Jump to content
Dogomania

Maksio odszedł... :(


kikou

Recommended Posts

[quote name='Neris']Też zrobiłam, najwyżej będzie dubel.

[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=154876041197251#!/event.php?eid=160016324013726&index=1[/url][/QUOTE]
Właśnie byłam, widziałam, udostępniłam znajomym... muszę się jeszcze sporo nauczyć z tym poruszaniem na fb, ale coraz lepiej mi idzie... :)

Link to comment
Share on other sites

Jak tam finanse Maksia? Ja się nareszcie obrobiłam z obfoceniem rzeczy na bazarek i mogę przystąpić do zakładania bazarku. Przepraszam, że tak długo, ale sporo tego jest i dopiero na L4 się z tym uporałam. Jak sądzę kaska nadal potrzebna?

To będzie mój pierwszy bazarek. Nie wiem jak to wygląda z przesyłaniem tych rzeczy, bo na poczcie jestem rzadkim gościem. Mam na przykład kryształowe wazony. Szklane to, dość duże i ciężkie. Pojęcia nie mam ile może kosztować przesyłka. Będę musiała też dokupić odpowiednie pudełko na poczcie. Orientuje się ktoś jak w takim przypadku celować z kosztami przesyłki??

Link to comment
Share on other sites

na stronie poczty polskiej masz cennik- koszt wysyłki zalezy od wagi - rzeczy do 2kg oplaca się wysyłać jako listy polecone ekonomiczne - generalnie idą ok 3-4dni
taniej niż priorytet. Ale jesli będą duże gabaryty to musi iść jako paczką polecona ekonomiczna (jak w przypadku wazonu ) i tu róweniż zalezy wszystko od wagi
tu masz link do cennika listow poleconych - wszystko co nie jest listem to będzie gabaryt B [url]http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_polecony.php&boczek=menu/kraj.html[/url] wybierasz wagę i wychodzi ci koszt wysyłki
a tu do paczek: [url]http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_polecony.php&boczek=menu/kraj.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']na stronie poczty polskiej masz cennik- koszt wysyłki zalezy od wagi - rzeczy do 2kg oplaca się wysyłać jako listy polecone ekonomiczne - generalnie idą ok 3-4dni
taniej niż priorytet. Ale jesli będą duże gabaryty to musi iść jako paczką polecona ekonomiczna (jak w przypadku wazonu ) i tu róweniż zalezy wszystko od wagi
tu masz link do cennika listow poleconych - wszystko co nie jest listem to będzie gabaryt B [url]http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_polecony.php&boczek=menu/kraj.html[/url] wybierasz wagę i wychodzi ci koszt wysyłki
a tu do paczek: [url]http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_polecony.php&boczek=menu/kraj.html[/url][/QUOTE]
Pięknie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję watek..poruszyłma mnie bardzo historia i sytuacja MAksia..przeslę parę złotych dla Maksia, z pozostalej po Kubusiu deklaracji xmatrix oraz dołącze grosik od siebie....tylko tyle moge zrobić dla tego Misia...
Wpisze tez link Allegro w podpis...MAm nadzieję, ze wszystko bedzie dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Czy ja jutro mam odbierać gdzieś plakat?
Potem na pewno co najmniej tydzień nie będę się ruszać do Warszawy, będę chciała być z Maksiem w domu. To by znowu była kupa czasu w plecy.

Mam nowy telefon i nową kartę SIM i do nikogo numerów, więc proszę się nie dziwić jak ktoś dzwoni a ja udaję Greka :oops:. Mój nr bez zmian.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sorry ale ja mam nadal problem z netem. Kolejna interwencja u dostawcy, bo pomimo wymiany modemu nadal zrywa net.
Ale do rzeczy...
[B]wrzucam miniaturkę plakatu i link do hostingu do pobrania. Dam znać jakoś rano czy udało mi się przesłać do drukarni. Ewentualnie można pobrac z podanego linku i drukować (wyjdzie dobrze również w wersji niekolorowej)[/B]
[B]
plik zapisany jako dokument .pdf leży tutaj:[/B]
[url]http://www.sendspace.pl/file/68ece0679f31d0073fa02b2[/url]

[B]miniaturka:[/B]
[IMG]http://img704.imageshack.us/img704/8196/maksioogloszenieacopy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Zapisuję watek..poruszyłma mnie bardzo historia i sytuacja MAksia..przeslę parę złotych dla Maksia, z pozostalej po Kubusiu deklaracji xmatrix oraz dołącze grosik od siebie....tylko tyle moge zrobić dla tego Misia...
Wpisze tez link Allegro w podpis...MAm nadzieję, ze wszystko bedzie dobrze...[/QUOTE]

[B]na wątku Kubusia napisałam już że nie życzę sobie rozporządzanie się moją deklaracją przez twoją osobę, ponieważ cię do tego nie upoważniłam [/B]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Nic z tym zrobić nie mogę, ani nagrać na CD (bo nie mam) ani nigdzie wysłać do druku bo już niebawem wychodzimy. :shake:[/QUOTE]

Neris ja raczej myślałam o jakiś znajomych (fb, spotkania 3 stopnia, twa, etc) ja dzisiaj podeśle do drukarni i co najwyżej wyślę do Ciebie priorytetm. Ale może tez zaangażuj ze swojego profilu przynajmnie cześc znajomych. Ja zrobiłam tak parokrotnie i przyznam że zagrało (vide jamnik Bruno).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix'][B]na wątku Kubusia napisałam już że nie życzę sobie rozporządzanie się moją deklaracją przez twoją osobę, ponieważ cię do tego nie upoważniłam [/B]![/QUOTE]
NIe mialam pojecia, ze do kwoty 7 PLN potrzeba czekac na upoważnienia..poza tym, napisalas to dzis, a ja pieniazki wyslalam dla Maksika wczoraj, dodałam parę złotych, bo piesio jest naprawde w ogromnej potrzebie...MAm nadzieje, ze Maksik sie nie pogniewa i nie jest to zaden kłopot, a Maksikowi się pieniazki przydadzą:):)
Wobec zaistnaiłego faktu, bardzo przepraszam, ze ośmieliłam sie zadysponowac tą kwotą bez upowaznienia, mam nadzieje, ze mi wybaczysz , a ze swojej strony moge obiecac, ze w przyszłości wiecej się nie powtorzy az taka samowola z mojej strony;)
Zyczę Maksikowi powrotu do zdrowia..jest śliczny i naparwde biedny...ale mając takie cioteczki "w pogotowiu", wierze, ze sie uda przywrócic Mu normalnośc, na ile to bedzie mozliwe i chłopak jeszcze poczuje, co to szczescie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Neris ja raczej myślałam o jakiś znajomych (fb, spotkania 3 stopnia, twa, etc) ja dzisiaj podeśle do drukarni i co najwyżej wyślę do Ciebie priorytetm. Ale może tez zaangażuj ze swojego profilu przynajmnie cześc znajomych. Ja zrobiłam tak parokrotnie i przyznam że zagrało (vide jamnik Bruno).[/QUOTE]

No-ma-nie to jest szyfr! Ja na fb wysłałam to do wszystkich i jakoś niewiele odzewu.
Wiktor na profilu swojego teatru ogłosił i też jakoś słabo.

Moja bratowa nie umie pobrać plakatu ze wskazanego linka :mad: a przecież pracuje tam gdzie ja kiedyś więc mają studio.

A jeśli idzie o operację to wiem tylko że się zakończyła, ale Maksio musi zostać na noc bo chcą go obserwować jak zniósł narkozę. Niestety z jednej strony żuchwy kość ma tendencję do odrzucania uszkodzonych części, mam nadzieję że jutro mi to lekarze dobrze wyjaśnią kiedy będę odbierać psa.
Czekałam na niego od 12 do 20 ale niestety...
Bardzo długo rozmawiałam z panem doktorem przed operacją bo jakoś dzisiaj wyjątkowo się bałam.

Maksio pokazał się z najlepszej strony, na polecenie "do mnie" i "siad" przychodził i siadał koło mnie ku zdumieniu załogi.

Po drodze na stację ganiał kury na wiejskiej drodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']NIe mialam pojecia, ze do kwoty 7 PLN potrzeba czekac na upoważnienia..poza tym, napisalas to dzis, a ja pieniazki wyslalam dla Maksika wczoraj, dodałam parę złotych, bo piesio jest naprawde w ogromnej potrzebie...MAm nadzieje, ze Maksik sie nie pogniewa i nie jest to zaden kłopot, a Maksikowi się pieniazki przydadzą:):)
Wobec zaistnaiłego faktu, bardzo przepraszam, ze ośmieliłam sie zadysponowac tą kwotą bez upowaznienia, mam nadzieje, ze mi wybaczysz , a ze swojej strony moge obiecac, ze w przyszłości wiecej się nie powtorzy az taka samowola z mojej strony;)
Zyczę Maksikowi powrotu do zdrowia..jest śliczny i naparwde biedny...ale mając takie cioteczki "w pogotowiu", wierze, ze sie uda przywrócic Mu normalnośc, na ile to bedzie mozliwe i chłopak jeszcze poczuje, co to szczescie:loveu:[/QUOTE]

trzeba zwrocic matrix 7zł?, [B]koszmar![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']
A jeśli idzie o operację to wiem tylko że się zakończyła, ale Maksio musi zostać na noc bo chcą go obserwować jak zniósł narkozę. Niestety z jednej strony żuchwy kość ma tendencję do odrzucania uszkodzonych części, mam nadzieję że jutro mi to lekarze dobrze wyjaśnią kiedy będę odbierać psa.
Czekałam na niego od 12 do 20 ale niestety...
Bardzo długo rozmawiałam z panem doktorem przed operacją bo jakoś dzisiaj wyjątkowo się bałam.

Maksio pokazał się z najlepszej strony, na polecenie "do mnie" i "siad" przychodził i siadał koło mnie ku zdumieniu załogi.

Po drodze na stację ganiał kury na wiejskiej drodze.[/QUOTE]JAk dobrze, ze juz "po" i , ze Maksik został w szpitaliku...zawsze to pod obserwacją fachowcow bezpieczniej...
JA nie umiem sobie nawet tego wyobrazić...i pojecia nie mialam, co moga zrobic zepsute zeby:( A nasz mądry chłopczyk znosi dzielnie wszystko...to dopiero bohater..:)

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy już w domu, Maksio ma wyprowadzoną konstrukcję akrylową na zewnątrz.

Pani doktor ("naszego" pana doktora nie było dzisiaj) powiedziała, że poza tą buzią Maksio jest w dobrym stanie ogólnym, że przemęczy się jakiś miesiąc jeszcze a potem czeka go parę dobrych lat życia.

Zapłaciłam 768zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Jesteśmy już w domu, Maksio ma wyprowadzoną konstrukcję akrylową na zewnątrz.

Pani doktor ("naszego" pana doktora nie było dzisiaj) powiedziała, że poza tą buzią Maksio jest w dobrym stanie ogólnym, że przemęczy się jakiś miesiąc jeszcze a potem czeka go parę dobrych lat życia.

Zapłaciłam 768zł.[/QUOTE]UUUuuuuuuuuufuffffff:):)To dobrze...to dobrze..:) Zdrowiej chlopaku:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...