Jump to content
Dogomania

kasikz

Members
 • Content Count

  541
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kasikz last won the day on June 16 2014

kasikz had the most liked content!

About kasikz

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mybelovedpets.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kasikz proszę napisz mi jak skończyła się Wasza historia z zapaleniem żołądka? Czy postawiono jakąś diagnozę? Czy był to np. helicobacter lub jakieś robaki? Czy udało Ci się wyleczyć psiaki? Bardzo proszę o pomoc bo mam podobny problem :(

  Próbowałam wysłać do Ciebie wiadomość na priva ale niestety mi się nie udało.

 2. Jak idzie karmienie? Jak masz problem z wyliczeniem to napisz.
 3. Spróbuj może częściej dawać surowe, bo gotowane bardzo dużo traci na wartości. Do surowego dodaj olej z łososia, drożdże i zobaczysz jak będzie wcinać. A jak jeszcze do tego dostanie surowe jajeczko to będzie przeszczęśliwa. Moje jadły najpierw puszki, potem gotowane, od pewnego czasu jedzą tylko surowe. Widzę różnicę we włosie i w budowie ciała.
 4. Dzięki. Cieszę się, że są lepsze wyniki! Teraz będzie już tylko lepiej.
 5. Ja dawałam zdrowemu i dysplatykowi. Raczej jako przysmak, bo bardzo smakowało, a nie jako coś co ma leczyć. Efektów nie było, skład taki sobie.
 6. Trzymam kciuki za lepszy wynik. Masz rację, że drążysz temat, ja zawsze tak robię i tez należę do tych, którzy są przez wetów niezbyt lubiani. Ale uważam, że to tylko o nas dobrze świadczy, bo chcemy być świadomi choroby swojego psa i chcemy wiedzieć jak najwięcej o leczeniu i o lekach. Możesz się upierać przy encortolonie, poczytaj o nim na necie, zobaczysz, że jest lepszy. To, że substancja czynna jest taka sama jeszcze nie przesądza o tym, że skutki uboczne też będą takie same. Nie bez powodu encortolon jest droższy od zwykłego encortonu.
 7. Z tego co wyczytalam, diagnoza z anemią hemolityczną jest raczej na oko, bo żadna inna choroba nie wyszła tak? Nie neguję absolutnie weta, jego wiedzy itd. ale może warto zapytać o biopsję - będziesz wiedziała, czy szpik jest zdrowy, czy dobrze pracuje i wtedy przyczyny nalezy szukac gdzies indziej. Może w śledzionie? Czy steryd już dostaje? Bo może warto tez zacząć tylko od sterydu, a jak psiak nie pójdzie na takie leczenie to włączyć cyklosporynę?   A robale w kupie wyszły jakieś? A wezły chłonne powiększone ma?
 8. Sprawdź czy go wtedy odrobaczałaś - czy w skutkach ubocznych nie ma czasem zaburzeń w obrazie krwi.  Rozważałaś biopsję szpiku? 
 9. Podaj surowe, będzie mniej pracochłonne.
 10. kasikz

  olej z łososia

  Spróbuj od mniejszych ilości, a potem stopniowo zwiększaj. U mnie było tak, że po jednym oleju z łososia psiak wymiotował, a inny wcina ze smakiem i nic mu nie jest :)
 11. Ja jechałabym do Gierka. Chyba nie znajdziesz bliżej lepszego ortopedy.
 12. 2 tabletki kelpu? To ile waży Twój psiak? 
×
×
 • Create New...