Jump to content
Dogomania

3 miesięczny bernardyn zdycha, pomocy !!! potrzebne 210 zł deklaracji jednorazowych!


emilka1415

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Ja bym tylko chciała,żeby pies był bezpieczny,żeby się okazało,że TOZ pomógł,żeby się nie okazało,że znowu ktoś coś kombinuje..
Nic-czekam..
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']przedstawiciel TOZ ZIELONA GÓRA P. RAFAŁ nic nie wie o żadnym bernardynie o interwencji

podał mi nr tel do p. Kamili, która to wg słow emilki miała zabrac psa
nie odbiera tel
na sms narazie brak odp

czekam



prosze narazie o nie komentowanie sprawy


jak tylko sie cos doweim od P. KAmili dam znac
pozdr[/QUOTE]



trwało to długo

rozmawiałam z P. Kamilą o godz ok 16.30 nic o żadnym bernardynie nie wie
nie było zgłoszenia nie odbierała psa

czyli tak kłamstwo ma krótkie nózki zawsze


urosła nam na dogo kolejna oszustka nie bójmy sie tego slowa ..
wczoraj przez telefon osobiscie z nią rozmawiałam i oszukałas mnie EMILKo z premedytacją wciskając bajeczki ....


mam nadzieje tylko że ten pies jest twoim wymysłem
że fizycznie nie istnieje nie cierpi .....


Kamila z Tozu ma sie tu odezwac osobiscie



[B]Emilko pamietaj nie jesteś osobą anonimową za tego typu wyłudzenia można miec postępowanie karne


i jeszcze jedno nalezy na kazdym watku emilki wpisac inf o nieuczciwosci 'zajme sie tym musze teraz wyść pilnie



[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kocham wakacje i okres komuni.

Na komunie dzieci dostaja komputery, powoli poznaja co to internet, fora i komunikatory. Przychodza wakacje, nuda bije z kazdego konta, bo przeciez dzieci teraz nie potrafia sie normalnie bawic na dworze, a rodzice maja w nosie co ta ich latorosl roi przy komputerze. Wpada to wiec juniorek na debilne pomysly, np jakby to sobie dorobic do kieszonkowego kosztem... skrzywdzonych zwierzat!!!!!!

Mam ochote osobiscie pogratulowac mamie Emilki cudownego i wzorowego wychowania coreczki...

Link to comment
Share on other sites

trzeba zawsze bardzo uważnie czytać między wierszami. trzeba tez każde słowo pisane łączyć w puzzle i wychodzi nam poskładana całość.

Wstydź się gówniaro! i skoro tak pomagasz zwierzętom, to lepiej im nie pomagaj!

a emilkę proponuję wpisać na Czarne kwiatki, nie tylko deklarowiczów ale również na CzK ogólne i poprosić moda o zabanowanie dzieciaka.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Co mam więcej powiedzieć?Że ciągle wierzę w ludzi?Że młodzież jest moją nadzieją na poprawe losu psów w tym kraju?
Nie mam słów,bo ja uwierzyłam,że jest pies,który potrzebuje pomocy..
Nikomu już nie uwierzę-taki jest efekt.Emilia gratuluję..
.....
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

I co teraz?Powinniśmy się wmieszać w pewną sytuację w Szczecinie i co?Powinnam najpierw pojechać i sprawdzić czy ta sytuacja ma miejsce..
Cudownie poprostu..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

waldi, jak widzisz: zadawanie pytań skutkuje. Sprzeczne informacje, jeden telefon i sprawa namierzona. Nie trzeba osobiście stawiać się w miejscu zdarzenia...

[B]DLATEGO NIE BÓJMY SIĘ PYTAĆ! PYTAJMY I ŻĄDAJMY ODPOWIEDZI![/B]

Są na dogomanii osoby, którym warto zaufać...

a osoby z małą ilością postów, te nieuczciwe, powodują niestety, że nie ufa się tym początkującym dogomaniakom, którzy na prawdę chcą zrobić coś dobrego.

Link to comment
Share on other sites

ageralion - znalezienie IP w tym przypadku niewiele da ... no chyba że ktoś pójdzie z tymna policję , tylko oni mają dostęp do adresów...

ja radzę zrobić ... już nauczyłam się na błędach... przynajmniej rozmowa z matką powinna się odbyć ... o ile ona naprawdę ma tyle lat co podaje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']ageralion - znalezienie IP w tym przypadku niewiele da ... no chyba że ktoś pójdzie z tymna policję , tylko oni mają dostęp do adresów...[/QUOTE]
Z tym sie nie zgodze, po IP mozna dojsc spokojnie do sieci, w ktorej jest malolata, a pozniej...sa sposoby ;) Tylko czy jest ktos z Zielonej, kto moglby porozmawiac z mama owej dziewczyny? Jak w tak mlodym wieku zaczyna od oszustw i malwersacji finansowych, to co bedzie pozniej?

Link to comment
Share on other sites

po ponownej dłuzszej rozmowie z Kamila z TOZU
juz wiemy tak laska nie ma 17 lat tylko max 14-15
i głos przez tel tez dzieciaka

kilka razy rozmawiała z Kamilą kilka szczególów i juz wiemy ze napewno to ta konkretna dziewczyna ..


Kamila sama osobiscie te sprawe załatwi z Emilką \
te i nie tylko te

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']po ponownej dłuzszej rozmowie z Kamila z TOZU
juz wiemy tak laska nie ma 17 lat tylko max 14-15
i głos przez tel tez dzieciaka

kilka razy rozmawiała z Kamilą kilka szczególów i juz wiemy ze napewno to ta konkretna dziewczyna ..


Kamila sama osobiscie te sprawe załatwi z Emilką \
te i nie tylko te[/QUOTE]
Mam nadzieje, ze to dziecko dostanie porzadna nauczke...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...