Jump to content
Dogomania

Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU


_ogonek_

Recommended Posts

we wrześniu po raz pierwszy w jednej z lokalnych gazet pojawi się ogólna informacja o naszym schronisku postaram się też umieścić apel o dom dla alpena
wg statystyk tę gazetę czytają głównie starsi ludzi, którzy nie mają dostępu do internetu, może jakieś starsze małżeństwo adoptuje naszego szkardę

nie wiem czy także ruszać z akcją do "mojego psa"

alpiś nie czuje się najlepiej, potrafi się okaleczać nawet w 4 ścianach
kuleje na nogi, pysk ma cały opuchnięty od ran-wygląda ak po starciu z agresywnym psem;(

on kiedyś się tutaj zabije...juz mieliśmy kilka takich sytuacj w których uratowaliśmy alpena w ostatniej chwili
po tym jak przeskoczył do boksu (swoją drogą jak jamnik na krótkich łapach to zrobił nie mam pojecia) dużego onka, został zamknięty w izolatce bez wyjścia...
boję się że jemu możemy nie zdąrzyć z pomocą...:(

Link to comment
Share on other sites

W obecności ludzi ten pies to anioł, chociaż potrafi i chce chodzić za nami wszędzie, ale nie jest upierdliwy. Nie włazi na głowę , kiedy chce żeby go pogłaskać, po prostu i stoi i się patrzy, a oczy ma niesamowicie smutne...

Gdyby całymi dniami siedział sam w boksie umarł by z głodu, on nic tam nie je!

Kiedy wracamy ze spaceru dostaje miskę karmy i szczęśliwy w obecności człowieka je.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']W obecności ludzi ten pies to anioł, chociaż potrafi i chce chodzić za nami wszędzie, ale nie jest upierdliwy. Nie włazi na głowę , kiedy chce żeby go pogłaskać, po prostu i stoi i się patrzy, a oczy ma niesamowicie smutne...

Gdyby całymi dniami siedział sam w boksie umarł by z głodu, on nic tam nie je!

Kiedy wracamy ze spaceru dostaje miskę karmy i szczęśliwy w obecności człowieka je.[/QUOTE]


Postaram sie porozsylac watek ,moze wspolnymi silami znajdziemy mu domowy DT.

Gdybym byla blizej to byl go wziela bo to jest szczegolny przypadek . Moj Dog godzi sie ze wszystkimi psami i kotami wiec by go nie zjadl a jeszcze sie ucieszyl ze ma towarzystwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Więc w czym problem? :)[/QUOTE]


Widze ze zupelnie nie zrozumialysmy sie. :shake: ja myslalam ze masz dla Alpena jakis DT na oku na Slasku i pytasz o transoprt a Ty pewnie myslalas ze ja mam go zamiar wziac.
Niestety mieszkam za Oceanem i to troche daleko zeby brac psiaka na DT:cool3:

NADAL SZUKAMY DT DLA ALPENA ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam resztę. Ogłoszenie do MP nadal aktualne? Jeśli tak, to się dorzucę. Trzeba też pisać prośby o kaskę na ogłoszenie, ślepemu Witusiowi udało się uzbierać właśnie w ten sposób. Jeśli możecie napiszcie też do Cajus JB, on wrzuca zwierzaki na naszą klasę, a mi głupio, bo już mu ostatnio trochę d#pę natrułam :cool3:
Strasznie mi żal jamniora, zastanawiam się, jak go rozreklamować wśród emerytów. Ogłoszenia psina ma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Widze ze zupelnie nie zrozumialysmy sie. :shake: ja myslalam ze masz dla Alpena jakis DT na oku na Slasku i pytasz o transoprt a Ty pewnie myslalas ze ja mam go zamiar wziac.
Niestety mieszkam za Oceanem i to troche daleko zeby brac psiaka na DT:cool3:

NADAL SZUKAMY DT DLA ALPENA ! ! ![/QUOTE]

Ah, teraz rozumiem....

No właśnie, skąd wziąć dt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...