Jump to content
Dogomania

Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)


kaa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzlikowa']Niestety ja także tylko tyle mogę...ale choć to spróbuję robić systematycznie...mocno trzymam za Ciebie psiaku...bardzo mocno!![/QUOTE]


[QUOTE]Jestem na zaproszenie kaa. Przekazuję Bimowi Kumpelkowe 20zł/mies.[/QUOTE]

Bardzo serdecznie Wam dziękuję , niezmiernie miło mi Was widzieć na wątku :) W takim razie jeszcze 340 zł brakuje .

Link to comment
Share on other sites

ja już swoją deklarację, którą na Kumpelka dawałam, przekazałam suni, wspomagam jeszcze kilka piesków, także na razie nie mogę wspomóc, ale będę tu zaglądac. Ech,t yle psich bidul na tym swiecie, serce sie kraje, ja staram się nie zaglądać na inne wątki, bo tak bym chciała wszystkim pomóc;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']oj jaki on sliczny!!!!i w typie Orkana z mego podpisu:(
deklaruje 20 zl miesiecznie[/QUOTE]

Witaj :) Serdecznie dziękuje : ) , już dopisuje . Mysza 2 wielkie dzięki za banerek :) Aliszcze i Tobie dziękuje za obecność , :) sama wiesz , że to jest równie ważne .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Witaj Kaa - dla Bima ode mnie 20 zł stałej (Kochany Kumpelek będzie się cieszył w niebie ...)
Poczęstuję się też banerkiem - dziękuję!
Konto pewnie to samo ?[/QUOTE]

Witaj Livko , tak się ciesze że Was widzę w komplecie , aż mi łezka w oku sie zakręciła :loveu: . Bardzo dziękuje :)


Droga Bjutko , Ciebie też serdecznie witam :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

Piękny psiak i przyznam , że ze zdjęcia wydaje się być cudownym psem i nawet ufnym wobec ludzi . Miód na serce widok Bimcia z dzieckiem naprawdę ja myślę , że znajdzie szybko domek . Przy człowieku pysk ma roześmiany , jęzor wesoło zwisa z pyska ... Niestety póki co mam stałych deklaracji od bardzo długiego czasu dlatego nie mogę pomóc finansowo :( przykro mi naprawdę bo szkoda psiaka aż serce pęka zwłaszcza kiedy widzę te dziurę na jego boku :-(:-(

Nie wiem czy ja dobrze czytałam ale nie wiem czy jakiś tymczas upatrzony już jest ? Bo Bimuś to chyba najlepiej do takiego Dt , w którym mógłby uczyć się kontaktów z człowiekiem i innymi psami .

Podrzucam ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']po podliczeniach ....10 zł/m cznie stałej:)[/QUOTE]

Serdeczne dzięki:loveu:


[QUOTE]deklaruję 10 zł miesięcznie i 50 zł jednorazowo, poproszę o konto na pw.

Czyli nie ma co na razie robić lub zamawiać "zmasowanej" liczby ogłoszeń dla Bima, póki nie polepszy się jego stan psychiczny? [/QUOTE]Bardzo dziękuje:loveu: . Nie nie ma na razie co go ogłaszać, on musi trochę dojść do siebie . I tak już z nim jest lepiej niż było , myślę że jak pojedzie do Ani , ona zdecyduje kiedy można ruszyć z ogłoszeniami.

[QUOTE] Witaj, Kaa!
Deklarację Kumpelkową już oddałam Grizabelli, ale nie mogę Bima zostawić całkiem na lodzie - 30 stałej i 100 jednorazowej.
Kto zbiera? Proszę o dane. [/QUOTE] Witaj :) , miło Cię u nas widzieć , dziękuje :loveu:

Serdecznie witaj Lauro , bądż z nami i wspieraj nas duchowo :)

A teraz o Bimie, trafił do schroniska ok 3 m-c temu , kierowca powiedział że on jest półdziki i bardzo się boi. Weszłam do klatki w której był , siedział wciśnięty w kąt i trząsł się . Powoli wyciągnełam do niego rękę zrobił unik, za chwilę ponowiłam próbę to samo. Nie umiałam go dotknąć bo za każdym razem odskakiwał od ręki , nie próbował gryźć tylko tak się wykręcał że nie mogłam ręką trafić w psa. Myślałam początkowo że on się przestraszył tym że się tu znalazł . Zrobiłam obrót a smycz którą trzymałam w ręce zakołysała się obok niego , natychmiast padł na ziemię przyjmując nienaturalną pozę ze skręconym tułowiem. Nawet nie wiedziałam że pies tak potrafi skręcić kręgosłup. Powoli zaczęło do mnie docierać ile on musiał przejść.
Wszystkie zabiegi przy nim ( odpchlenie, założenie obroży itp.) trzeba było przeprowadzać bardzo powoli i ostrożnie , przy każdym dotknięcie on aż podskakiwał :-( . Postawiłam sobie za cel że musze mu pokazać że człowiek nie tylko potrafi krzywdzić , ale że głaskanie, drapanie przytulanie też może być przyjemne. Przez te 3 miesiące zrobił postępy, ale jeszcze są momenty że wpada w panikę , przy leczeniu po pogryzieniu dostawał histerii i wtedy już przed nami bronił się zębami. Wykastrowaliśmy go przy okazji, może mu to trochę pomoże. Widać że bardzo chce się przełamać i wszystko idzie w dobrym kierunku , ale musi jeszcze troszkę upłynąć czasu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...