Jump to content
Dogomania

Matka dobcio-onków MA WSPANIAŁY DOM!!!!


andzia69

Recommended Posts

pamietacie ta pania o ktorej pisalam, ze prosila mnie abym pomogla z znalezieniu jej szczeniaka onkowatego?

wyslalam jej zdjecia malutkiej i wczoraj dostalam odpowiedz- panstwo sa zdecydowani na jej przygarnięcie.

tak wiec jesli sprawa jest aktualna to wydaje mi sie ze maluszek znalazł juz dom.

tylko jest klopot z transportem -panstwo sa z gdańska

Link to comment
Share on other sites

Halo- To Pilna Sprawa Bo Jak Nie , To Panstwo WezmA Innego Szczeniora.
Ale Mysle Ze Temu W Szczególności Nalezy Sie Domek!

Pani Dzwonila Wczoraj Do Mnie I Prosia Abym Powiedziala Czy Sprawa Jest Aktualna I Gdzie I Kiedy Mozna Odebrac Pieska.

A Wiec...?????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Oliwka, z tego co wiem, to dzisiaj były próby nawiązania kontaktu z Tobą, tylko dogo nie działało:mad: :mad: :mad: :angryy: Dwa zamiast trzech ze starachowickich szczeniorów z lasu jechały do Gdańska i można było dołaczyć trzecie. Eh gdyby nie to niedziałające dogo !!!!!!!!!!!:placz: Że też zawsze cokolwiek przestaje działać jak jest najbardziej potrzebne:shake:
Ale staramy się zorganizować transport dla kolejnej suni ze szczeniorkami na północ Polski, może się uda i sunieczka wtedy też oczywiście mogłaby jechać :roll:

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie, mi dogo tez nie dzialalo////:(
ale rozumiem ,ze sprawa jest aktualna i ze dziewczynka szuka domu tak???

ci PANsTWO Z NIECIERPLIWOSCIA CZEKAJA NA MALUSZKA!
ja bede we wtorek w wawie( ad. sprawa ognika) i gdyby to bylo jakos mozliwe, moglabym odebrac malucha z wawy.

podaje do siebie jeszcze kom( na wypadek jakby dogo znow wywinelo nam taki numer) :501761462

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, małe grube jest w Kielcach. Pewnie byłaby możliwość żeby szczeniorka dotarła do Warszawy, lecz co do daty nie odpowiem. To zależy od transportu Sary do Warszawy. Była szansa w ten weekend, ale niestety nie byłbym w stanie odebrać Sary ze względu na kontuzję :(

Link to comment
Share on other sites

ja jestem jutro w wawie i moge odebrac/przewiezc jakies pieski do gdańska.

najlepiej by bylo , gdyby na jutro sie udalo.

moglabym odebrac dziewczynke i zabrac ja do gdańska do nowego domu.
nie wiem czy bede jeszcze dzis na dogo wiec jakby co kontaktujcie sie ze mna na kom:501761462

Link to comment
Share on other sites

pisalam ze najlepiej byloby jutro, bo gdyby ktos dowiozl mala do wawy ja zabralabym ja juz do gdańska.

a potem raczej trudno mi bedzie pozwolic sobie na taka podroz.

tylko jesli jutro nie zabiore dziewczynki, to czy w pozniejszym terminie ktos dowiezie ja az do gdańska???

Link to comment
Share on other sites

szuka???sorry, ale nie rozumiem.

przeciez mam dom dla tego pieska.!!!

jest tylko problem z transportem ale rodzina z gdańska czeka na maleństwo i z tego powodu nie zaadoptowala innego psa.

wiec prosze o wyjasnienie.

proponowalam, ze wczoraj wezme mala jak bYŁAM w wawie ale nie znalazł sie transport do warszawy.

a dzis czytajac forum, dowiaduje sie, ze ona szuka domu?????

TO SZUKA DOMU CZY TRANSPORTU???

Link to comment
Share on other sites

Dokładnmie tak jest jak pisze pajunia! Akurat w sprawie sunieczki najbardziej odpowiednią osoba do kontaktu jest Erka

Oliwka, nie dziw się, ale wszyscy mają teraz urwanie kapelusza :roll: WAKACJE:angryy:

Chyba jutro się ustawię gdzieś w centrum naszego wypizdowa i zacznę przez CB szukać chętnych na transporty do Gdańska....... A nóż ktoś .....

Link to comment
Share on other sites

ja rozmawialam z erka we wtorek.
z tego co mi powiedziala, to byc moze pod koniec tygodnia ktos bedzie mogl ją przywiezc .
mam nadzieje, ze to aktualne i ze maluszek szuka juz teraz tylko( albo az)transportu do gdańska.

bo jesli piesek bylby przeznaczony dla kogos innego to musze to wiedziec i to jak najszybciej- ci ludzie czekaja na mala i nie mozna ich zwodzic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...