Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Ja pamiętać, ale się nie odzywać :eviltong:

Chociaż jedna osoba :laugh2_2:

 

Namęczyłam się i mam dwa kolejne referaty,dzisiaj Oscar pierw najeżony i spięty zaglądał ma konika na biegunach,a po podejkściu i obwąchaniu zapraszał go do zabawy :hmmmm: ,mama mówiła że trzebabyło mu wziąść go do domu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Pojechali już po siostrę,w końcu rodzinka będzie w kąplecie,po 3 miesiącach kwiaty ze storczyka mi zwiędły,teraz łysy stoi :eviltong: ciekawe czy mi zawitnie :hmmmm:

Jesień co raz późniejsza więc Synek tera często rosołek będzie dostawał(pomęcze go) :megagrin:

 

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20141118_141913_zps496a1265.jpg.html]20141118_141913_zps496a1265.jpg[/URL]

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20141118_141930_zps97bd9c68.jpg.html]20141118_141930_zps97bd9c68.jpg[/URL]

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20141118_142007_zpsd85de03d.jpg.html]20141118_142007_zpsd85de03d.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja też pamiętać ;)

 u mnie na wątku także spokój i cisza  :nonono2:

dzięki:)

 

Jakoś tak obserwuję i ostatnio ludzie z dogo jakoś tak mało czasu mają,mam już 2 potencjalnych klientów z odszkodowań(mam nadzieję że wszystko pójdzie ok),Synek zaś mi schudnoł(je mało i nie regularnie).Na dworze zimno i co jakiś czas pada

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem tylko w ukryciu :)

Pogoda jak u mnie :(

A z tym szpitalem... Nie zazdroszczę :(

Siostra infekcję silną złapała,a organizm miała słabszy przez anemię,a już jest lepiej,żelazo jeszcze musi brać

łapanie klientów to niełatwa praca  :lookarou:

Oskar pewnie z jedzenia niezadowolony skoro nie chce jeść 

Moja nowa praca ma i minusy  i plusy,na razie jest ciężko dopóki się nie wyrobię,potem powinno być o wiele lepiej,a Synek już od kilku lat ma problemy z jedzeniem.Obecnie co 2 dni mi je,wet badał go i Synu jest zdrowy.

u nas tez kiepska pogoda.....

Pogoda w całym kraju się zepsuła,nie długo ponoć śnieg ma spaść,jutro w końcu mam wizytę u Alergologa,po 9 miesiącach czekania.

Link to comment
Share on other sites

Hejka,

Takie czasy nadeszły, że każdy zapracowany :) i czasu brakuje. Współczuję Twojej siostrze, anemia i infekcja - koszmar, dużo zdrówka jej życzę.

 

Pzdr

Dziękuję:)

 

Jestem już po jednyh testach(nic nie wyszło),następne 2 mam w styczniu a ostani w lutym,jeszcze tyle czekania mam,a Synek ma prawdopodobie reumatyzm,czekamy na wynki

Link to comment
Share on other sites

Hej:)

 

Na dworze mamy zimno,Synek dupsko grzeje albo w łóżku albo koło kominkowego.Musiałam pracę zmienić,bo nie chcieli mi dać umowy :diabloti: ,mam nadzieję że tym razem będzie lepiej i umowę dostanę(normalnie szlak trafia).

 

 

Ale masz wymagania - umowy Ci się zachciało ;) A tak poważnie, pracodawcy są koszmarni patrzą tylko żeby człowieka wykorzystać - ciężko jest z pracą to zawsze znajdzie się ktoś "zdesperowany". :(

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Ale masz wymagania - umowy Ci się zachciało ;) A tak poważnie, pracodawcy są koszmarni patrzą tylko żeby człowieka wykorzystać - ciężko jest z pracą to zawsze znajdzie się ktoś "zdesperowany". :(

 

Pzdr

tak masz rację,ale Ja zdesperowana nie jestem,bez umowy pracować nie będę

Aj, to rzeczywiście, pracodawcy ostatnio to już bardzo lecą w kulki... :roll:

brak słów normalnie :pissed:

Hejka   ;)

hej Agunia:)

Link to comment
Share on other sites

Witamy się:)

 

Z tą moją pracą to noralnie dupa :lmaa: ,a tak za 16 dni moja sis 18 skończy(ale stara dupa z niej :laugh2_2: ),już lokal i tort zarezerwowany ma,ludzie są zaklepani :jumpie: ,zakuwam na egzamin z rachunowości,zaś dwie 5 dostałam,właśnie z tego przedmiotu.Synowi zupe jarzynową na porcji i z mięsem z królika zrobiłam,a Nam barszczyk a na deser WZK będzie.Księciuiowi po 7 latach niebieski niegazowany żywiec się przepił,więc teraz dostaje wodę z dzbanka z filterm(na kolejne 7 lat hihi).

Rano myślałam że zjadę,bo jak byłam z Księciem na spacerku bez nikogo sobie chodził dorosły Onek,na szczęście nie chciał atakować.Wyglądało jak by kogoś szukał albo to była suczka w ruji.No i gdzie ludzie mają rozum?!

Link to comment
Share on other sites

Z nową pracą? 

Gratuluję piątek, zdolna jesteś ;)

 

Rzeczywiście, niektórzy ludzie to tak nieodpowiedzialni są, że aż szkoda gadać... :shake:

Już wczoraj byłam w pracy,teraz na dalszy grafik czekam,nawet nie wiedziałam że aż tak zdolna jestem :eviltong:  ale teraz najważniejszy jest egzamin.Na mikołaja kupiłam każdemu po czekoladwym mikołajku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...