Jump to content
Dogomania

ZAFIR-ofiara WNYKÓW-URWANA ŁAPA,3 zmasakrowane - MA PRZEWSPANIAŁY zwierzolubny DOM :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kahoona']stówka poleciała na konto;)[/QUOTE]

Dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

[quote name='1qaz']może potrzebuje jakiegoś legowiska antyodleżynowego ?[/QUOTE]

Powiem szczerze, że nie mam doświadczenia w tej kwestii, nigdy nie korzystałam z takiego ustrojstwa - czy to jest skuteczne ? Miał ktoś doświadczenia z czymś takim ?

I jeszcze jedno, czy cioteczki miały już doświadczenia z adopcjami trzyłapków - czy takie psiaki mają szansę na dom ? Zafir jest naszym drugim po kocie Trojce beznogim zwierzakiem, ale tamta farciara znalazła dom jeszcze na etapie cegiełek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']
I jeszcze jedno, czy cioteczki miały już doświadczenia z adopcjami trzyłapków - czy takie psiaki mają szansę na dom ? [/QUOTE]

Miały i to niejedno doswidczenie ;) tak dla przykłądu mozna popatrzec na tego szczesliwca :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/123676-TRZYŁAPEK-JĘDREK-O-MIODOWYCH-OCZACH-ofiara-wypadku-MA-DOM[/URL]!!!!!!!!!!!!!!

Takie pieski maja jak najbardziej szanse na domy tylko musza trafic na swoich ludzi !
powodzenia piesku ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Dziękujemy :loveu::loveu::loveu:



Powiem szczerze, że nie mam doświadczenia w tej kwestii, nigdy nie korzystałam z takiego ustrojstwa - czy to jest skuteczne ? Miał ktoś doświadczenia z czymś takim ?

I jeszcze jedno, czy cioteczki miały już doświadczenia z adopcjami trzyłapków - czy takie psiaki mają szansę na dom ? Zafir jest naszym drugim po kocie Trojce beznogim zwierzakiem, ale tamta farciara znalazła dom jeszcze na etapie cegiełek.[/QUOTE]
A tu następny przykład:[url]http://www.dogomania.pl/threads/187403-Pabianice-amstaf-z-odci%C4%99t%C4%85-%C5%82ap%C4%85-po-wypadku-MA-DOM[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Wpłacam grosik :)

Czy jemu zostanie ten kikut?

Co do bezłapków i ich szans- oczywiście, że mają :D Sama mam sunie bez łapki (i to owczarka niemieckiego więc wielkopies) a nie dawno cudowny dom znalazł nasz Pepiś [url]http://www.dogomania.pl/threads/178225-Sochaczew-PEPO-POKAZOWA-AMPUTACJA-RATUNKU-Ma-dom./page40[/url]
Nawet jest jeden plus takich adopcji- ludzie którzy się zgłaszają mają naprawdę dobre serca, już za samą chęć możemy im dać plusa. Tu raczej nie będzie telefonów pt "łańcuch", "buda", stróż...tylko "domowy przyjaciel".

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny tu ktoś oferował legowisko przeciwodleżynowe -rewelacja,jeżeli takie jak dla ludzi to spełnia wszelkie oczekiwania.Jeżeli pies nie będzie mógł się przez pewien czas poruszać to dla niego ten materacyk jest zbawienny,nie powoduje odleżyn,skóra oddycha.Brać i bardzo,bardzo dziękować.A jak piesio wyzdrowieje,może się przydać innej bidzie.

Link to comment
Share on other sites

Hei Zafirku! Wiem że dasz radę i pokażesz jeszcze wszystkim na co Cię stać. :-) Jesteś bardzo dzielnym psiakiem! Już masz DT i wierzę że szybko znajdziesz DS.

Co do legowiska to może zorientować się w jakich są cenach i zrzuciłybyśmy się bo przecież jeszcze sporo będzie leżał zanim rany zagoją się na tyle dobrze by mógł chodzić. Dałam propozycje może ja przemyślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Hei Zafirku! Wiem że dasz radę i pokażesz jeszcze wszystkim na co Cię stać. :-) Jesteś bardzo dzielnym psiakiem! Już masz DT i wierzę że szybko znajdziesz DS.

Co do legowiska to może zorientować się w jakich są cenach i zrzuciłybyśmy się bo przecież jeszcze sporo będzie leżał zanim rany zagoją się na tyle dobrze by mógł chodzić. Dałam propozycje może ja przemyślicie?[/QUOTE]

Jestem "za" i chętnie się dołączę, jeśli będzie taka składka

Link to comment
Share on other sites

Basety nazbierały na Zafirka, na dziś 110 zł, już możecie nimi dysponować, wpłaty jeszcze płyną wiec kwota będzie wyższa.
Jak pilne jest kupno tego materacyka przeciwodleżynowego to się dokładamy, lub na inne potrzeby dla Zafirka.
Pieniążki wyślę na Stowarzyszenie, Elizie do dyspozycji.
Zafirku jesteśmy z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk'][B]CIOTKI jestem załamana.

Suka owczarka niemieckiego koczuje w Jędrzejowie - nie mam jej gdzie zabezpieczyć. Przecudna, młodzizna max. 1,5 roku. ZUK już ma na nią wyrok i czekają ja Dyminy. PILNY DT !!![/B][/QUOTE]O jeeessssssssoooo:(:( Pisz na owczarkach wiadomość!!!:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...