Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

hejka:)

aha,Ja kiedyś do Tunezji się wybieram :laugh2_2:

zostałam Konsultantem do podpisywania umów :klacz: :klacz: :klacz:

aż się boję(bo znowu wszstko extra się układa) :laola: :laola: :laola:

 

 

gratulejszyn ja dzis mam rozmowe o zmiane pracy ciekawe jak to wyjdzie, ale chyba sa zainteresowani skoro oni sie układaja podemnie a nie żucają terminu z godz i datą rozmowy :)

Link to comment
Share on other sites

No i super!!!! Gratki. :)

 :)

 

Oscar zaiteresował się kurierem(wyniuchał że Pan ma suczkę :eviltong:  :),a kurier powiedział że ma Astkę i dlatego Synka się nie boi :)

Razem z kurierem pralkę wniosłam a reszta sama,a teraz ręce mnie bolą,brak siły.Jeszcze czekam na kuriera z biokominkiem do łazienki,niewiem jak go wniose,no chyba,że jutro dopiero przywiezie go.

Link to comment
Share on other sites

no prosze jaka pilna uczelnica. :D

Ostatnio jakiś taki pociąg do nauki mam,że sama  się dziwię  :eviltong:

Zaś na dworze mamy ciepło,kurier pod same drzwi wiósł Nam biokominek,więc się z nim nie namęczyłam

 

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20141030_094117_zps6461d57f.jpg.html]20141030_094117_zps6461d57f.jpg[/URL]

 

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20141108_130517_zps7ef839cd.jpg.html]20141108_130517_zps7ef839cd.jpg[/URL]

 

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20141108_130540_zps6b625b8e.jpg.html]20141108_130540_zps6b625b8e.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ślicznotek :loveu:

A ocen gratuluję! :)

Dzięki :)

 

Dzisiaj w szkole byłam,odrabiamy za styczeń,bo nauczyciele twierdzą że może być on mroźny,a mi wszystko jedno,byle do przodu.Ostatnio przeczytałam że ten kto na FB zakłada swojemu psu stronkę ma kręćka,Ja nie widzę nic w tym złego.Oscar ma dlatego że chcę pisać Nasze wspólne życie a także podzielić się różnymi informacjami i poradami.

Link to comment
Share on other sites

Ale się tu u Ciebie dzieje :)

Oscar jak zwykle niewinny ;)

I to jak,szystko do przodu naszczęście:)

Ooo, miło czytać, że tak Ci się wszystko dobrze układa. Mam nadzieję, że i siostrze anemia szybko przejdzie ;)

Wyściskaj Oscarka :loveu:

Księciu będzie wyściskany,na razie siosta źle się czuje,robi jej się słabo,dużo śpi i taka rozkojarzona jest,jak wybieże żelazo zaś idze na morfologię.Ledwo się mi szkoła zaczeła a już mam wydatki,dzisiaj zamówiłam 2 książki w ciąg 48h mają dostarczyć.Nikt tak nie uszczęśliwia Synka jak "wujek "Paweł :laugh2_2: ,wczoraj był z Nami na nocnym spacerku,Synek do domu wrócił w niebo wzięty.Muszę  do weta po tableki przeciw robaką się wybrać.Pogoda zaś się zepsuła,deszcz"wisi" w powetrzu.Kończę  już czytać"Lśnienie" ale marny horror nuda na całego.

Link to comment
Share on other sites

Dzień doberek i głaski dla Oscarka. :)

 

Pzdr

dobry,głaski przekażę jak Księciunio ze spacerku z Braciszkiem wróci:)

Jestem zadowolona bo wszystko sobie załatwiłam co zaplanowałam,oby jutro tak samo szybko i sprawnie poszło.

Mamy fajną pogodę,remoncik kuchni skończony,wszystko wysprzatane,syfu co nie miara było.

Link to comment
Share on other sites

Wpadamy tylko na chwilę,dzisiaj rano pogotowie siostrę zabrało do szpitala,odejrzewają Miśce grypę :shake: :shake: :shake:

Mówią że TTB nie są psami obronymi i  stróżami,to powiem i  tak i nie,jak pogotowie przyjechało to pierw Synek się cieszył a jak kapnoł  się co i jak(że Miśke zabierają ze sobą),to zaczął ją bronić.Stanoł między Miśką a lekarzem  zaczoł szczekać,nie pozwolił się jemu zbliżyć,musiałam  Synka zabrać.A potem jak już pojechali to Oscar siedział pod drzwiami i czekał na Nas.A teraz leży taki smutny i markoty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...