Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

[quote name='Ingrid44']Bardzo przykro ze nie udalo sie uspic slepego miotu a teraz to juz sa male kluseczki . Chyba trzeba bedzie szukac im domkow.:shake::shake::shake:[/QUOTE]
Miot nie byl juz taki slepy:-(byly 4 szczeniaczki,2 pieski i 2 suczki,zostaly uspione:-(nie bylo mnie na watku,bo bardzo to przezylam:-(.Zrobilam to po raz pierwszy i ostatni,nigdy juz tego nie zrobie:shake: I nie chce juz o tym wiecej pisac.

Link to comment
Share on other sites

Dostalam sms :Jestem zainteresowany ogloszeniem z allegro.Moge pomoc 1 suczce.Bede za pozwoleniem w tej sprawie sie kontaktowac na panstwa numer stacjonarny.Jestem od lat czynnym milosnikiem psow. Jak myslicie kto wyslal takiego sms?Ja sie domyslam.Nie udalo mu sie,ponawia probe. Ale na szczescie nie zadzwonil.

Link to comment
Share on other sites

No i zadzwonila pani w sprawie adopcji czarnej suni z cmentarza:lol:.Pani miala sunie,ktora chorowala na cukrzyce,no i niestety odeszla za TM.Pani mieszka w bloku,w Krakowie,zajmie sie sama ster.suni,prosila tylko,zebym sprawdzila jak sunia zachowa sie w stosunku do kroliczka,ktory jest u nich bardzo dlugo,i chcialaby,zeby chociaz sie tolerowaly.Pani bardzo sie przejela losem suczek,widziala to zdjecie z cmentarzem w tle i bardzo chce pomoc chociaz jednej suni.Mysle,ze ta adopcja dojdzie do skutku.Ma dzwonic w czwartek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']co za chory gość, kurczę. Gdyby dalej dokuczał, trzeba mu odpisać, że tylko w woj.lubelskim. Słuchajcie, a może Lacia powinna ostrzec schronisko w ich okolicy?[/QUOTE]

Nie wiem za bardzo o co chodzi ale jesli to jakis zboczeniec to koniecznie trzeba dac znac Laci ,ona jest wolontariuszka w Schronie w Lesznie.

Link to comment
Share on other sites

Dora - allegro suniom z cmentarza skończyło się wczoraj. Dzisiaj je wznowiłam i niestety na to tylko jest kasa..
[B]Tak więc aktualne allegro mają tylko sunie cmantarne oraz białe (to jeszcze 5 dni):[/B]
[URL]http://allegro.pl/piekne-biale-sunie-poszukuja-domkow-i1252264649.html[/URL]
mają 1 obserwatora, pewnie tego samego :(

Dzisiaj też wystawię allegro Zahirowi na swój koszt.

Pozostałe psiaki nie mają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Dora - allegro suniom z cmentarza skończyło się wczoraj. Dzisiaj je wznowiłam i niestety na to tylko jest kasa..
[B]Tak więc aktualne allegro mają tylko sunie cmantarne oraz białe (to jeszcze 5 dni):[/B]
[URL]http://allegro.pl/piekne-biale-sunie-poszukuja-domkow-i1252264649.html[/URL]
mają 1 obserwatora, pewnie tego samego :(

Dzisiaj też wystawię allegro Zahirowi na swój koszt.

Pozostałe psiaki nie mają.[/QUOTE]
Czy dotarły do Ciebie pieniądze na allegro ode mnie? To 50zł?

Link to comment
Share on other sites

asko, nie wiem, nie sprawdzalam, ale to za te 50 zł właśnie już zrobiłam allegra :( Poszło na dwa allegra suniom cmentarnym, jedno białym i jedno dla Pupila. Niestety, rozchodzą się za szybko :( zostało 80 groszy.

Myślę, czy by nie spróbować zrobić jednego allegro zbiorowego. Co Wy na to? Może spróbować?

No i co z tą adopcją czarnej suni cmentarnej? Bo jeśli to pewne to ją bym zdjęła a na jej miejsce wrzuciła np.Pupilia

Link to comment
Share on other sites

Rodzice podaj mi prosze link suczek cmentarnych,pani z Krakowa zadzwoni w czwartek,ale to raczej pewne i trzeba wczesniej szukac transportu do Krakowa,zrob prosze allegro Pupilowi,moja sasiadka ma zrobic mu wiecej fotek,maja zawiezc tam budy,wiec mu zrobi.Pieniadze zwroce Ci/jezeli mozesz zalozyc/ 7-go konczy sie bazarek i bedzie jakas kasa

Link to comment
Share on other sites

Lepiej nie,allegro zbiorowe,to mniejsze szanse dla psiakow,a ogloszenia sa najwazniejsze.Wazne tez sa budy,zbliza sie zima,budy sa w tej chwili robione,najtanszym kosztem jaki moze byc,koszt jednej duzej,ocieplanej budy 150zl.Jedna juz zrobiona,mieszka w niej Pupil,radosc psiaka z tej budy byla ogromna:lol:dwie w trakcie,no i jeszcze jedna nieduza,ale ocieplana buda,dla pani,ktora przygarnela mala suczke sasiadki,ktora zmarla.Koszt tej budy 50zl.Jakos udalo mi sie takim kosztem zalatwic te budy,ale nie bylo latwo.Koszt tych bud--500zl. 200zl.juz zaplacilam,bo mialam kase za sprzedany obraz,jeszcze do zaplaty 300zl.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Dora - co z tym czarnym psiakiem, który się błąka? Mam wolne miejsce, chcę wziąść jakiegoś dużego psa, czy moglibyście go złapać i przywieźć? Ja bym zapłaciła za transport. Ale musiałabym wiedzieć czy nie jest agresywny no i w ogóle coś o nim wiedzieć.[/QUOTE]
Agresywny to on nie jest,chodzi po ulicy i jeszcze nikogo nie zaatakowal,ludzie go dokarmiaja i on tak sie przemieszcza z jednej ulicy na druga.Nic o nim nie wiem,bo on mieszka na ulicy,musze zapytac osoby,ktore go dokarmiaja czy pomoglyby go zapakowac do auta.Ja mam maly samochod,sama go nie przywioze,musialby mi ktos pomoc i nie wiem czy on chcialby wejsc do auta.Zapytam osoby,ktore go karmia i napisze.

Link to comment
Share on other sites

a kiedy będziesz mogła to zrobić? Bo ja chcę na dniach już jakiegoś psiaka wziąć, skoro Zahir na razie zabezpieczony to chciałabym jakiegoś pilnie potrzebującego pomocy. Jeśli nie ten czarny to w czwartek prawdopodobnie będę miała z zamojskiego schronu. Także to byłaby pilna sprawa dość żeby się dowiedzieć jak z czarnym.

Dora - wypisz proszę jakim psom trzeba porobić allegro.
Myślę, że skoro na razie nie ma kasy trzeba próbować zwykłe allegro, za 30 groszy albo nawet 15, bez miniaturek. A nuż widelec ktoś wypatrzy.
Na chwilę obecną mają:
1. białe sunie - jeszcze 2 albo 3 dni za 12,3
2. cmentarne sunie - jeszcze 8 dni za 12,3
3. Zahir na moj koszt wyróżnione
4. Pupil i Czako dzisiaj wystawione dwa allegra bez wyróżnienia, na mój koszt


Mogę wystawić niewyróżnione innym ale nie wiem komu jeszcze?
I proszę o fotki jeśli jakiemuś psiakowi jeszcze trzeba, ale bardzo proszę, przesyłaj mi w jednym pliku dobrze? Bo mam cxałą pocztę zapchaną :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']a kiedy będziesz mogła to zrobić? Bo ja chcę na dniach już jakiegoś psiaka wziąć, skoro Zahir na razie zabezpieczony to chciałabym jakiegoś pilnie potrzebującego pomocy. Jeśli nie ten czarny to w czwartek prawdopodobnie będę miała z zamojskiego schronu. Także to byłaby pilna sprawa dość żeby się dowiedzieć jak z czarnym.[/QUOTE]
Dobrze byłoby, aby ten psiak z ulicy trafił do Ciebie,to jest jego wielka szansa.Z drugiej strony te ze schronu też biedne...
Do czwartku niewiele czasu zostało,może jednak uda się jakoś dostarczyć go do Ciebie.Nie wiadomo kiedy zwolni się jakieś miejsce w dt pod Zamościem,ludzie wprawdzie dzwonią z lokalnych ogloszeń,część z nich odpada od razu,ale są i normalne ale jakoś nic nie wychodzi z tych adopcji... Znowu pojawiła się np.szansa dla huskyego ale nie chcę zapeszać,bo tyle ich już było i nic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...