Jump to content
Dogomania

Bulwy rządzą czyli galeria Nero i Tequili


monia&nero

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chiquita&DeeDee']Świetna zabawa, jak ja żałuję, że nie robią jaj w rozmiarze XXS :evil_lol:
Jak tu wybrać, jak obie mordeczki takie kochane nie Monia? :loveu:[/QUOTE]
nie da się wybrać bo oba to moje aniołki :diabloti: a z jajem to rzeczywiście szkoda bo to fajna sprawa :)
[quote name='Viris']Ależ macie cudnie z tą wodą na spacerach - my niestety nie mamy w okolicy nic, gdzie by szanowne dupsko można zanurzyć. A Klaryska lubi bardzo. Teraz ma obiecane góry - niestety na razie nie możemy się wybrać bo jestem na l4, ale mam nadzieję że jeszcze w lipcu się wybierzemy - a na miejscu kilka strumyczków jest :)



Bulwy masz cudne, uśmiechnięte pysie. Widać od razu że mają z Tobą raj :)[/QUOTE]
Jeśli chodzi o tereny spacerowe to rzeczywiście jest tutaj super dużo lasów i łąk nad Wartą. Ale wokół domu też nie narzekam bo mamy przed oknem pole i łąkę i na tą łąkę rolnik pozwala wchodzić psom w okresie jesienno zimowym i wczesno wiosennym. Obok nas też można powiedzieć taka dzika łąka między blokami więc nawet jak nie ma czasu pojechać do lasu to psiaki też się wybiegają.Jakieś 20 min drogi od nas piechotą jest góra JPII gdzie psiaki mogą się bawić (ostatnie zdjęcia) i nawet burmistrz lajsnął tam kosze na psie kupki wraz z woreczkami :) No ale bulwy zdecydowanie wolą las bo tam woda :)
L4 - oj to szybkiego powrotu do zdrowia życzę! Klara będzie w siódmym niebie w tych górach :)

Edited by monia&nero
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Nero już taki powaga facio :) a mała to widać jeszcze z pysia dzieciuch :)
[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-kd42rL9Lexw/UdHiC1_u0mI/AAAAAAAAC8s/UQ_1iZA1NQg/s800/WP_20130629_009.jpg[/URL][/QUOTE]
Nawet już posiwiał Neruś :)

Link to comment
Share on other sites

jeśli ktoś potrzebuje kaganiec dla swojego psa to zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245055-SK%C3%93RZANE-KAGA%C5%83CE-Dla-Bombata-na-OPERACJ%C4%98!!!-do-10-07-godz-20?p=21044312#post21044312[/url] dochód jest przeznaczony na kolejną operację buldożka francuskiego Bombata zwanego także czołgiem :) Podnoszenie mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

Wystawa hmm coś nie mogliśmy się do tej pory wybrać :) No a teraz pierwszeństwo ma u Małej operacja skrzydełek nosowych...

Kolejny bazarek na operację BF Bombata - naprawdę fajne ciuszki Zapraszamy :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245272-Bazarek-z-CIUSZKAMI-na-d%C5%82ugi-i-operacj%C4%99-Do-17-07-godz-20[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']witamy się:)
a kiedy zabieg?[/QUOTE]
Na wypłatę będę się umawiać. Więc pewnie początek sierpienia

[quote name='lula2010']zagladamy,na wystawie byliscie ?[/QUOTE]
nie nie byliśmy. Hodowczyni nalega ale nam jakoś nie po drodze. Może kiedyś no ale jak Tequli się nie spodoba albo będzie się denerwować to odpuścimy sobie

Link to comment
Share on other sites

Dziś Tekunia była u weta bo mamy problem z jednym uszkiem. Na szczęście to nie grzybek :) Dostała zastrzyk i płyn do przemywania. Za 10 dni do kontroli. Strasznie mi jej żal bo boi się weta i ogólnie takich zabiegów higienicznych. Fałdki daje jeszcze sobie wytrzeć ale jak widzi że wyciągam płyn do czyszczenia uszu to zwiewa i chowa się :( nie pomagają nawet smaczki dawane podczas zabiegów. Jest zupełnie inna niż Nero. On to twardziel u weta nawet nie piśnie i stoi nie ruchomo wszystko pozwoli sobie zrobić. No i dla smaczka zrobi wszystko a Teka boi się strasznie :(. Muszę znaleźć jakiś sposób na Tekę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...