Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

u nas to nie od kolczatki a mała brodaweczka :look3:  nic poważnego ,podobną ma na pysku .

 

chłopak widocznie jest pomysłowy ;)

Oscar ma tylko za uszami

pomysłowy?! i to jak :eviltong:

Hejka ;)

 

za chłopami sie nie nadąży ;)

witanko :)

Aga,a żebyś wiedziała

 

Sucha karma z jagnięciną kupiona i dostarczona,na doworze wieje ale słońce świeci,Synek zaś nie je,wszystko jest be

Link to comment
Share on other sites

Kuchnia sliczna, ale Oskarek piekniejszy :smile:

Pozdrawiamy :smile:

dziękuję :)

 

Marcin,najlepszy myślał że za prezent zaś będziemy razem,powiedziałam mu że jak postara się jak należy to się zastanowię :P

Wiadomo że bym chciała,ale niech chłopina się postara :eviltong:

Dzisiaj robimy sobie babsk wieczór,ciasta już mam,a teraz jeszcze jakieś przekąski,czekam na kuriera,tym razem dla siebie :megagrin: .

Kupiałam 2 przepiórki,jedną Syno dostał,wszamał i doberał się do mojej,mały gnojek :lmaa: ,nie wiem,ale chyba psu nie szkodzą przepiórki?! Nie mam bladego pojęcia

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;)

 

dobrze robisz , z facetami trzeba krótko  :megagrin:

 

co do przepiórek nie pomogę , ale pewnie nie szkodzą :)

 

nasze też wybrzydzaja i jesc nie chcą , dzisiaj rano karmy nie zjadły to kolacji też nie dostaną ....

masz rację,jak chodzą "na długiej smyczy"za bardzo skaczą  :lmaa: ,kocham go,ale nie pozwolę sobie na głowę wejść

Link to comment
Share on other sites

masz rację,jak chodzą "na długiej smyczy"za bardzo skaczą  :lmaa: ,kocham go,ale nie pozwolę sobie na głowę wejść

 

No widzisz ja sobie mojego nie wychowałam i teraz mamy czesto jazdy więc wiem z doświadczenia żę z facetem trzeba krótko i zdecydowanie od początku ;)

Link to comment
Share on other sites

No widzisz ja sobie mojego nie wychowałam i teraz mamy czesto jazdy więc wiem z doświadczenia żę z facetem trzeba krótko i zdecydowanie od początku ;)

właśnie tak :)

 

 

Dalej Nam jeszcze nie dali peniędzy za zalanie mieszkania,milczą :lmaa:

Okna już mam pomyte,reszte jutro będę sprzątać,Neurologa mam 03.03.,więc jeszcze trochę muszę się pomęczyć z bólami głowy.

Link to comment
Share on other sites

Witanko. :)

 

Poczekaj jeszcze troszkę, jak dalej będą umywać ręce, to idź i się upominaj o kaskę.

Ja w sobotę posprzątam, choć pewnie pół dnia mi to zajmie...... Ale mus to mus.

hej :)

 

Tak zrobię,siostra dzisiaj ma osiemnastkę,więc zabrałyśmy ją z mamą na zakupy,Ja wróciłam a dziewczyny poszły do fryzjera,późnym popołudniem małą imprezka w gronie rodzin,a  sobotę siostra zaś ma imprezkę ze znajomymi :)

Zamówiła sobie etui na tabecika,często go używam więc nie chce aby i się ekran porysował

 

 

 

Dla Ciebie Kochana  :loveu:  :loveu:  :loveu:  :loveu:  :loveu:

 

 

Nadszedł dzień, na który długo czekałaś,
byłaś dzieckiem, a dziś dorosłą się stałaś,
dziś świat otwiera przed Tobą drzwi
do kolorowych, choć poważnych dni!
Wielka radość i sielanka,
możesz szaleć aż do ranka,
koniec barier, ograniczeń,
być dorosłą - TO JEST ŻYCIE!

Link to comment
Share on other sites

czesc :) odwiedzamy :) Kuchnia piekna, to fakt, ale fakt najpiekniejszy to Oskarek :D

dziękuje:)

Hejka Oskarki :)

hej,hej Martuś:)

 

Tak sobie ogladam psy,doszłam do wnisoku że spasłe "świnie",pokraki albo szkapy mi się  wcale nie podobają.Dotyczy to nie tylko TTB ale również onków,rottków,labów,boksiów i jeszcze innch ras psów.Tak samo jak patrzę na Yorki,co ludzie z nimi porobil,to aż mnie przeraża.Nie raz to nawet z wyglądu Yorka nie przypoina tylko mokry,stary,z użyty  mop do mycia podłóg.A inne są tak chude że nie tylko żebra ale i kręgosłup i miednice i widać,a ludzie się takimi psami jarają,bo to piękne psy sortowe. A jak jest likwidacja pseudo,i tam psy tak samo wyglądają,to w tedy jest be.Czysta,piepszona i chora chipokryzja,ot co!To samo dotczy hodowców,też zamiast pomyśleć czy warto sukę kryć,to na hura,pierwszym lepszym samcem kryją,bez żadnego sprawdzenia aby mnieć szczeniaki,nie ważne jakie są,liczą się tylko,laiki pod zdjeciem na FB.

Link to comment
Share on other sites

Niestety teraz wiele ras odbiega od tych "pradawnych" wzorców. Czasem to już ciężko określić czy to rasowiec czy kundel, szkoda że takie czasy są.

Masz rację,niektóre psy tak bardzo źle wyglądają(Mastino Napoletano)aż serce boli,inne zaś jak pokraki(American Bully),a na dodatek teraz co raz więcej Amstaffów jest chudych,nie mają ani ładnego i dużego przedpiersia ani klatki piersiowej,tak samo co raz więcej Rottweilerów nie wygląda jak mollos,tylko jak chudy terier.

Link to comment
Share on other sites

dziękuje:)

hej,hej Martuś :)

 

Tak sobie ogladam psy,doszłam do wnisoku że spasłe "świnie",pokraki albo szkapy mi się  wcale nie podobają.Dotyczy to nie tylko TTB ale również onków,rottków,labów,boksiów i jeszcze innch ras psów.Tak samo jak patrzę na Yorki,co ludzie z nimi porobil,to aż mnie przeraża.Nie raz to nawet z wyglądu Yorka nie przypoina tylko mokry,stary,z użyty  mop do mycia podłóg.A inne są tak chude że nie tylko żebra ale i kręgosłup i miednice i widać,a ludzie się takimi psami jarają,bo to piękne psy sortowe. A jak jest likwidacja pseudo,i tam psy tak samo wyglądają,to w tedy jest be.Czysta,piepszona i chora chipokryzja,ot co!To samo dotczy hodowców,też zamiast pomyśleć czy warto sukę kryć,to na hura,pierwszym lepszym samcem kryją,bez żadnego sprawdzenia aby mnieć szczeniaki,nie ważne jakie są,liczą się tylko,laiki pod zdjeciem na FB.

 

No niestety dla większości hodowców liczy się kasa, a dla właścicieli mieć modnego psa - ale żeby już o niego odpowiednio zadbać - niestety tego już nie uświadczysz. Ja w swojej rasie też zauważam te złe tendencje - na wystawie w Kielcach 90% psów z potężną nadwagą, całą elegancję diabli wzięli. Miotów z roku na rok coraz więcej - kryją jak leci oby tylko hodowlankę zdobyć, używają reproduktorów najczęściej tych najbliżej "zza płotu". Ani żadnych badań ani zastanowienia, że może niewarto jak suka dostaje na wystawach same oceny bardzo dobre. A najgorsze jest to, że kłamią w ogłoszeniach - jacy to cudni przedstawiciele rasy, zawsze doskonali na wystawach itp. itd. - a laicy dają się nabierać i płacą sumy powyżej faktycznej wartości danego szczeniaka. Część hodowców nawet nie interesuje się dalszymi losami "wyprodukowanych" szczeniąt - oby sprzedać i już. Koszmar jakiś. Także miarnie widzę przyszłość polskiej kynologii. :zly7:  :shake:  :-(    

 

100 lat dla siostry :BIG:

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

No niestety dla większości hodowców liczy się kasa, a dla właścicieli mieć modnego psa - ale żeby już o niego odpowiednio zadbać - niestety tego już nie uświadczysz. Ja w swojej rasie też zauważam te złe tendencje - na wystawie w Kielcach 90% psów z potężną nadwagą, całą elegancję diabli wzięli. Miotów z roku na rok coraz więcej - kryją jak leci oby tylko hodowlankę zdobyć, używają reproduktorów najczęściej tych najbliżej "zza płotu". Ani żadnych badań ani zastanowienia, że może niewarto jak suka dostaje na wystawach same oceny bardzo dobre. A najgorsze jest to, że kłamią w ogłoszeniach - jacy to cudni przedstawiciele rasy, zawsze doskonali na wystawach itp. itd. - a laicy dają się nabierać i płacą sumy powyżej faktycznej wartości danego szczeniaka. Część hodowców nawet nie interesuje się dalszymi losami "wyprodukowanych" szczeniąt - oby sprzedać i już. Koszmar jakiś. Także miarnie widzę przyszłość polskiej kynologii. :zly7:  :shake:  :-(    

 

100 lat dla siostry :BIG:

 

Pzdr

Masz absolutną rację,teraz co robią hodowcy,to normalnie ręce opadają

dziękuję w imieniu siostry :)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/deec16ca-14dd-47ca-aa75-518a07d829c6_zpsb17c31f2.jpg.html]deec16ca-14dd-47ca-aa75-518a07d829c6_zps[/URL]

 

 

Dzwonią dzwonki u sań,
stół pełen wigilijnych dań,
pod obrusem sianko leży,
rodzina na Pasterkę bieży.
Będą wszyscy kolędować,
z narodzenia Pana się radować.
Kolędujmy i my wraz,
bo radosny nadszedł czas.

Niech się ucieszą serca Wasze
i przyjmą dobrą wieść,
którą od żłóbka małej dzieciny
jako skarb cenny trzeba nieść.
Niech Was otoczy radość prawdziwa
i błogosławi Boża Dziecina!

 

W dniu Bożego Narodzenia
– szczęścia, zdrowia, powodzenia,
niech się mnoży dostatek,
spełniają zamiary,
niech nagrodzi Rok Nowy,
w czym zawinił Rok Stary.

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, onki też są bardzo zepsute :( Głupia moda...

Wesołych świąt! :)

niestety moda zawsze jest nie pożądana jeżeli chodzi o jakąś rasę psa

dzięki :)

 

Z mamą,bratem nalepiliśmy 200 pierogów,mieszkanko wysprzątane i ozdobione,w tym roku mamy białą choinkę i żywą taką fajną miniaturkę,a jutro pieczemy ciasteczka,dokłądnie Ja pomogę a siostra je napiecze.

Jutro odbieram łososia i szynkę,napieczemy też ciasta,aby w Wigilię mieć jak najmniej roboty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...