Jump to content
Dogomania

KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?


INA

Recommended Posts

My wyniki mamy podane w innych jednostkach, czyli mg/dl (nie wiem jakie normy są u Ciebie), ostatnio kreatynina skoczyła z 2,05 mg/dl na 3,04 mg/dl, zaczynaliśmy w maju od 2,85 mg/dl (norma 0,9-1,7), mocznik maj 165 mg/dl, wrzesień 54 mg/dl, październik 86 mg/dl (norma 20-50). Podaj proszę gdzie zamówiłaś Azodyl i ile kosztuje opakowanie wraz z przesyłką, jeśli to oczywiście nie tajemnica?.

Link to comment
Share on other sites

Witam,jasne ze to nie jest tajemnica-wraz z przesyłka za 60tabletek zaplacilam 400zl,podesle Ci pozniej linka i sobie sprawdzisz,Sprawdzalam wszystkie strony i ponoc z tej co kupilam bedzie dostarczony najszybciej.I pamietaj jedno -te tabletki musza byc wyslane w specjalnie chlodzacym opakowaniu.A co bedziesz rowniez probowala azodyl?Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tak, wcześniej czy póżniej będę musiała, ale widzę, że jest on strasznie drogi, a 60 tabletek to za mało na kurację dla mojej suni.

Przejrzałam stronę podaną na poprzedniej stronie i tam Azodyl 60 kaps. kosztuje niecałe 33 dolary, a trójpak niecałe 97 dolarów, czy przesyłka kosztuje aż 300 zł?.

Pozdrawiam

Edited by Grzalka
Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.ebay.com/itm/Azodyl-Caps-60-cnt-/380462172457?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D27%26meid%3D2952167394325217281%26pid%3D100033%26prg%3D1011%26rk%3D1%26sd%3D380462172457%26.To[/url] jest link z ktorego ja zamawialam,moze znajdziesz gdzies taniej-ja bralam z tej strony bo najszybciej wysylaja.Przesylka wyszla dos duzo.Wiem ,ze koszta sa duze,ale musimy probowac wszystkiego.pozdrawiam serdecznie i zycze duzo zdrowka dla pieska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grzalka']Tak, wcześniej czy póżniej będę musiała, ale widzę, że jest on strasznie drogi, a 60 tabletek to za mało na kurację dla mojej suni.

Przejrzałam stronę podaną na poprzedniej stronie i tam Azodyl 60 kaps. kosztuje niecałe 33 dolary, a trójpak niecałe 97 dolarów, czy przesyłka kosztuje aż 300 zł?.

Pozdrawiam[/QUOTE]

Musisz doliczyć cło. Mnie kosztowało coś 140 lub 150 zł. Dokładnie nie pamiętam. Do tego koszt przesyłki i pakowania w lód no i cena samych leków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michasia84']Jutro moje malenstwo znowu jedzie na kroplowki:((,tak bardzo mi go zal ze znowu bedzie kloty:(([/QUOTE]
szczerze Ci współczuję kochana :( . Moja kruszynka (także york) odeszła prawie 4 miesiące temu, także przez PNN. Miała 9 miesięcy. Przeczytałam wszystkie Twoje posty w tym temacie, u nas było identycznie, słabo wykształcone nerki, brzydki zapach z pyszcza, brak apetytu itp.... Wyniki krwi były straszne... Pokłuta była strasznie :( .
Poczytaj wszystkie moje posty to dowiesz się, jak walczyliśmy...
Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Witam,wyniki mojego malego troche spadly,jak narazie trzyma sie dobrze-biega ,szczeka,bawi sie,je i robi siku normalnie.Wiec nadzieja mnie nie opuszcza.Czekam z niecierpliwoscia na Azodyl,ktory zamowilam w niedziele,mam nadzieje ze pomoze mojemu maluchowi.Dzis jak go odebralam od weta to wnet mi serce peklo-az skomlal z radosci,w sobote znowu kroplowki.
dowi99-Bardzo mi przykro z powodu Twojego maluszka:((,Przepraszam ,ze pytam bo zdaje sobie sprawe,ze ciezko Ci o tym mowic,pisac-ale czy Twoja mala zachowywala sie rowniez normalnie tzn,biegala itp??Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasikz']Leczy się psa, a nie wyniki. Jeżeli pies się dobrze czuje, biega, bawi się itd. to trzeba pilnować wyników, pewnie serwować kroplówki (te podskórne podawane powoli i podgrzane). Musisz też uważać na infekcje, przeziębienia.[/QUOTE]

Racja. Leczymy pieska, nie wyniki.
Moj Brutus ma kreatynine w ok. 3 i mocznik tez caly czas podwyzszony. Ale czuje sie super, je wszystko i nawet odstawilismy leki wszystkie.
A startowalismy w mocznikiem ponad 500 i kreatynina 14.
Pozdrawiam i zycze zdrowka duzo dla naszych psiakow kochanych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michasia84']Witam,wyniki mojego malego troche spadly,jak narazie trzyma sie dobrze-biega ,szczeka,bawi sie,je i robi siku normalnie.Wiec nadzieja mnie nie opuszcza.Czekam z niecierpliwoscia na Azodyl,ktory zamowilam w niedziele,mam nadzieje ze pomoze mojemu maluchowi.Dzis jak go odebralam od weta to wnet mi serce peklo-az skomlal z radosci,w sobote znowu kroplowki.
dowi99-Bardzo mi przykro z powodu Twojego maluszka:((,Przepraszam ,ze pytam bo zdaje sobie sprawe,ze ciezko Ci o tym mowic,pisac-ale czy Twoja mala zachowywala sie rowniez normalnie tzn,biegala itp??Pozdrawiam[/QUOTE]

Tak, była bardzo wesołym pieskiem. Ta wstrętna choroba jest postępująca, także po jakimś czasie (mimo kroplówek i leków) momenty złe były coraz częstsze :( .

Link to comment
Share on other sites

Witam, odpowiadam na pytania:

[B]Diuna B.[/B] - niestety sucha pokrzywa nie działa tak jak napar, nie są uwalniane wszystkie związki.

[B]Rottaska[/B] - Biopron nie będzie działał jak Azodyl, same probiotyki nie obniżają poziomu mocznika. W Azodylu jest substancja "Kibaw" i to ona przede wszystkim działa leczniczo.

U doktor jest Azodyl po 160 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michasia84']Witam,mam pytanie-czy ktos z Was podawal pieskowi AZODYL?Pytam bo mam ten lek od wczoraj i mam straszny problem ,zeby go podac mojemu malemu.Czy ten lek mozna podawac z jedzeniem?Pozdrawiam[/QUOTE]

Witam
Ja mojemu tabletki na poczatku wkladalam gleboko do pyszczka i polykal. Pozniej podawalam mu Azodyl w pasztecie albo w serku topionym. Zjadal ze smakiem :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,jestem dzis strasznie smutna,wczoraj odebralam malucha z kliniki i od tamtego monentu zachowuje sie dziwnie,je normalnie,zalatwia sie rowniez,ale od wczoraj tak jakby tracil chwilami sile, czasami pada i nie ma sily przez chwile wstac.Czy Wasze psiaki rowniez tak maja?Co podajecie na anemie?Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witaj, moja młoda ma jeszcze dużo wigoru, pewnie dlatego, że dysplazja u niej została wykryta bardzo wcześnie, dodatkowo to duży piesek a nie malutki jak Twoja kruszynka. Z tego co wiem im większy piesek, tym z większą kreatyniną moźe źyć.
Na anemie podaję Wit.B complex, Kwas foliowy, Wit.A+E a takźe Floradix. Nasza była apatyczna jak miała wysoki mocznik.
Mam nadzieję, źe za chwilkę będzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michasia84']Witam,jestem dzis strasznie smutna,wczoraj odebralam malucha z kliniki i od tamtego monentu zachowuje sie dziwnie,je normalnie,zalatwia sie rowniez,ale od wczoraj tak jakby tracil chwilami sile, czasami pada i nie ma sily przez chwile wstac.Czy Wasze psiaki rowniez tak maja?Co podajecie na anemie?Pozdrawiam[/QUOTE]

A kiedy miał sprawdzany poziom potasu i innych pierwiastkó?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...