Jump to content
Dogomania

Laura:)

Members
 • Content Count

  1045
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Laura:)

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Mam na imię Laura , mam 15 lat .
  Interesuje się kynologią i fotografią . Moją ulubioną rasa są owczarki niemieckie można powiedzieć że wiem o nich wszystko jak byłam mała miała dwa onki Nera 10-letniego psa który zachorował na nowotwór [*] był bardzo wiernym i posłusznym psem . Przez kilka lat był psem służbowym w wojsku . Po śmierci Nera nikt nawet nie myślach o kolejnym psie ale w końcu tarafiłam na ogłoszenie owczarków niemieckich i kupiliśmy owczarka niemieckiego . Niestety Czaki w wieku 2 lat wpadł pod samochód .
  Przez długi czas już nie chciałam psa .
  Obecnie mam sheltie i przygarniętą kotkę :)
 • Interests
  Lubię zwierzęta, a szczególnie psy.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety w księgarniach jesy niedostępna :(
 2. To tak jak w temacie kupię książkę James O'Heare "Agresywne zachowanie psów" !!
 3. Chętnie wypożyczę Ci owczarka szetlandzkiego :P
 4. Rasti ale kto będzie nas sprawdzać czy wystawiamy psy na normalnych ringach . Wątpię że ktoś będzie chodził i to sprawdzał .
 5. Jak ocenia Cathy Delmar na młodym prezęterze ?
 6. wie ktos moze jak ocenia sheltie ? na co zwraca uwage
 7. kto zamierza być ?? :D [url]http://www.zkwp.wroclaw.pl/wystawy/XXI-MWPR-CACIB?PHPSESSID=b04e3187286ae1221c2d0a7cdadbab19[/url]
 8. Jak sędzuje na Mp Anna Malczewska ? Czego najbardziej wymaga , jakie lubi dawać figury , gównie chodzi mi czego wymaga na ringu od sheltie ?
 9. wie ktos moze jak ocenia sheltie i czego bardziej wymaga ???
 10. Łatek boji się paneli więc cały czas lezy na dywanie jest troche wystraszony ale ogulnie jest ok :D prosiłam dziewczyny o zdjęcia
 11. [IMG]http://m.natemat.pl/5e8108b5d698006c5c1132d2fb70fac1,641,0,0,0.gif[/IMG] Stary rok się dzisiaj kończy,nowy się zaczyna. Niechaj radość trwa dziś wiecznie, zdrowie nigdy nie opuszcza, a sakiewka niech będzie zawsze pełna. Szczęśliwego Nowego Roku 2013!!! I dla psiaków , żeby w tym roku 2013 znajdowało więcej kochających domków !!!
×
×
 • Create New...