Jump to content
Dogomania

Maksio odszedł... :(


kikou

Recommended Posts

[SIZE=4][B][COLOR=red]ZAGINĘLI!![/COLOR] [COLOR=darkred]3-4 letnia suka w typie owczarka niemieckiego długowłosego i szczeniak - rasowy ON.

[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B][COLOR=darkred]Jeśli znacie kogoś z Radziejowic, Mszczonowa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna, Skierniewic, Rawy Mazowickiej, Grójca, Raszyna, Sochaczewa, Łowicza... i okolic [/COLOR][/B] PROSZĘ ZAWIADOMCIE ICH O POSZUKIWANIACH.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice[/url]!
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']chociaż opis mogę z pierwszego postu wziąć. a kasa idzie na konto fundacyjne czy prywatne?

aha - i czy któras z Was jest na fb? to bym zrobiła kogoś jeszcze administratorem kto będzie mógł uaktualniać info na fb i odpowiadać na pytania.[/QUOTE]

Ja mam konto na fb i mam Cię w znajomych, mogę dodawać zdjęcia Maksiuli i informacje. Niestety jak ja robię wydarzenie to nikt tam nie włazi za bardzo, widocznie mało jestem przebojowa.

Przepraszam że tak mało teraz jestem na dogo ale umarła bliska mi osoba i wszystko się bardzo pokomplikowało.

Link to comment
Share on other sites

Maksiula dobrze, niestety nie wiem jak go odwieść od zamiaru kopulowania z moją Amelką. Ciągle usiłuje ją posiąść. Amelka waży 3,8kg i nie bardzo wie o co w TYM chodzi.

Maksio przyjechał do mnie z czarną obrożą przeciw insektom, Kikou czy to Ty mu ją kupiłaś na drogę czy miał ze schroniska? Wydaje mi się, że czas ważności tej obroży już minął. Może ktoś ma na zbyciu taką obróżkę dla Maksia albo mógłby ją zasponsorować?

Ja wszystkie psy zakraplam fiprexem, niestety wydaje się to zbyt mało skuteczne bo Poker właśnie miał babeszjozę.

Link to comment
Share on other sites

Maksio jest zakropiony fiprexem, on jest malutki i ma miękką sierść, łatwo go przejrzeć. Poker jest wielki i ma czarne, niedźwiedzie futro. Na szczęście ja mam jakiegoś "nosa" i dostał leki zanim jeszcze doszło do poważnej infekcji, to był dopiero początek.
Naprawdę cieszcie się, że tego g... nie ma we Wrocławiu, u nas w lecznicy codziennie widzę psy pod kroplówkami, ostatnio bokser z kreatyniną 18, nie wiem nawet czy wyszedł z tego.

Dzisiaj jadę do lecznicy po amitrazę, którą nam zaproponowała pani doktor.
Jakiś czas temu mówiła mi, że psy które leczyli roztworem amitrazy albo które nosiły obroże z amitrazą nigdy nie miały na sobie żywych kleszczy. Przypadkiem okazało się że jest jeszcze coś innego co morduje kleszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris'].............
Maksio przyjechał do mnie z czarną obrożą przeciw insektom, Kikou czy to Ty mu ją kupiłaś na drogę czy miał ze schroniska? Wydaje mi się, że czas ważności tej obroży już minął. Może ktoś ma na zbyciu taką obróżkę dla Maksia albo mógłby ją zasponsorować?

Ja wszystkie psy zakraplam fiprexem, niestety wydaje się to zbyt mało skuteczne bo Poker właśnie miał babeszjozę.[/QUOTE]

Neris to pogadaj z wetem co wybrać i daj znac na PW ile to zasponsoruję dla Maksia :)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Maksio jest zakropiony fiprexem, on jest malutki i ma miękką sierść, łatwo go przejrzeć. Poker jest wielki i ma czarne, niedźwiedzie futro. Na szczęście ja mam jakiegoś "nosa" i dostał leki zanim jeszcze doszło do poważnej infekcji, to był dopiero początek.
Naprawdę cieszcie się, że tego g... nie ma we Wrocławiu, u nas w lecznicy codziennie widzę psy pod kroplówkami, ostatnio bokser z kreatyniną 18, nie wiem nawet czy wyszedł z tego.

Dzisiaj jadę do lecznicy po amitrazę, którą nam zaproponowała pani doktor.
Jakiś czas temu mówiła mi, że psy które leczyli roztworem amitrazy albo które nosiły obroże z amitrazą nigdy nie miały na sobie żywych kleszczy. Przypadkiem okazało się że jest jeszcze coś innego co morduje kleszcze.[/QUOTE]
Kiedyś był w Polsce Preventic z amitrazą ( Virbac). Do dziś jedyna skuteczna obroża p/kleszczowa. Dziś, niestety, dostępna tylko w Hiszpanii pod nazwą Prevender, w cenie od ok. 11Euro (przyzwoicie), do 29...
[URL]http://www.farmacia-internacional.net/tienda/prevender-collar-para-perros-grandes-p-9883.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Preventic podobno zawierał jakiś szkodliwy składnik? Nie pamiętam czy to na pewno Preventic, słyszałam że ma wrócić do sprzedaży w nowej wersji od czerwca.

Na razie Maksio ma tę czarną obróżkę plus Fiprex. Mam dostać pocztą nową obrożę dla niego. Amitraza będzie dopiero w poniedziałek, ale opryskiwanie nią nie jest takie proste - trzeba roztworem spryskać połowę psa jednego dnia, połowę drugiego. Może więc jest to jakiś zajzajer?

Maksio ciągle skacze na Amelkę w celach seksualnych, jest niezmordowany. Stary zgred a niereformowalny...:mad:
Pani doktor powiedziała, że plemniki mogą po kastracji przeżyć w górnej części nasieniowodów do 6 tygodni, więc na 10000% tam już NIE MA żadnego. A chęci pozostały...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...