Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

8 godzin temu, Madie napisał:

jaki Biednusi!

 

Doro, to jest ten kotek o którym mi opowiadałaś? Ten co miałaś go łapać?

To jest najprawdopodobniej brat/siostra Rudzika [*]

 

Ale jest kolejny kotek do złapania, 4-5 miesięczny,chyba biało-rudy, pojawił się koło bloków we wtorek, bardzo płacze, wygląda na domowego wyrzuconego, pilnie potrzebuje POMOCY

dora próbuje go łapać od wtorku,ale jest bardzo wystraszony, choć nie jest dzikuskiem :(((

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Baltimoore napisał:

To jest kolejny Kocio z kocim katarem, złapany przez Dorę i wyekspediowany do lecznicy w Zamościu

1-IMG_0196.jpg

Bardzo biedniusi

na poczatku jak pojawił sie na działce to na mój widok wiał,nie mogłam uwierzyć,że takie maleństwo może tak szybko uciekać

ale widział jak karmię inne koty,więc pomalutku...pomalutku.....

miałam ogromny stres przy jego łapance,bo maleństwo nadal dzikawe,a im póżniej bym to zrobiła tym gorzej dla kotka

trafił do lecznicy,chociaz w troche lepszym stanie niż te,ktore wcześniej trafily do lecznicy,to ma zaawansowany kk i głęboko uszkodzoną rogówkę w jednym oczku

juz w klateczce bawił sie

dziekuje Baltimoore za stawienie fotki

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Baltimoore napisał:

To jest najprawdopodobniej brat/siostra Rudzika [*]

 

Ale jest kolejny kotek do złapania, 4-5 miesięczny,chyba biało-rudy, pojawił się koło bloków we wtorek, bardzo płacze, wygląda na domowego wyrzuconego, pilnie potrzebuje POMOCY

dora próbuje go łapać od wtorku,ale jest bardzo wystraszony, choć nie jest dzikuskiem :(((

Nie udało sie,kotek chciałby,ale sie boi

wczoraj próbowałam kilka razy

ktos go wywalił na parkingu kolo sklepu,przy blokach

ten kotek napewno miał kontakt z człowiekiem/napewno złym/ może zapakowali go w worek i przywieżli przy okazji zakupu zniczy,do miasteczka i wywali na ulice.

Bardzo sie skarży i płacze.Postawiłam mu pod choinka budke i jedzenie,prze dwa dni napewno nie jadl,a dzisiaj zobaczyłam,ze troszeczke zjadl,ale naprawde niewiele

Link to comment
Share on other sites

Ja chcialam tylko rzutem na taśme przekazać, że Staś ma dom stały :)))) Z prawdziwego zdarzenia :))) Nie było łatwo dziś go tam przetransportować, ale się udało. Jutro opisze więcej. 

Co ważne dostałam dziś też informację od pana Rysia, wklejam poniżej

"Witam. Rysio ma się bardzo dobrze. Już niemal oswoił się z nowym domem. Przestał bać się kotki, a po mieszkaniu porusza się już ze swobodą. Zaopatrzyliśmy się także w nową serię zastrzyków. Rysio znosi je dzielnie, bez większych oporów.
Wieczorem pozwolę sobie wysłać kilka zdjęć : )

Pozdrawiam,"

Zdjec jeszcze nie dostałam, ale na pewno się podzielę. w ogóle fajny ten Dom Rysiowy. Dostali chorego kota, posikującego, doświadczenia prawie wcale, a robią sami zastrzyki, nie marudzą, karmią odpowiednio :) Cud i miód. 

 

Żeby zakończyć jeszcze lepiej, to przykisiłam trochę informację z czwartku. Mój kolega Andrzej, z pracy i nie tylko, (ma ode mnie 3 koty...) został przeze mnie zaznajomiony z sytuacją finansową w lecznicy i postanowił wpłaci na poczet długu 200zł. Lubie swoich przyjaciół :)

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Madie, masz suuuuper przyjaciół, pozazdrościć :)))))

I podziękować :))))

 

Rudy kocurek spod świerku- nazwałam go na razie Rajmund (dla przyjaciół Mundi)- ale nie wiem co Dora na to :)

Mundi wczoraj się pochorował, był osowiały,nie jadł, biegunka, Dora cały dzień bez skutecznie szukała transportu do Zamościa :(

Wieczorem było ciut lepiej, zjadł odrobinę.

Nie wiem co po nocy.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Baltimoore napisał:

Czyli dług w lecznicy za leczenie kocurka Tygryska z ciężkiego kk zmalał do

1008-150zł -200 zł= 658 zł

 

Wielkie dzięki Madie :D

 

Podziekowania dla Madie:) i dla jej kolegi Andrzeja:)

Tak sie ciesze,ze nie widze juz aż tak wielkiej kwoty:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...