Jump to content
Dogomania

Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE=bric-a-brac;2138660zadnych zmian,pomijajac to,ze tak dlugi pobyt nie poprawia Jego stanu.Juz mi sie nie chce pisac nawet....Rozmawialam z jakas Kinga z fundacji,marnujac kase na telefon i zdzierajac przeziebione gardlo.
Doszlo 50 zl od Asi,bardzo dziekujemy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Parszywe,obrzydliwe ,podle zachowanie!Milczenie,lekcewazenie osob jeszcze przejawiajacych chec odwiedzania watku,ostatnich wplacajacych,oraz mojej osoby.Poniewaz dziewczyny z fundacji przekonaly sie,ze mimo braku wplat nie bede miala serca wyrzucic psa,ktory jest u mnie 2,5 roku,wiec zeruja na tym i konsekwentnie sie nie odzywaja.Czasem ewentualnie pojawia sie jakas oszczercza uwaga ,ewentualnie grozba pod moim adresem.Poniewaz mam u siebie ponad 15 bezpanskich psow,ktorych watki prowadze z pomoca ogromna wielu przyzwoitych i uczciwych osob z dogo,wiec nie moge pozwolic sobie na napisanie slow ,ktore cisna mi sie na usta!

Edited by yumanji
Link to comment
Share on other sites

Ponieważ tu i tak nic się nie dzieje, to ja sobie pozwolę zaprosić na bazarek, m.in. na innego podopiecznego Yumy, Szamana :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247864[/URL]

Osobom, które umieszczają psy w płatnych DT przy okazji przypominam, że bazarki są właśnie po to, by podreperować budżet psów, gdy już nie ma z czego płacić (to oczywiście jeden ze sposobów, jest ich jeszcze trochę). Kiedy osoby odpowiedzialne za Skinniego zrobiły na jego potrzeby ostatni bazarek? Retorycznie pytam, bo i tak część nie zagląda, a część udaje, że nie zagląda...

Edited by bric-a-brac
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[CENTER][IMG]http://www.swieta.biz/choinka.gif[/IMG]

[SIZE=3][COLOR=#008000]Spokojnych i radosnych
Świąt Bożego Narodzenia
wszystkim uczestnikom tego wątku,

a dla Skinniego
życzenia specjalne:

Piesku, życzę Ci troskliwych, pamiętających opiekunów,
i jak najszybciej własnego domu i kochającego ludzia![/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Vasco']Czy Skinni ma aktualne ogłoszenia? Jeżeli nie, to zamówię mu pakiet. Poproszę tylko o link do tekstu z namiarami do kontaktu.[/QUOTE]

Skinni mial robione [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189887-Skinni-powr%C3%B3t-z-adopcji-!!!!Komplentny-brak-kasy-!!/page37"]ogłoszenia[/URL] w kwietniu.
Nie wiem, czy ogłaszano go później.

Tekst chyba był taki:

[QUOTE][B]Skinni 2-3 letni owczarek niemiecki prosi o dom [/B]

Skinni szuka domu. Skinni – młody (2-3 lata ) owczarek niemiecki, bardzo mocno skrzywdzony przez człowieka – pozbawiony ogona, zagłodzony i porzucony na leśnej polanie na pewną śmierć. Cudem jest że Skinni przeżył, jego stan był tragiczny. ...Patrząc w jego oczy wyczytasz całą historię jego życia, poniewierki, bólu, zimna i głodu. Jego rehabilitacja trwała kilka miesięcy . Skinni odzyskał wolę życia, nabrał ciałka i na nowo zaufał człowiekowi, jest przyjacielski i kontaktowy. Stał się bardzo mądrym i pięknym psem, chętnym do nauki i zabaw. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i bardzo dobrze dogaduje się suczkami. Teraz szuka domu. Domu na całe życie, w którym będzie kochany i pieszczony, będzie czuł się bezpiecznie. Szuka człowieka, który go nigdy więcej nie zawiedzie, doceni jego wspaniały charakter, zaakceptuje go takim, jakim jest (brak ogona - ozdoba bez której spokojnie można funkcjonować) . Skinni jest gotowy do adopcji, zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.

[B]Kontakt: 505-945-510[/B][/QUOTE]

W tekście nie wspomniano, że Skinni ma problemy behawioralne i należałoby z nim pracować.
A ogłoszenia - może należałoby zrobić je na Kraków i województwo?
Mam wrażenie, że ludzie z tamtych terenów są bardziej otwarci na psy z problemami, ale - może się mylę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rozmawialam kilka dni temu z dziewczynami z Fundacji,ktore z powodu przejsciowego braku plynnosci finansowej,byly zmuszone zaproponowac ,ze wezma Skinniego do siebie,bo maja dla niego wolne miejsce.Poniewaz uwazam,ze Skinni wymaga szczegolnej troski,no i dlatego,ze siedzi u mnie prawie 3 lata,ze powinien ode mnie bezposrednio trafic juz tylko do DS,po konsultacji z behawiorystka,ktora zajmowala sie kiedys Skinnim osobiscie,zaproponowalam,zeby dla dobra psa zostawic go u mnie w dalszym ciagu.
Ustalilysmy,ze oprocz wplat Vasco i Asiaf1,ktore dalej podtrzymuja chec pomocy,fundacja doplacac bedzie co miesiac 140 zl,a pozostale zadluzenie zostanie uregulowane w ratach w miare mozliwosci fundacji.Tak mamy sie rozliczac juz od dnia 1 lutego.
Oczywiscie,inni deklarowicze i sponsorzy nadal mile widziani:lol:tym b ,ze teraz wszystkie psy trzeba odrobaczyc.
Caly czas pozostaje kwota uzbierana na behawioryste.Wizyta sie nie odbyla z powodu malych tzresien ziemi w moim zyciu,ale wychodzimy na prosta,i mam nadzieje,ze zalatwimy to niebawem.Behawiorysta jest gotow mimo sporej odleglosci od Wwy.
Jesli o czyms zapomnialam,to prosze Fundacje o uzupelnienie:lol:Poza tym z przyjemnoscia pisze,ze "rozmowy uplynely w milej i przyjaznej atmosferze"..serio,serio.

Link to comment
Share on other sites

Yumanji, bardzo dziękujemy za tak korzystne dla psa rozwiązanie! Można sobie wszystkim życzyć dalszych rozmów i działań w miłej i przyjaznej atmosferze.
Wczoraj pisałam Kindze, że może warto dać ogłoszenie Skinniego w papierowej gazecie dla psiarzy? Kiedyś zrobiłam tak w sprawie jednej suni i pytało o nią kilka sensownych domów.
Może ktoś ma inne pomysły, jak jeszcze promować Skinniego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...