Jump to content
Dogomania

Bulwy rządzą czyli galeria Nero i Tequili


monia&nero

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ozzy był jako szczeniak odchowany na Belcando , wyglądał dobrze , był zdrowy , wszystko było oki , potem jadł chwilkę bewi dog , ale później zmieniłam na bardziej dostępne karmy , z tym , ze on i tak najwyżej jadł 3 worki i musiała byc zmiana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Ohoho, już nie jest szczeniaczkiem! :)[/QUOTE]
już nie :) mała kobietka :)

[quote name='Alicja']Oj to masz wesoło :lol:[/QUOTE]
oj wesoło :)
[quote name='deer_1987']szczeniaczek dorasta :loveu::loveu:[/QUOTE]
Witaj deer :multi::multi: dorasta ale z mordki nadal szczeniorek :)

[quote name='unikatowydiament']hejka,miłego popołudnia:)[/QUOTE]
hejka :) również miłego :)

Ogólnie teraz w domu mam kipisz :) Teka nie chce chodzić w gatkach na cieczkę nauczyła się je ściągać i przegryzać zapięcia bo wtedy wie że już nie założę jej gatek. Więc wymyśliłam dziecięce gatki i to się lepiej sprawdza. Nero dopóki Teka go nie zaczepia to się nią nie interesuje a że ona przechodzi etap flirciary :) to są pilnowani na okrągło. Jak wychodzimy do pracy to są rozdzieleni. Operacja skrzydełek nosowych na razie przełożona ze względu na cieczkę. Z uszkami Teki już w porządku.

a zmieniając temat czy ktoś ma sposób na farbujące stopę buty? Próbowałam już octu i nie działa :shake:
Miłego dzionka Wszystkim

Link to comment
Share on other sites

Przez te upały psiaki mają ograniczone spacerki ale dziś zrobiliśmy im niespodziankę. Wstaliśmy o 6 rano i pojechaliśmy z nimi nad rzekę. Były mega szczęśliwe ! Kąpały się biegały z kijaszkami i wariowały ile się da. Niestety już o 9 trzeba było się zbierać bo już zaczynało się robić naprawdę gorąco. Nie wiem jak Wy ale ja mam dość już tych upałów :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']gdzie można to kupić i jak tego użyć? Mam takie fajne japonki u nie chce ich wyrzucać. No ale po każdym założeniu stopa czarna tak farbują :([/QUOTE]
Ale te tabletki to chyba na cieczkę Teki a nie do butów ;)

Ja też mam dosyć upałów i jak oglądam pogodę to mnie strzela :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']Ja też,marzę aby chociaż trochę popadało[/QUOTE]
może jakiś taniec trzeba odtańczyć żeby popadało
[IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRnOEmFTwl8KSrAzyJZQhe9g8KT1FzuKpovMXOYkA-Yhfn1iDXjOg[/IMG]

[quote name='lula2010']czyli Teka to juz nie szczeniulek...masz teraz psia KOBIETE :eviltong:[/QUOTE]
oj tak :)
[quote name='Kaaasia']Ale te tabletki to chyba na cieczkę Teki a nie do butów ;)
[/QUOTE]
ha ha ale ze mnie głupol :) :splat:

[quote name='FredziaFredzia']Wiem co czujesz...[/QUOTE]
dziś znowu afryka :(
[quote name='deer_1987']polecam obroze chlodzaca, sa tez kurtki chlodzace dla psow [URL]http://www.pelna-miska.pl/pl/c/HURTTA-kamizelki-chlodzace/465[/URL][/QUOTE]

sprawdzę dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

u nas po upalach, wczorajszej nocy przeszly burze ......i .....wszystko parowalo i bylo jeszcze gorzej :shake:.....,a dzis od rana Afryka :cool1:.....zreszta co tam nam upaly, jak my od srody u weta siedzimy z malymi przerwami :placz:......juz mowilam zeby mi jeden z pokoi udostepnili.....:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...