Jump to content
Dogomania

3 miesięczny bernardyn zdycha, pomocy !!! potrzebne 210 zł deklaracji jednorazowych!


emilka1415

Recommended Posts

jestem po rozmowie tel z Emilka ona nie moze zalogowac sie na dogo ma komunikat po angielsku
wydaje mi sie że ma bana do stycznia 2011 tak zroumiałam z tego co mi przeczytała

aczkolwiek na jej nicku nie ma komunikatu o banie


stad moje pytanie czy ktos pisał do moda ..



jutro zadzwonie do Tozu aby sie czegos dowiedziec oczywiscie wam przekaze zaraz

Link to comment
Share on other sites

to ja, [B]emilka1415[/B], drugie konto tej samej osoby jest chyba niedozwolone, ale zarejestrowałam się po to, by wszystko wyjaśnić i rozwiać szereg wątpliwości. To prawda, [B]ANETTA [/B]do mnie dzwoniła i już wiem, że nie mogę się łatwo poddać w tej sprawie i być obrażona na całe dogo ;) ja też próbuję się dodzwonić do TOZu, ale nikt nie odbiera. Nie wiem, czy pojawię się na dogo w ogóle w tym miesiacu, bo jutro po poludniu wyjezdzam i będę 26.08 na dogomaanii jak wszystko dobrze pójdzie :) Jutro na dogo się nie pojawię, bo jutro od rana będzie pakowanie i .. wyjazd na wieś z psami :) Raczej nie będę miała dostępu do internetu, przykro mi. Proszę dzwonić do mnie tylko w nagłej sytuacji. Chciałabym zmartwienia zostawić w domu, ale to i tak jest mało prawdopodobne znając mnie i moją miłość do zwierząt.
Pozdrawiam, Emilka.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='emilka14156']to ja, [B]emilka1415[/B], drugie konto tej samej osoby jest chyba niedozwolone, ale zarejestrowałam się po to, by wszystko wyjaśnić i rozwiać szereg wątpliwości. To prawda, [B]ANETTA [/B]do mnie dzwoniła i już wiem, że nie mogę się łatwo poddać w tej sprawie i być obrażona na całe dogo ;) ja też próbuję się dodzwonić do TOZu, ale nikt nie odbiera. Nie wiem, czy pojawię się na dogo w ogóle w tym miesiacu, bo jutro po poludniu wyjezdzam i będę 26.08 na dogomaanii jak wszystko dobrze pójdzie :) Jutro na dogo się nie pojawię, bo jutro od rana będzie pakowanie i .. wyjazd na wieś z psami :) Raczej nie będę miała dostępu do internetu, przykro mi. Proszę dzwonić do mnie tylko w nagłej sytuacji. Chciałabym zmartwienia zostawić w domu, ale to i tak jest mało prawdopodobne znając mnie i moją miłość do zwierząt.
Pozdrawiam, Emilka.[/QUOTE]
----------------------------
Emilia-nie wolno jest mieć dwóch kont na dogo-zarobisz bana.Teraz dzwonisz do TOZ-u?O tej porze..litości.
I wogóle w jakim celu tam dzwonisz?Jutro zadzwoni ten kto się zoobowiązał dzwonić.I koniec-będzie jasne czy w lewo czy w prawo....
A wogóle mnie uraziło,,zdycha,,-co to za forma ?Zdycha zły człowiek..Pies umiera,odchodzi..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[B]Sankja[/B], pies jest bezpieczny. Tylko tyle mi wiadomo, z resztą trzeba dzwonić do Pani Kamili z TOZ-u, ja tylko martwiłam się o jego losy.
[B]waldi481[/B], teraz nie dzwoniłą, tylko ok.18-19 kilkukrotnie-bez odpowiedzi. W jaki celu dzwonię? Dowiedzieć się co z psem, bo P.Kamila nie odbiera tel. To po 1.
po 2. - z tego co mi koleżanki mówiły, to toz podjechał pod jego klatkę i wychodzili z właścicielem psa. Nie wiem, czy to prawda, nie byłam na miejscu zdarzenia, więc informacje nie są potwierdzone. TO TYLE. Tego konta nie będę już używała, bo po co? Na tamtym koncie nie mogę się zalogować. Przykro mi.

Link to comment
Share on other sites

Okropna sytuacja. Zaznaczę , że też wielokrotnie próbowałam dzwonić do TOZ-tu, jak tylko została podana wiadomość, że zaopiekowali się psem. Niestety włączał się automat i co gorsze, obawiam się, że jutro sytuacja może się powtórzyć. Gdyby tak było i ANETTTA nie dodzwoni się, to będę ok.14-tej w centrum miasta, w pobliżu siedziby TOZ, i postaram się osobiście wyjaśnić sytuację. Na wyjaśnienia emilki nie mamy chyba co czekać :shake:, bo i po co, kto jej teraz uwierzy, gdy widać, że ewidentnie kręci.

Link to comment
Share on other sites

bardzo ciekawa sprawa się z tego wszystkiego zrobiła...
z niecierpliwością czekam na wyjaśnienie sprawy... może uda się dziś ANETTA dodzwonić do TOZu i wszystko jej wyjaśnią, jeśli nie - będziemy prosić jakieś osoby z Zielonej Góry, żeby tam podeszli...

Jedynie mnie zastanawia - skąd oni tak nagle się o psie dowiedzieli...

Zawikłana sprawa....

Link to comment
Share on other sites

przedstawiciel TOZ ZIELONA GÓRA P. RAFAŁ nic nie wie o żadnym bernardynie o interwencji

podał mi nr tel do p. Kamili, która to wg słow emilki miała zabrac psa
nie odbiera tel
na sms narazie brak odp

czekam



prosze narazie o nie komentowanie sprawy


jak tylko sie cos doweim od P. KAmili dam znac
pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Idę się zastrzelić...
E/W[/QUOTE]

...strzelać do siebie nie będę,ale z uwagą śledzę tę historię!
Oceniać nienawidzę,tym bardziej negatywnie,ale przyznam,że czuję niepokój i cieszyłabym się gdyby to był jedynie niepokój o to czy wątek ten jest próbą naciągnięcia na forsę...ale nie jestem pewna jak tu wygląda sytuacja psiaka- jest?...w jakich warunkach?...czy rzeczywiście potrzebował pomocy i czy została ona udzielona?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Strzelać to była tylko przenośnia,bo przyznaję się czuję niepokój.
Czekam
E/W[/QUOTE]

Wiem kochana...i dlatego jednoznacznie to napisałam. Niepokój... i przyznam,że chciałabym by benio był...by był już bezpieczny...by nie okazało się,że ktoś próbuje drogocenny czas zabierać i uwagę od psiaków naprawdę potrzebujących pomocy odciągać...
A własciwie to nawet nie wiem, czy wolałabym.
Ja, stara baba, wiem, że nie chciałabym czuć znowu żalu, że ktoś moje emocje wykorzystuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']zuzliku ... nawet nie wiadomo czy ten pies istnieje .... ja cały czas mam nadziej że to tylko wymysł ... bo kolejnego benka nam na prawdę nie trzeba ...[/QUOTE]

Brak jasności sytuacji niestety nie uspokaja...bo tu mimo wszystko na dwoje jeszcze babka wróżyła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...