Jump to content
Dogomania

Iria już w nowym domku !!!! ;)) Dziękujemy wszystkim za pomoc!


sylwin7

Recommended Posts

[quote name='kasiaprzystał']Iria właśnie pojechała do domku z "nową rodzinką" :loveu:.
Będzie mieszkała w Bielsku, w bloku parterze. Do towarzystwa będzie miała 9-letnią dziewczynkę. Państwo mieli wcześniej owczarki szkockie.

Z ogólnego zamieszania zapomniałam zrobić zdjęcia z rodzinką ale mam obiecane zdjęcia i że będą nas odwiedzać z sunią :loveu:[/QUOTE]

no to swietnie, baaardzo sie ciesze!!!!! Czyli allegro mozna sciagnąc rozumie!!!!! Powodzenia Iriunia w nowym domku!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE=Zofija;15631934[B]]Iria idzie do adopcji. Mam pytanie, czy mozecie przerzucic deklaracje na Simbę???? [/B]Mamy na nią tylko 95zł mcznie, a hotelik kosztuje 350zł: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193869-Simba-–-piękna-onka-po-przejściach-uratowana-ale-ma-tylko-95zł-stałych-deklaracji[/URL]-([/QUOTE]
Nie bede ukrywac jestem zla na taki sposob przekazania nam tak bardzo waznej informacji....Przeciez wiedzialyscie wczesniej co sie szykuje i nikt nic nie napisal. Po to jest watek ,zeby pisac o takich sprawach, a nie do zbierania tylko kasy.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dzisiaj do p.Małgosi. Iria została wczoraj wykąpana :loveu: jest grzeczna, spokojna na spacerkach - apetyt dopisuje :loveu: Właśnie mieli jechać na przegląd do swojej lecznicy.
Poprosiłam, żeby dawali jej coś wzmacniającego na stawy bo nogi nadal są troszkę słabe.
Już zrobili zdjęcia - jak tylko je dostane to wstawię :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']Nie bede ukrywac jestem zla na taki sposob przekazania nam tak bardzo waznej informacji....Przeciez wiedzialyscie wczesniej co sie szykuje i nikt nic nie napisal. Po to jest watek ,zeby pisac o takich sprawach, a nie do zbierania tylko kasy.[/QUOTE]

Bardzo Cię przepraszam jeśli poczułaś się obrażona. To było tak- Państwo zadzwonili do Dei, której telefon też jest podany na ogłoszeniach. Ona ostatnio nie bywa na dogo. Załatwiła wizytę. Owszem, przekazała mi to telefonicznie w jak byłam pracy. A, ze ja jestem osobą zakręconą i mającą dużo na głowie to mi to umkneło. Gdybym to sama prowadziła to pewnie by mi nie umkneło. W tym tygodnia miała wizytę Carmen, a w zeszłym Simba. No i tak się to nałożyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Bardzo Cię przepraszam jeśli poczułaś się obrażona. To było tak- Państwo zadzwonili do Dei, której telefon też jest podany na ogłoszeniach. Ona ostatnio nie bywa na dogo. Załatwiła wizytę. Owszem, przekazała mi to telefonicznie w jak byłam pracy. A, ze ja jestem osobą zakręconą i mającą dużo na głowie to mi to umkneło. Gdybym to sama prowadziła to pewnie by mi nie umkneło. W tym tygodnia miała wizytę Carmen, a w zeszłym Simba. No i tak się to nałożyło.[/QUOTE]
no dobrze, juz dobrze, wazna ze Ircia w domku. Powiem Punisherowi to sie ucieszy:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Punisher']wspaniała wiadomość, jak wygląda rozliczenie, czy kasy wystarczyło? czy trzeba coś dopłacać ?[/QUOTE]

[B]W kasie zostało 202,00 wszystko jest w pierszym poscie[/B]
[B]Hotelik był opłacony do 14.10 Kasiu Proszę daj znać ile trzeba jeszcze uregulować
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Dużo pracuję i mam problem ze spaniem przez co czasem mój poziom kontaktowania jest różny. BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC. Iria spędziłą 4 długie lata w schronisku. Dzięki Wam, dostałą szanse na nowe życie:)[/QUOTE]

Wspaniale !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...