Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Laura - proszę - nie powielaj postów:) jak jesteśmy to doczytamy i odpowiemy:)
Dobra - na pierwszy rzut jestem umówiona z Basią, Jej znajomą i Anią. Zawiozę Je na miejsce i wrócę po Laurę, Natalię i Olę.
Laura i Natalia - czekajcie w okolicy kiosku około 9:55 - 10:00 - tylko ciepło mi się ubrać Dziewczyny;) i po drodze zabierzemy Olę. Olu - bądź na rogu - wiesz gdzie - tak 10:00 - 10:05.

Aniu powiesiłam ogłoszenie Suni u Rosłońskich. A na bolec info jakiś gościu pyta, czy jeszcze aktualne - myślę, że warto się z nim skontaktować.

Link to comment
Share on other sites

Laura - do zp raczej nie przyjmą psiaka,którego nie przywiezie straż. Ich strona niestety nie jest aktualna. Nie ma Fado, Murzynka, Demona, a są psiaki, których już dawno w zp nie ma:shake:
Aniu - myślałaś coś nad tekstem do ogłoszeń:cool3: Ja już zamówiłam 3x i przelałam kasę. teraz muszę podesłać tekst i zdjęcia.
A jak Hasiorka.

Link to comment
Share on other sites

Hasia jest u mnie .. ... ijakby , nie zgadzał się z moimi psami .. musiałabym szukać innego wyjścia ... ale na szczęście nawet Dobi :diabloti: jest wyjątkowo miła , dla niej .....one są przyzwyczajone do róznych znajdków też :evil_lol:......Nawiązałam kontakt z fundacją ,która zajmuje się adopcjami husky i malamutów . - Tomek z Wroclawia - bo on jest na dolny śląsk odpowiedzialny za adopcje .. zajmie się procedurą adopcyjną .. - ankieta i umowa adopcyjna . - rozmawiałam wczoraj z nim tel.efonicznie . Prosił, w razie gdybym sama znalazła chętnego - aby się z nim skontaktował tel . .. , potem wyśla kogos na wizytę itd...... Od 3 dni jest potencjalny chętny - chłopak z Boleslawca dzwonił 3 razy ... - mieszka z ojcem .. ,dałam mu namiary na tego Tomka - ma zadzwonić do mnie . . Nie chcę ,aby trafiła w niepowołane ręce np :angryy::shake:....Jest b. grzeczna i piękna ..... teraz śpi - coś dużo śpi :cool3:. .....:p za to ja nie mogę spac :mad::cool3:..........

Link to comment
Share on other sites

Do ogłoszeń Cyrki tekst napisała Monika:) Mamy jeszcze dwa pakiety ogłoszeń w tym miesiącu. Ania i ja proponujemy Batonika i Cezarka (Cezarek ma też kiepskie zdjęcia) a kto ma inne propozycje? W następnym miesiącu polecą kolejne ogłoszenia.
Monika pomyślisz nad tekstem:razz: Dobrze idzie Ci pisanie :)
Na stronie sm kolejny nowy psiak:shake: A Suni Husky , która jest u Ani nie ma:shake:
A na bolec info pani, u której jest psiak znaleziony wcześniej pisze, że nie może go zatrzymać:-(

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie jak tego psiaka znam co jest na strazy miejskiej o dziśaj był na mojej ulicy nakarmiałam go i się z nim bawiłam bardzo miły psiak i młody moja mama powiedziała że komuś uciekł bo teraz suczki dostają cieczki psiak był czysty i zadbany pewnie zgłosi się właścicel :)

Link to comment
Share on other sites

[b]uwaga bolesławieckie stowarzyszenie pro - animal zaprraszamy wszystkich zainetersowanych . Spotkanie organizowane w dniu 23.02.2011 ( środa ) godz.16.30 ul.ogrodowa 7 ( swietlica burysy szkolnej 1 piętro spotkanie poswiecone jest tematyce ochrony zwierząt , poszukujemy osób chetnych do wspuł pracy na terwnie miasta . Blizsze informacje pod nr tel. 663 434 324 lub 691 970 877[/b]

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie jak tego psiaka znam co jest na strazy miejskiej o dziśaj był na mojej ulicy nakarmiałam go i się z nim bawiłam bardzo miły psiak i młody moja mama powiedziała że komuś uciekł bo teraz suczki dostają cieczki psiak był czysty i zadbany pewnie zgłosi się właścicel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...