Jump to content
Dogomania

Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!


erka

Recommended Posts

[quote name='Jaaga']Oskar jest regularnie szczepiony tak, jak inne psy. Co innego, jeśli masz w domu swojego jednego psa. U nas mąż pracuje w schronisku, stale trafiają nowe psy, więc dla mnie jego szczepienie to konieczność. Większym ryzykiem jest nie szczepić.
[/QUOTE]
no tak, to prawda, Hexi nie ma praktycznie kontaktów z innymi psami, a te kilka z którymi się spotyka to też domowe, szczepione, zadbane psiaki.
u Ciebie jest zupełnie inna sytuacja

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobiłam jeszcze jeden bazarek na Oskara - zestaw filmów obfity :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243272-WIELKI-zestaw-%C5%9Bwietnych-film%C3%B3w!-28-sztuk-w-jednej-cenie!-do-18-maja-na-Oskara?p=20835346#post20835346[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie potrafiłam wejść na dogo.
Karma dotarła, więc Oskar już szczęśliwy.
Dotarł także Hepato force, dziekuję.
Oskara już zaszczepilam, odrobaczyłam i ma obrożkę. Zwyklą, bo zwykłą, ale lepsze to, niż babeszioza. Rachunek podeslę erce na maila, żeby tu wstawila w rozliczeniu, jak z bazarku z moich fantów będą pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

kurcze, nie poszły bazarki... [SIZE=1][I]a jednak chyba filmy poszły ciut po czasie ;)[/I][/SIZE]
ale bardzo dziękuję wszystkim wspierającym i podnoszącym! :Rose:

spróbuję sprzedać to akwarium gdzie indziej, może się uda

Edited by Kam
dopisek
Link to comment
Share on other sites

Dotarło 30,50 zł od Kam z bazarku, bardzo serdecznie dziękujemy:).

Przelałam do Jaagi 200 zł za dt w maju.

Te 200 zł przelałam na konto Oskara ze skarpety psów kieleckich/ czyli z pustego w próżne :cool3:/ i dzięki temu wyszedł na prostą i ma 4 zł na koncie.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, że z bazarku jest 188 zł, bo marmosia wpłaciła 10 zł więcej.
Nikaragua, jesli możesz to wstaw tu prosze rachunek za Oskara, bo sama nie potrafię.
Na szczepienia ( pełne wirusówki + wścieklizna) i odrobaczenie wydałam 110 zł. Do tego kupiłam obrożę przeciwpchelną Beaphar za 17 zł z przesyłką. Czyli Oskar ma u mnie jeszcze 51 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...