Jump to content
Dogomania

3 miesięczny bernardyn zdycha, pomocy !!! potrzebne 210 zł deklaracji jednorazowych!


emilka1415

Recommended Posts

Nie ciskaj się tylko odpowiedz spokojnie na nasze pytania.
Podaj numer telefonu do faceta, niech dorosłe osoby załatwią sprawę.
telefon do siebie sama podałaś w wątku, bez jakiegokolwiek zastrzeżenia, więc o co chodzi?

Ja się nie czuję nasycona informacjami, które właśnie podała emilka.
Jak się ma trudną sytuację finansową to się o tym pisze, a nie wymyśla DT za 10 zł za dobę, czy zbieranie pieniędzy do "puszeczki"

Gdzie znajduje się pies? [B]Skąd jesteś Ty? (uzupełnij proszę informacje w profilu...)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Emilia-wysyłamy do Ciebie PW.Porozmawiaj z nami i nie obrażaj się.Na dogo nieraz sobie,,nawciskamy,,,ale zawsze staramy się pamiętać,że tylko psy się liczą.Tylko one są ważne i skoro dla Ciebie one się liczą odpowiedz mi na PW.I myślę,że ten psiak jest dla Ciebie ważny,bo przecież założyłaś mu wątek.Jeśli urażona ambicja spowoduje,że się odwrócisz to mu to nie pomoże.Nam obojgu też nieraz,,nawciskano,,,ale wracamy tu,bo tu są psy,które kochamy i które Ty kochasz.
A wogóle to skąd wiadomo,że owe,,zbieranie do puszki,,było wymyślone?Ja znam dzieci,które dla psa zbierały pieniądze do puszki,bo ojciec i matka nie dali to zbieraly.I mnie się to podobało...
Są organizacje,które pójdą po psa.Mają takie możliwości,mają prawo do interwencji.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

się też zapiszę, bo mnie sprawa zaciekawiła...
najważniejsze pytanie - skąd jesteś i gdzie ten psiak przebywa - konkretna miejscowość.
jak widzisz - dogomania skupia ludzi z całej Polski, ktoś będzie na pewno mógł pomóc tam na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilka1415']Kapsel, proszę Cię, nie podawaj mojego tel. publicznie. Od tego jest PW. Nie wyłudzam pieniędzy, to, że mam trudną sytuację finansową, nie znaczy, że mam naciągać na kasę! Czy to źle, że mam dobre serce, dokarmiam koty i inne bezdomne psy? Bo właśnie tak to odbieram. A od poniedziałku mam nowy numer tel. więc ten można powiedzieć, że zaraz będzie nieaktualny. Jednak to źle, że mam dobre serce... A jeżeli chodzi o te wątki z pieniędzmi, to na każdym jest mowa o kasie! Jak chcecie, to napiszcie do moda, niech usunie wątek. Skoro i tutaj nie mogę znaleźć pomocy.[/QUOTE]

O niczyje serce tu nie chodzi...i niczyjego nie oceniamy!
Sama piszesz,że psiak może umrzeć,więc nie rób za naburmuszonego dzieciaka,tylko SZYBKO PODAJ INFORMACJE...gdzie psiak jest!
Trzeba go ratować!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja nie sadze, zeby probowala cos ugrac. Mysle, ze 14 (- +) letnia dziewczyna probuje pomóc ale nie bardzo wie jak sie za to zabrac.

[B]Emilka- [/B]posiedz kochana chwile na dogo, zanim zacznieszzakładac nowe wątki. Poczytaj jakie mamy zasady działani,. jak sie organizujemy, jak można pomoc. Pierwszą i bardzo ważna zasadą jest BRAK WYKUPU psów od pseudohodowców/opiekunów. Zwłaszcza psów rasowych. Napedza im to biznes, ktory kwitnie a Twoje ciezko uzbierane pieniązki zasilają ich kieszenie.
Druga sprawa, najistotniejsza chyba, to sterylizacja i kastracja. Przed wydaniem psa zabieg MUSI byc przeprowadzony.
Jak widzisz, znalezienie domku psiakowi a znalezienie ODPOWIEDNIO dobrego domu, skąd są juz minimalne szanse ze wróci do adopcji to czesto dwie rózne sprawy. To czesto duze naklady pracy i pieniędzy.

Wierze, ze masz szczere checi i bardzo chcesz pomoc. Kazda para rak sie przyda :) Tylko wszystko z odpowiedzialnoscią, rozwagą i zawsze fair.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Uważam,że mogę poinformować,że:
cytuję:
Odp: Hej
Przyjechało Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami (TOZ) i zabrało psa. Szczeniak aktualnie znajduje się w domu tymczasowym u Pani Kamili z TOZu, o 19:00 mają przyjść po niego Pańtwo, którzy są nim zainteresowani, jak coś nie wypali, to pies zostaje na stałe u p.Kamili
----------------
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[B]Izis1984[/B], rzeczywiście, narazie dam sobie spokój z innymi wątkami. Dzięki za złote rady , a lat mam 17, ale nie to teraz jest istotne ;)

Dziś rano zainterweniowało Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami, p.Kamila z TOZ-u zabrała go do siebie na tymczas. Dzisiaj mają przyjść Państwo, którzy są zainteresowani jego adopcją, oczywiście wizyta przedadopcyjna i poadopcyjna będzie wykonana, pies przed wydaniem będzie zaszczepiony,odrobaczony itp. Jeżeli jednak Państwo nie będą chcieli pieska, to pies zostaje na stałe u Pani Kamili.

Dziękuję za zainteresowanie się wątkiem, (trochę dyscypliny też przyda mi się na przyszłość :lol:) chodź przyznam, że niektóre rzeczy mnie uraziły (nie będę wymieniała już jakie :roll:).

Pozdrawiam, Emilia.

Link to comment
Share on other sites

taaaaakkk .... TOZ już wziął szczeniaczka i już się dom dla niego szykuje .... no cuda nad wisłą normalnie .... prawie jak w wątku z małym cockerkiem ...

dopóki nie dowiem się konkretnych informacji lub nie znajdzie się ktoś kto zna ją osobiście i sam jest znany na dogo nie uwierzę w nic co emilka pisze ....

a może to kolejne wcielenie blue_laguny ? truskawki i jak jej tam jeszcze było ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Chwila-moment..A co stoi na przeszkodzie by spytać zielonogórski TOZ o tego szczeniaka Bernardyna?Kto spyta?
B.prosze-znalazłam w internecie:

[email][email protected][/email]

SPRAWY ORGANIZACYJNE TOZ ZIELONA GÓRA


[email][email protected][/email]

INSPEKTORAT TOZ - zgłaszanie interwencji /CAŁODOBOWO/
-------------------------------
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

waldi, ale czy my jesteśmy od tego, żeby wszystko cały czas sprawdzać? Każdy wątek, który założy emilka mamy sprawdzać? To chyba nie o to chodzi....a że na dogo pojawiają się osoby bardzo młode, czasem również bardzo nieuczciwe to już nie nasza wina. Mnie może oszukać, mnie może krzywdzić ale na oszukiwanie bezbronnych istot nie pozwolę!

Na wątku spanielka też sprawdziłam informacje od emilki i okazały się sprzeczne z tymi co podaje na wątku. Ale Dt za 10 zł za dobę od razu proponowała!

Z resztą TOZ powinien zamieścić tą informację na swojej stronie, wreszcie była to interwencja...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Przy próbie wysyłki maila otrzymałam następujący komunikat:
Informujemy, że wszelkie sprawy można zgłaszać pod nr. tel/fax. 068 322 20 88
Dyżury Towarzystwa w każdy wtorek w godz. 10.00 - 12.00 oraz piątek w godz. 17.00 - 19.00

Dziękujemy za kontakt !+
-----------------------------
Jeśli ktoś chce dzwonić telefon jest podany-nie mam możliwości,ani ochoty tracić czas na telefony do ZG.W wykazie osób tam działających jest jakaś p.Kamila-czy ktoś sądzi,że Emilia jeszcze i to wymyśliła,że najpierw sprawdziła imię a potem pisała,że p.Kamila przyjęła psa?.
E/W

Link to comment
Share on other sites

EMILKO Fundacja Emir chciała sie podjąc interwencji odebrania psa w trybie pilnym tzn juz zaraz po podaniu namiarów na dom

wczoraj blagałas póznym wieczorem baaaaaa o 22 o pomoc zaraz odpisałam Ci na pv

ze psa nalezy odebrac zadramo !!!!!

I PROSIŁAM o dane adresowe domu gdzie przebywa psiak

podałam ci moj nr tel i gg na którym jestem dostepna prawie przez cały dzień


czekałam ..czekam ...cisza

jeśli ktos błaga o pomoc dostanie ją bo[U] pies tutaj jest najważniejszy !!!! [/U]
posłuchaj starszych od siebie

kasa nie rozwiążuje problemu my tutaj
odbieramy psy ale nei płacimy skurczybykom za nie !!



Toz zielona góra nie odbiera tel ale ja zadzwonie dowiem sie czy była taka interwencja

sorki za nieufność

życie nas tego uczy

bedziesz z nami nauczysz sie i tego też ..

to zasada nr 1

Link to comment
Share on other sites

Już by tutaj była na wątku i na dogo, tylko..... nie napisze dlaczego bo znów pojawiłyby się niepotrzebne domysły. Jutro sama zadzwonię do TOZ do Zielonej Góry do p. Kamili i wszystko zostanie wyjaśnione. Tak będzie najlepiej. Pomimo, że jestem łatwowierna i ufam ludziom, to jednak dla dobra wątku, Emilki, swojego, szczeniaka i bazarku dla Zeuska, wyjaśnię tą sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...