanka
poprosiłam aby jesli zdecydują sie pomóc w tytule przelewu pisałay [B]"na ratunek Siwej"[/B]

bo nie bede nawet ukrywac ze jak juz sie uda wykupic klacze
to fajnie jakby sie okazało ze ilestam osób wpłaciło własnie z takim dopiskiem

na chwilę obecną nic innego nie przychodzi mi do głowy
jak mogłabym jeszcze pomóc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gadułka']Spytałam grzecznie bo mnie to zdziwiło,jeśli w jakiś sposób źle to zabrzmiało to przepraszam. Mimo to, teraz sprawą nr 1 jest uratowanie tych klaczy...[/QUOTE]

Trochę tak to zabrzmiało ;) A ja bardziej asekuracyjnie napisałam - bo chociaż na dogo jestem krótko to zauważyłam już, że tego typu zagadnienia wrzucone w wątek z reguły prowadzą do kłótni o "wyższość świąt jednych nad drugimi...". A nie o to tu chodzi, prawda? Priorytetem tutaj są klaczki.

Link to comment
Share on other sites

Alaa - obiecujesz te wizyte obiecujesz i nic :-D

w sprawie jedzenia kielbasek - uprzejmie informuje ze PANIE PRZEDSZKOLANKI KTORE PRZYJECHALY Z GRUPA SAME ZADBALY O DIETE DZIECI PRZEDSZKOLNYCH, PRZYWOZAC WIKTUAŁY. Nie mialam w tej sprawie nic do powiedzenia, poniewaz karmienie grup przedszkolnych nadzorowane jest przez sanepid i costam jeszcze, i moga jesc tylko to, co przejdzie przez kuchnie i kase przedszkola i jest sciskle zarachowane, a dzieje sie tak na wypadek ewentualneo grupowego zatrucia na przyklad salmonella czy czyms tam.
Ja nie mam wplywu na to, ze wychowawczynie karmia dzieci kielbaskami, i nie zamierzam robic hapeningu pt TU SIE NIE JE KIELBASEK, poniewaz 5-latki sa za male zeby zrozumiec o czym mowa. Mialam im powiedziec ze wlasnie zjadaja zabite zwierzatka?? Moze pomyslcie odrobie, zanim tu wpadniecie zrobic dym i napluc mi w twarz za jedzenie miesa.... prosze...

3x - DZIEKUJE :CALUS: :CALUS:

Magda :calus: :calus:!!

calej reszcie- sto calusów!!!

Link to comment
Share on other sites

pewnie ze moze. Takie konie potrzebuja konia przewodnika i normalnie chodza po pastwisku "na ogonie" moga tez pracowac w parze w zaprzegu. Widzialam takze niewidome konie w hipoterapii, niesamowite wrazenie.

co do ostrych slow przepraszam, niedojadam, niedosypiam, na glowie stajnia z 20 konmi, tam zrebie z matka i pare innych koni w terenie w potrzebie tez czeka i latam im zastrzyki robic nogi smarowac leki podawac, w domu 6 psów 5 kotów i królik i tez warto by nakarmic wyprowadzic podloge zasikana umyc, a ktos mi tu dupe zawraca jakie menu bylo na wizycie przedszkolakow. Przepraszam ale wlasnego dziecka menu jest mi czasem obce bo w tym biegu nie mam czasu zajrzec co zjadlo, a co tylko udaje, ze zjadlo.

Moze skupmy sie na rzeczach waznych jednak...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Poprosze numer konta wpłace 50 zł .Wierzę ,ze ta kropla wydrązy skałę ....Bede kibicować .[/QUOTE]

ze strony Fundacji:

Fundacja TERRA SPEI
NUMER KONTA
Bank Zachodni WBK O/Bielsko-Biała
98 1090 1740 0000 0001 1383 4358

siedziba Fundacji :
ul.Akacjowa 1245
43-374 Buczkowice

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...