Jump to content
Dogomania

Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!


Bjuta

Recommended Posts

[quote name='Asia_Klero'] Co do Griny bardzo dobrze jej już idzie. Teraz na niej jest skupiona główna uwaga leny(psów w hotelu mało a Grinusia i jej adopcja jest na 1 miejscu).[/QUOTE]

A z czym Grinusi dobrze idzie?

Ja pamiętam, że jak Grina i Moto miały osobne wątki, to Lena się pojawiała i pisała. A teraz nic...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiowy Kubocie - musimy ruszyć z ogłoszeniami Griny. Jeden wpis raz na miesiąc - nie zajmuje więcej niż 15 minut, nawet jeśli wkleja się zdjęcia, korona z głowy Lenie nie spadnie. Informacja na temat chodzenia, bądź nie - na smyczy - wydaje mi się kluczowa przy formułowaniu ogłoszeń. Lena nie pojawiła się od kilku miesięcy. Myślę, że nie wymagamy Bóg wie czego... To jest ważne też z bardzo praktycznego powodu - te osoby spoza dogomanii, które ściągnęłam by deklarowały na Grinę, co miesiąc mnie pytają o nią i czy mogą już przestać wpłacać. Ile razy mogę im pokazywać te same foty i opowiadać te same bajki? Musimy się liczyć, że od nowego roku te osoby będą się chciały wycofać a ja nie mam zamiaru pokrywać ich deklaracji. Właśnie dlatego, że nie mamy materiału do dobrych ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Bjutą w 100%.
Chyba zarówno deklarowiczom jak i właścicielce Hotelu powinno zależeć na jak najszybszym znalezieniu DS dla psiaka. A tutaj jak widze od kilku miesięcy zero zaangażowania ze strony Leny w przekazywanie informacji.

Mieliśmy otrzymywać kilka zdjęc raz na miesiąc. Takie były ustalenia Asi z Leną. Jak do tej pory pojawiły się zdjęcia Moto. A zdjęcia Griny kiedy sie pojawią??

Rozumiem, że Hotel może wymagać od nas abyśmy płacili w terminie, ale My wymagać "minimialnego minimum" nie możemy?? Przeciez to jest jakiś obłęd.

Jak mamu szukać domu dla psa, o którym nic nowego nie wiemy? Nie mamy informacji nowych, nie mamy zdjęć.

I nie rozumiem jeszcze jednego. Kiedys Lena mogła wchodzic na dogo i wpisywac najnowsze informacje o psie.. a teraz nie może.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']Grina ma komplet deklaracji.Brakuje jedynie wpłat.
Ja nie znam nikogo kto chciałby podjąć się prowadzenia finansów ale może ktoś z was zrobi to lepiej?

[B]Wstępnie umówię się z leną na conajmniej 5zdjęć Moto oraz Griny miesięcznie.[/B] I oczywiscie w miarę możliowści wiecej zdjec, filmikow itp. Myślę, że to dobre wyjście.[/QUOTE]

Wpis Asi z 08.10.2010. Dzisiaj jest 15.11.2010. Jak dotąd ani jedno nowe zdjęcie Griny nie pojawiło się na wątku.
I od razu wyjaśniam, że nie mam pretensji do Asi ;) Tutaj problemem sa chyba chęci oraz znalezienie czasu przez Lenę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiowy_Kubut']Chyba lepiej zeby zajmowała się psami, niż spędzała bezsensowne godziny opisując co dziś spotkało grinę... Atmosfera tutaj jest poprostu genialna...[/QUOTE]

Podpisuję się pod postami Bjuty i Obraczuś, nic dodać nic ująć

Proponuję ataki na mnie kierować na PM, a nie robić jeszcze bardziej "genialną" atmosferę:roll:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co u Griny, ale za to widziałam dzisiaj Motusia :loveu: pięknie się prezentuje - nie ma porównania z tym jak go zobaczyłam pierwszy raz kiedy trafił do schroniska :crazyeye: ma piękną i zadbaną sierść :loveu: jego Pani strasznie w nim zakochana :cool3:

Oby i Grinusia znalazła taki domek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

to chodzi na tej smyczy czy nie? ponoć zrobiła jakieś postępy? ja nie rozumiem nadal jak pies po roku może nie chodzić na smyczy. Zeszłej zimy Grina nie była już psem wciśniętym w kąt budy, czyli prawie rok temu, a na myśł przychodzi mi np Nadinka, która właśnie tak wyglądała i postępy jednak zrobiła, więc Grina umie chodzić i załatwiać się na smyczy czy nie?

Poza tym, czekamy nadal na jakiekolwiek zdjęcia Motusia? długo z Nim wszystkie byłyśmy, więc mimo wszystko należy nam się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...